Santellone Resort

4 tähteä
su 12.7
-
ma 13.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
78 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
78 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
87 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Santellone Lifestyle Resort is set in a former Benedictine monastery in the mediaeval area of Brescia. It offers en suite rooms with air conditioning, free outdoor parking and free Wi-Fi. All rooms at Resort Santellone feature tiled floors, a TV, and a minibar. Some rooms also have a balcony with views of the green surroundings. A sweet and savoury buffet is served daily in the breakfast room. The annex restaurant serves classic Italian cuisine.
8,8
Erittäin hyvä
594 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Santellone Resort

su 12.7
-
ma 13.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
78 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
140 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Santellone Resort palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Alapesuallas
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Ikkunapaikka
  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Näkymä puutarhaan
  • Tossut
  • Sisäpihanäkymä
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Laatta-/marmorilattia
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Minibaari
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Palvelut ja mukavuudet

  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • 24h-vastaanotto

Uima-allas ja kylpylä

  • Allasbaari
  • Kylpylä
  • Ulkouima-allas
  • Sauna
  • Höyrysauna

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Parveke
  • Puutarha

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Santellone Resort

8,8
Erittäin hyvä
594 todennettua arvostelua
Upea
314
Erittäin hyvä
118
Hyvä
77
OK
29
Kohtuullinen
27
Keskinkertainen
12
Heikko
17
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Via Del Santellone, 116/120, 25132 Brescia, Brescia

Mitä lähistöltä löytyy

  • Centro Sportivo San Filippo1.2 km
  • Santa Maria delle Grazie3.7 km
  • Church Santa Maria dei Miracoli4 km
  • Square - Piazza della Loggia4.3 km
  • Piazza della Vittoria4.3 km
  • Emeroteca4.4 km
  • Old Cathedral4.5 km
  • New Cathedral4.5 km
  • Piazza del Duomo4.5 km
  • Teatro Grande4.5 km
  • Biblioteca Querinaria e il Palazzo Vescovile4.5 km
  • Castle Brescia4.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 017029-RTA-00001, IT017029A1N4FRDEMR

Milloin varata huone Santellone Resort hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Santellone Resort varaukselle

  • Missä Santellone Resort sijaitsee?

    Santellone Resort osoite on Via Del Santellone, 116/120, ja sen etäisyys kaupungin Brescia keskustasta on 4,1 km. Hotellin Santellone Resort lähin maamerkki on Centro Sportivo San Filippo.

  • Mitkä ovat hotellin Santellone Resort sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Santellone Resort sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Santellone Resort ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Santellone Resort tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Santellone Resort ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Santellone Resort tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Santellone Resort on lentokentältä?

    Hotellin Santellone Resort etäisyys on 38,5 km kentältä Bergamo Orio al Serion lentoasema. Hotellin Santellone Resort etäisyys on 58,8 km kentältä Verona-Villafrancan lentoasema.

  • Onko hotellissä Santellone Resort uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Santellone Resort on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Santellone Resort hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Santellone Resort huonehinnat Brescia ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Santellone Resort huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Santellone Resort tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
23 % halvempi
Stupenda mansarda dotata di tutti i comfort!
9.9 Erinomainen (60 arvostelua)0,73 kmKeittiö, keittokomero, Terassi/patioalk. 74 €
Loma-asunto
9 % halvempi
Villa Bredina
9 Erinomainen (7 arvostelua)1,18 kmKeittokomero, Terassi/patio, ilmastointialk. 87 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Hotel Leonessa
8.7 Erinomainen (1 148 arvostelua)1,29 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 72 €
3-tähden hotelli
Hotel Marchina7.9 Hyvä (398 arvostelua)0,47 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 98 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Hotel Leonessa
8.7 Erinomainen (1 148 arvostelua)1,29 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 72 €
Loma-asunto
23 % halvempi
Stupenda mansarda dotata di tutti i comfort!
9.9 Erinomainen (60 arvostelua)0,73 kmKeittiö, keittokomero, Terassi/patioalk. 74 €
Loma-asunto
9 % halvempi
Villa Bredina
9 Erinomainen (7 arvostelua)1,18 kmKeittokomero, Terassi/patio, ilmastointialk. 87 €
3-tähden hotelli
Hotel Marchina7.9 Hyvä (398 arvostelua)0,47 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 98 €
Loma-asunto
23 % halvempi
Stupenda mansarda dotata di tutti i comfort!
9.9 Erinomainen (60 arvostelua)0,73 kmKeittiö, keittokomero, Terassi/patioalk. 74 €
Loma-asunto
9 % halvempi
Villa Bredina
9 Erinomainen (7 arvostelua)1,18 kmKeittokomero, Terassi/patio, ilmastointialk. 87 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Hotel Leonessa
8.7 Erinomainen (1 148 arvostelua)1,29 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 72 €
3-tähden hotelli
Hotel Marchina7.9 Hyvä (398 arvostelua)0,47 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 98 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8
4,1 km
Bergamo Orio al Serion lentoasema
38,5 km