Hotel Macià Alfaros

4 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
53 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
53 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu kuntosali, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympärivuorokautinen huonepalvelu, kauden mukainen ulkouima-allas ja business center. Hotel Macià Alfaros tarjoaa 144 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. 27-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali ja kauden mukainen ulkouima-allas.
8,7
Erittäin hyvä
8995 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Macià Alfaros

pe 10.7
-
la 11.7
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Macià Alfaros palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Minibaari
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Solarium
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Kylpyhuone

  • Kylpyamme
  • Alapesuallas
  • Poreamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Kassakaappi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Sähköauton latausasema
  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme
  • Ulkouima-allas
  • Allaspyyhkeet

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Parveke

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsenvahti/lastenhoito (lisämaksu)

Kuntoilu

  • Kuntosali
  • Kuntokeskus

Makuuhuone

  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Arvostelut: Hotel Macià Alfaros

8,7
Erittäin hyvä
8995 todennettua arvostelua
Upea
4387
Erittäin hyvä
2158
Hyvä
1429
OK
488
Kohtuullinen
311
Keskinkertainen
134
Heikko
88
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Alfaros 18, 14001 Córdoba, Andalusia

Mitä lähistöltä löytyy

  • Roman Temple of Cordoba162 m
  • Plaza de la Corredera330 m
  • Plaza de las Tendillas338 m
  • Archaeological Museum of Cordoba0.5 km
  • Cordoba Museum of Fine Arts0.6 km
  • Museo de Julio Romero de Torres0.6 km
  • Palacio de la Merced0.6 km
  • Plaza del Potro0.6 km
  • Torre de la Malmuerta0.6 km
  • Chapel of San Bartolome0.9 km
  • Casa Andalusi0.9 km
  • Casa de Sefarad0.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Macià Alfaros - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

helmikuu
tammikuu
60 €
90 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 16 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 26 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Hotel Macià Alfaros hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit Hotel Macià Alfaros majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Hotel Macià Alfaros, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä helmikuuta ja heinäkuuta.
  • Halvin hinta, jolla huone Hotel Macià Alfaros varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 64 €, kun taas kallein hinta oli 64 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Macià Alfaros varaukselle

  • Missä Hotel Macià Alfaros sijaitsee?

    Hotel Macià Alfaros osoite on Alfaros 18, ja sen etäisyys kaupungin Córdoba keskustasta on 0,5 km. Hotellin Hotel Macià Alfaros lähin maamerkki on Roman Temple of Cordoba.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Macià Alfaros sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Macià Alfaros sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hotel Macià Alfaros ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Macià Alfaros tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Macià Alfaros on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Macià Alfaros etäisyys on 8 km kentältä Córdoba. Hotellin Hotel Macià Alfaros etäisyys on 111,2 km kentältä Sevillan lentoasema.

  • Onko hotellissä Hotel Macià Alfaros uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hotel Macià Alfaros on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Macià Alfaros hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Macià Alfaros huonehinnat Córdoba ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Macià Alfaros huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Macià Alfaros tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
29 % halvempiHotel de los Faroles8.4 Erinomainen (1 782 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 36 €
3-tähden hotelli
Capitulares
9.3 Erinomainen (229 arvostelua)0,14 kmalk. 125 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiEurostars Azahar9.2 Erinomainen (3 248 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Kahvin-/teenkeitinalk. 49 €
5-tähden hotelli
Hospes Palacio del Bailío, a Member of Design Hotels9 Erinomainen (3 565 arvostelua)0,16 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 174 €
2-tähden hotelli
29 % halvempiHotel de los Faroles8.4 Erinomainen (1 782 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 36 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiEurostars Azahar9.2 Erinomainen (3 248 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Kahvin-/teenkeitinalk. 49 €
3-tähden hotelli
Capitulares
9.3 Erinomainen (229 arvostelua)0,14 kmalk. 125 €
5-tähden hotelli
Hospes Palacio del Bailío, a Member of Design Hotels9 Erinomainen (3 565 arvostelua)0,16 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 174 €
3-tähden hotelli
Capitulares
9.3 Erinomainen (229 arvostelua)0,14 kmalk. 125 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiEurostars Azahar9.2 Erinomainen (3 248 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Kahvin-/teenkeitinalk. 49 €
5-tähden hotelli
Hospes Palacio del Bailío, a Member of Design Hotels9 Erinomainen (3 565 arvostelua)0,16 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 174 €
2-tähden hotelli
29 % halvempiHotel de los Faroles8.4 Erinomainen (1 782 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 36 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,6
0,5 km
Córdoba
8,0 km