Hotel Panorama Am Adenauerplatz

3 tähteä
6,0
OK
perustuu 2728 arvosteluihin
2728 arvostelua
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hotel Panorama Am Adenauerplatz
Varaussivusto: Hotel Panorama Am Adenauerplatz
Varaussivusto: Hotel Panorama Am Adenauerplatz
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Panorama Am Adenauerplatz

la 11.7
-
su 12.7

Hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz palvelut

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Hissi
  • Säilytystila saatavilla

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • 24h-vastaanotto

Arvostelut: Hotel Panorama Am Adenauerplatz

6,0
OK
2728 todennettua arvostelua
Upea
279
Erittäin hyvä
250
Hyvä
535
OK
393
Kohtuullinen
515
Keskinkertainen
283
Heikko
473
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Lewishamstrasse, 1, 10629 Berliini

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kurfurstendamm1.7 km
  • Teknillinen yliopisto1.9 km
  • Charlottenburgin linna2.3 km
  • Berliinin eläintieteellinen puutarha2.4 km
  • Teatteri Potsdamer Platz4.5 km
  • Olympia Stadion4.7 km
  • Potsdamer Platz5 km
  • Berliinin kasvitieteellinen puutarha5 km
  • Berliinin muuri5.1 km
  • Holokaustimuistomerkki5.1 km
  • Valtiopäivätalo5.1 km
  • Brandenburgin portti5.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Hotel Panorama Am Adenauerplatz hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Panorama Am Adenauerplatz varaukselle

  • Missä Hotel Panorama Am Adenauerplatz sijaitsee?

    Hotel Panorama Am Adenauerplatz osoite naapurustossa Charlottenburg on Lewishamstrasse, 1, ja sen etäisyys kaupungin Berliini keskustasta on 7,4 km. Hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz lähin maamerkki on Kurfurstendamm.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Hotel Panorama Am Adenauerplatz on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz etäisyys on 20,3 km kentältä Berliini Berliin Brandenburg. Hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz etäisyys on 141,1 km kentältä Leipzig/Halle.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Panorama Am Adenauerplatz hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Panorama Am Adenauerplatz huonehinnat Berliinissä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Panorama Am Adenauerplatz huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Panorama Am Adenauerplatz tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
15 % halvempiHotel Kurfürstendamm am Adenauerplatz0,11 kmalk. 135 €
5-tähden hotelli
Louisa's Place9.2 Erinomainen (791 arvostelua)0,17 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 215 €
2-tähden hotelli
54 % halvempiHotel Xantener Eck7.3 Hyvä (2 218 arvostelua)0,24 kmLangaton internet, TV, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 74 €
3-tähden hotelli
55 % halvempiCity Hotel am Kurfürstendamm5.7 OK (1 362 arvostelua)0,24 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 71 €
3-tähden hotelli
67 % halvempiHotel Europa City6.9 Hyvä (2 906 arvostelua)0,51 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 53 €
3-tähden hotelli
59 % halvempiHotel-Maison Am Olivaer Platz7.7 Hyvä (1 655 arvostelua)0,49 kmVain aikuisille, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 66 €
1-tähden hotelli
59 % halvempi
Hotel-Pension Dittberner
0,59 kmHuonepalvelualk. 66 €
3-tähden hotelli
58 % halvempiCome Inn Berlin Kurfürstendamm7.8 Hyvä (3 319 arvostelua)0,38 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 67 €
5-tähden hotelli
Louisa's Place9.2 Erinomainen (791 arvostelua)0,17 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 215 €
3-tähden hotelli
38 % halvempiHotel Art Nouveau9 Erinomainen (1 166 arvostelua)0,52 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 98 €
4-tähden hotelli
46 % halvempiProvocateur8.3 Erinomainen (1 587 arvostelua)0,58 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 86 €
3-tähden hotelli
27 % halvempiHotel Midi Inn City West Am Kurfürstendamm8.2 Erinomainen (826 arvostelua)0,61 kmLangaton internetalk. 117 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,7
7,4 km
Berliini Berliin Brandenburg
20,3 km