Corte San Luca Apartments

0 tähtiluokitusta
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 1113 arvosteluihin
1113 arvostelua
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
104 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
104 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
152 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio, sekä bidee ja säädeltävä ilmastointi. Muihin mukavuuksiin kuuluu pyykinpesutilat, pyyhkeet, kiertoajelu-/lippupalvelu ja kielitaitoinen henkilökunta.
8,6
Erittäin hyvä
1113 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Corte San Luca Apartments

la 11.7
-
su 12.7
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
157 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Corte San Luca Apartments palvelut

  • Keittiö
  • Keittokomero
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kahvinkeitin
  • Pyykinpesuhuone
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Keittiö

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Mikroaaltouuni
  • Keittiöastiat
  • Liesi
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Ruokailualue
  • Keittiö
  • Keittokomero

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Erillinen
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin
  • Yksityinen huoneisto rakennuksessa

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Alapesuallas
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Terveys ja turvallisuus

  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen

Ruokailu

  • Ruokatoimituksia
  • Ravintola
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Ruokapöytä

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Tekemistä

  • Patikointi
  • Pyörävuokraus
  • Pyöräily

Ulkoilma

  • Parveke
  • Ulkokalusteet

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Pinnasänky saatavilla

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Arvostelut: Corte San Luca Apartments

8,6
Erittäin hyvä
1113 todennettua arvostelua
Upea
527
Erittäin hyvä
269
Hyvä
180
OK
50
Kohtuullinen
40
Keskinkertainen
16
Heikko
31
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Museo del Vino1.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 023006-UAM-00008, IT023006B4DR9GCQD7

Milloin varata huone Corte San Luca Apartments hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Corte San Luca Apartments varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Corte San Luca Apartments sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Corte San Luca Apartments sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Corte San Luca Apartments ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Corte San Luca Apartments tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Corte San Luca Apartments ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Corte San Luca Apartments tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Corte San Luca Apartments on lentokentältä?

    Hotellin Corte San Luca Apartments etäisyys on 21,4 km kentältä Verona-Villafrancan lentoasema. Hotellin Corte San Luca Apartments etäisyys on 80,2 km kentältä Bergamo Orio al Serion lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Corte San Luca Apartments hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Corte San Luca Apartments huonehinnat Bardolino ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Corte San Luca Apartments huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Corte San Luca Apartments tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Appartamenti La Grotta
9.3 Erinomainen (344 arvostelua)0,01 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, keittokomeroalk. 187 €
Loma-asunto
Mariposa Apartments
8.2 Erinomainen (395 arvostelua)0,06 kmKeittiö, keittokomero, Terassi/patioalk. 175 €
Loma-asunto
10 % halvempi
Regarda - Baur Suite 1, design nel centro di Bardolino
9.8 Erinomainen (11 arvostelua)0,1 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 146 €
Loma-asunto
8 % halvempi
Baur Suite - Regarda Travel
9.9 Erinomainen (22 arvostelua)0,1 kmVain aikuisille, Näkymä järvelle, Näkymä kaupunkiinalk. 149 €
Loma-asunto
10 % halvempi
Regarda - Baur Suite 1, design nel centro di Bardolino
9.8 Erinomainen (11 arvostelua)0,1 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 146 €
Loma-asunto
8 % halvempi
Baur Suite - Regarda Travel
9.9 Erinomainen (22 arvostelua)0,1 kmVain aikuisille, Näkymä järvelle, Näkymä kaupunkiinalk. 149 €
Loma-asunto
7 % halvempi
Family Studio No. 3 Of 3v - In The Center
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,22 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 151 €
Loma-asunto
6 % halvempi
Garden Apartment Bardolino - Coral Apartment
0,32 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 152 €
Loma-asunto
Apartment nr.6 of 3VApartments - ground floor
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,2 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 178 €
Loma-asunto
7 % halvempi
Family Studio No. 3 Of 3v - In The Center
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,22 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 151 €
Loma-asunto
Apartment 2 of 3V Bardolino centrostorico 2room
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,22 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 221 €
Loma-asunto
8 % halvempi
Baur Suite - Regarda Travel
9.9 Erinomainen (22 arvostelua)0,1 kmVain aikuisille, Näkymä järvelle, Näkymä kaupunkiinalk. 149 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,4
0,3 km
Verona-Villafrancan lentoasema
21,4 km