NH Amsterdam Leidseplein

4 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
105 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
105 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
113 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja baari/aulabaari. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoustila ja kuivapesulapalvelu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. NH Amsterdam Leidseplein tarjoaa 232 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Silitysrauta/-lauta, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,6
Erittäin hyvä
4838 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille NH Amsterdam Leidseplein

pe 10.7
-
la 11.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 2 twin-vuodetta
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, 1 parivuode
Superior-huone, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, 2 king-vuodetta
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 twin-vuode
Superior-huone, 1 twin-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin NH Amsterdam Leidseplein palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Mobiili hotspot-laite
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Minibaari
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Kahvinkeitin

Yleistä

  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Tossut
  • Sisäpihanäkymä
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Äänieristys
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Yksityinen sisäänkäynti

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Lisävessa
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Taittosänky
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Uima-allas ja kylpylä

  • Kylpylä
  • Poreamme
  • Sauna
  • Höyrysauna

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Kassakaappi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsiystävällinen buffet

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Arvostelut: NH Amsterdam Leidseplein

8,6
Erittäin hyvä
4838 todennettua arvostelua
Upea
1883
Erittäin hyvä
938
Hyvä
772
OK
386
Kohtuullinen
442
Keskinkertainen
190
Heikko
227
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Stadhouderskade 7, 1054 ES Amsterdam, Pohjois-Hollanti

Mitä lähistöltä löytyy

  • Bellevue-teatter116 m
  • Leidse-aukio242 m
  • Rijksmuseum0.5 km
  • Van Gogh Museum0.5 km
  • Stedelijk Museum0.6 km
  • Vondelpark0.8 km
  • Concertgebouw-konserttitalo0.8 km
  • Rembrandtplein1.2 km
  • Anne Frankin talo1.4 km
  • Royal Palace at Dam Square1.4 km
  • Dam-aukio1.4 km
  • Ams­ter­da­min Ere­mi­taa­si1.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

NH Amsterdam Leidseplein - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

tammikuu
toukokuu
286 €
194 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 48 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 26 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone NH Amsterdam Leidseplein hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit NH Amsterdam Leidseplein majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista NH Amsterdam Leidseplein, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä tammikuuta ja elokuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaNH Amsterdam Leidseplein perjantai ja keskiviikko. torstai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone NH Amsterdam Leidseplein varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 145 €, kun taas kallein hinta oli 145 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa NH Amsterdam Leidseplein? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 1 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset NH Amsterdam Leidseplein varaukselle

  • Missä NH Amsterdam Leidseplein sijaitsee?

    NH Amsterdam Leidseplein osoite naapurustossa Amsterdam Oud-West on Stadhouderskade 7, ja sen etäisyys kaupungin Amsterdam keskustasta on 1,6 km. Hotellin NH Amsterdam Leidseplein lähin maamerkki on Bellevue-teatter.

  • Mitkä ovat hotellin NH Amsterdam Leidseplein sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin NH Amsterdam Leidseplein sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako NH Amsterdam Leidseplein ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, NH Amsterdam Leidseplein tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana NH Amsterdam Leidseplein on lentokentältä?

    Hotellin NH Amsterdam Leidseplein etäisyys on 9,8 km kentältä Amsterdam Schiphol. Hotellin NH Amsterdam Leidseplein etäisyys on 54,4 km kentältä Rotterdam The Hague.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä NH Amsterdam Leidseplein hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat NH Amsterdam Leidseplein huonehinnat Amsterdamissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin NH Amsterdam Leidseplein huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän NH Amsterdam Leidseplein tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
Amsterdam Marriott Hotel8 Erinomainen (2 841 arvostelua)0,07 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 266 €
4-tähden hotelli
22 % halvempi
Hotel van de Vijsel
8.1 Erinomainen (3 181 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 131 €
4-tähden hotelli
16 % halvempiCatalonia Vondel Amsterdam8.5 Erinomainen (4 213 arvostelua)0,11 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 142 €
3-tähden hotelli
36 % halvempiQuentin Amsterdam Hotel6.6 Hyvä (4 279 arvostelua)0,12 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Taulu-tvalk. 107 €
1-tähden hotelli
62 % halvempiFamily Hotel Kooyk6 Hyvä (4 008 arvostelua)0,17 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 64 €
1-tähden hotelli
60 % halvempiHotel Abba7.6 Hyvä (5 487 arvostelua)0,33 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 68 €
3-tähden hotelli
58 % halvempiHotel Vossius Vondelpark6.7 Hyvä (2 989 arvostelua)0,25 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 71 €
2-tähden hotelli
55 % halvempiHotel Vondel Garden6.7 Hyvä (1 855 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 76 €
3-tähden hotelli
Park Mansion Hotel9.8 Erinomainen (303 arvostelua)0,25 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 191 €
4-tähden hotelli
The Diamond Amsterdam
8.7 Erinomainen (481 arvostelua)0,27 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 209 €
4-tähden hotelli
Clayton Hotel Amsterdam American
8.6 Erinomainen (3 167 arvostelua)0,14 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 195 €
2-tähden hotelli
17 % halvempiHotel La Boheme8.6 Erinomainen (2 882 arvostelua)0,19 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 139 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
1,6 km
Amsterdam Schiphol
9,8 km