Golden House Bts Chidlom Bangkok

2 tähteä
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
28 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, 1 king-vuode
28 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
33 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hieronta- ja hoitohuoneet, business center ja pyykinpesutilat kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on express-sisäänkirjautuminen, ilmaiset sanomalehdet ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Golden House BTS Chidlom Bangkok tarjoaa 27 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.
7,6
Hyvä
1104 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Golden House Bts Chidlom Bangkok

la 11.7
-
su 12.7
Deluxe-huone, 1 king-vuode
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
33 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Kylpylä

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Jalkahieronta
  • Express-uloskirjautuminen
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Suihku
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Minibaari
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Taulu-tv
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton
  • Hissi
  • Erillinen tupakointialue

Yleistä

  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus

Kylpylä

  • Hieronta
  • Kylpylä

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Arvostelut: Golden House Bts Chidlom Bangkok

7,6
Hyvä
1104 todennettua arvostelua
Upea
253
Erittäin hyvä
244
Hyvä
221
OK
134
Kohtuullinen
141
Keskinkertainen
61
Heikko
50
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

1025/5-9 Phloenchit Road, Bangkok 10330

Mitä lähistöltä löytyy

  • Erawanin pyhäkkö272 m
  • Centralworld0.5 km
  • Sukhumvit Road0.7 km
  • Siam Paragon -ostoskeskus0.9 km
  • Pratunam0.9 km
  • Siamin aukio1 km
  • Chulalongkornin yliopisto1.2 km
  • Terminal 21 -ostoskeskus2 km
  • Patpongin iltatori2.1 km
  • Voiton muistomerkk2.3 km
  • Thaimaan parlamentti4.6 km
  • Bangkokin keskusta4.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Golden House Bts Chidlom Bangkok hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Golden House Bts Chidlom Bangkok varaukselle

  • Missä Golden House Bts Chidlom Bangkok sijaitsee?

    Golden House Bts Chidlom Bangkok osoite naapurustossa Lumphini on 1025/5-9 Phloenchit Road, ja sen etäisyys kaupungin Bangkok keskustasta on 2 km. Hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok lähin maamerkki on Erawanin pyhäkkö.

  • Mitkä ovat hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Golden House Bts Chidlom Bangkok ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Golden House Bts Chidlom Bangkok tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Golden House Bts Chidlom Bangkok on lentokentältä?

    Hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok etäisyys on 20 km kentältä Bangkok Don Muangin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok etäisyys on 23,2 km kentältä Bangkok Suvarnabhumi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Golden House Bts Chidlom Bangkok hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Golden House Bts Chidlom Bangkok huonehinnat Bangkokissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Golden House Bts Chidlom Bangkok huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Golden House Bts Chidlom Bangkok tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Holiday Inn Bangkok by IHG9 Erinomainen (3 782 arvostelua)0,11 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 97 €
5-tähden hotelli
Intercontinental Hotels Bangkok By IHG
9.3 Erinomainen (1 050 arvostelua)0,18 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 197 €
5-tähden hotelli
Renaissance Bangkok Ratchaprasong Hotel8.9 Erinomainen (1 558 arvostelua)0,21 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 150 €
5-tähden hotelli
Grand Hyatt Erawan Bangkok9.2 Erinomainen (1 894 arvostelua)0,28 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 166 €
2-tähden hotelli
48 % halvempi
Red Pin Inn
7.5 Hyvä (319 arvostelua)0,7 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 15 €
2-tähden hotelli
23 % halvempiNantra Ploenchit hotel7 Hyvä (361 arvostelua)0,69 kmLangaton internet, Kahvila, Liikekeskusalk. 22 €
2-tähden hotelli
10 % halvempiMango Bedroom Inn7.9 Hyvä (73 arvostelua)0,7 kmLangaton internet, Pysäköintipalvelu, Ilmainen pysäköintialk. 26 €
3-tähden hotelli
homey stay and cafe by hematoa
8.4 Erinomainen (112 arvostelua)0,7 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 42 €
5-tähden hotelli
Grande Centre Point Prestige Bangkok
9.5 Erinomainen (181 arvostelua)0,38 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 136 €
5-tähden hotelli
Park Hyatt Bangkok9.4 Erinomainen (702 arvostelua)0,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 267 €
5-tähden hotelli
The Okura Prestige Bangkok9.4 Erinomainen (3 181 arvostelua)0,55 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 150 €
5-tähden hotelli
Rosewood Bangkok
9.4 Erinomainen (474 arvostelua)0,67 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 223 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
2,0 km
Bangkok Don Muangin kansainvälinen lentoasema
20,0 km