Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad

2 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 193 arvosteluihin
193 arvostelua
su 12.7
-
ma 13.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
83 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
83 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
King-huone, 1 king-vuode
97 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja ympäri vuorokauden auki oleva business center. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, kokoustila ja pyykinpesutilat. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad tarjoaa 91 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 45-tuumainen LCD-televisio, satelliittikanavat ja Netflix. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,1
Erittäin hyvä
193 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad

su 12.7
-
ma 13.7
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
108 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
97 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
143 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
186 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
157 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
157 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
170 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
183 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
221 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet
  • Pysäköinti

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lämmitys

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Ruokailu

  • Kahvinkeitin
  • Mikroaaltouuni

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Ilmainen aamiainen

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Uima-allas

  • Ulkouima-allas

Arvostelut: Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad

8,1
Erittäin hyvä
193 todennettua arvostelua
Upea
102
Erittäin hyvä
33
Hyvä
22
OK
12
Kohtuullinen
8
Keskinkertainen
6
Heikko
10
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

2525 South Canal Street, Carlsbad, NM 88220

Mitä lähistöltä löytyy

  • Pat's Fun City2.2 km
  • Old Pecos Gallery3.1 km
  • Carlsbad Museum and Art Center3.2 km
  • Lake Carlsbad Recreation Area3.5 km
  • Riverwalk Recreation Center3.7 km
  • Lake Carlsbad Golf Course4.3 km
  • Pecos River Flume6.8 km
  • Living Desert Zoo and Gardens State Park7.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad varaukselle

  • Missä Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad sijaitsee?

    Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad osoite on 2525 South Canal Street, ja sen etäisyys kaupungin Carlsbad keskustasta on 3,3 km. Hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad lähin maamerkki on Pat's Fun City.

  • Mitkä ovat hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad on lentokentältä?

    Hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad etäisyys on 7,3 km kentältä Carlsbad Cavern City. Hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad etäisyys on 99,6 km kentältä Hobbs Lea County.

  • Onko hotellissä Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad huonehinnat Carlsbad ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Fairfield Inn & Suites by Marriott Carlsbad tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Best Western Plus Executive Residency Carlsbad Hotel
7.6 Hyvä (44 arvostelua)0,34 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 124 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites by Hilton Carlsbad8.2 Erinomainen (266 arvostelua)0,46 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 112 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Carlsbad
9 Erinomainen (196 arvostelua)1,36 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 118 €
2-tähden hotelli
7 % halvempi
MainStay Suites Carlsbad South
8.6 Erinomainen (116 arvostelua)1,77 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 100 €
2-tähden hotelli
14 % halvempi
Baymont by Wyndham Carlsbad NM
8.1 Erinomainen (57 arvostelua)1,84 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 93 €
2-tähden hotelli
7 % halvempi
MainStay Suites Carlsbad South
8.6 Erinomainen (116 arvostelua)1,77 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 100 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites by Hilton Carlsbad8.2 Erinomainen (266 arvostelua)0,46 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 112 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Carlsbad
9 Erinomainen (196 arvostelua)1,36 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 118 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Carlsbad
9 Erinomainen (196 arvostelua)1,36 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 118 €
2-tähden hotelli
Candlewood Suites Carlsbad South By IHG
9 Erinomainen (2 arvostelua)1,88 kmLangaton internetalk. 142 €
2-tähden hotelli
7 % halvempi
MainStay Suites Carlsbad South
8.6 Erinomainen (116 arvostelua)1,77 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 100 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites by Hilton Carlsbad8.2 Erinomainen (266 arvostelua)0,46 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 112 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

10,0
3,3 km
Carlsbad Cavern City
7,3 km