Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel

4 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel
Varaussivusto: Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel
Varaussivusto: Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel

pe 10.7
-
la 11.7

Hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Kylpylä
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Huonepalvelu
  • Liikekeskus
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ruokailu

  • Ravintola
  • Minibaari

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Kylpylä

  • Kylpylä

Arvostelut: Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel

8,2
Erittäin hyvä
2 todennettua arvostelua
Upea
1
Erittäin hyvä
0
Hyvä
1
OK
0
Kohtuullinen
0
Keskinkertainen
0
Heikko
0
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

No. 2, The 1st Western Section Of 2 Ring Road, Chengdu 610041

Mitä lähistöltä löytyy

  • Du Fu Thatched Cottage1.1 km
  • Jinsha3.3 km
  • Kuanzhai Ancient Street3.3 km
  • Chengdu City Centre4.4 km
  • Chengdu Sports Centre4.6 km
  • Sichuan University6 km
  • Southwest Jiaotong University6.2 km
  • West Pearl Tower7 km
  • Giant Panda Breeding Research Base15 km
  • Chengdu Botanical Garden16 km
  • Baoguang Temple24 km
  • Luodai Ancient Town29.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel varaukselle

  • Missä Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel sijaitsee?

    Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel osoite naapurustossa Wuhou on No. 2, The 1st Western Section Of 2 Ring Road, ja sen etäisyys kaupungin Chengdu keskustasta on 4,6 km. Hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel lähin maamerkki on Du Fu Thatched Cottage.

  • Mitkä ovat hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel etäisyys on 10,8 km kentältä Chengdu Shuangliun kansainvälinen lentoasema. Hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel etäisyys on 58,4 km kentältä Chengdu Tianfu Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel huonehinnat Chengdu ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Chengdu Tianyi Grand Garden Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

38 % halvempi
Sfeel Designer Hotel (Chengdu Du Fu Thatched Cottage Shaoling Road)
0,11 kmalk. 25 €
2-tähden hotelli
64 % halvempi
Vegas Culture Hotel
0,11 kmHuonepalvelualk. 15 €
2-tähden hotelli
69 % halvempi
Dujia Bieyuan Hotel
0,31 kmalk. 13 €
3-tähden hotelli
27 % halvempi
Sfeel Designer Hotel (Chengdu Huaxi Park)
0,35 kmalk. 29 €
2-tähden hotelli
84 % halvempi
Shifang Yishe Hotel (Wuhou Gaoshengqiao Metro Station Branch)
1,44 kmalk. 7 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
Times Business Hotel (Shuangnan Road Branch)
0,51 kmalk. 11 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
Yayuan Business Hostel
1,42 kmalk. 11 €
2-tähden hotelli
71 % halvempi
Hangyue S Hotel (Chengdu Wuhouci Jinli Branch)
0,68 kmalk. 12 €
5-tähden hotelli
Renhe Spring Hotel
8.6 Erinomainen (212 arvostelua)1,38 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 84 €
3-tähden hotelli
18 % halvempiHoliday Inn Express Chengdu Wuhou By IHG8.4 Erinomainen (131 arvostelua)1,37 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 33 €
2-tähden hotelli
71 % halvempi
Zhenting Hotel (Chengdu Du Fu Thatched Cottage Branch)
8.1 Erinomainen (3 arvostelua)1,34 kmalk. 12 €
3-tähden hotelli
64 % halvempi
Caotang Mingyue Hotel
6.8 Hyvä (2 arvostelua)1,4 kmalk. 15 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
4,6 km
Chengdu Shuangliun kansainvälinen lentoasema
10,8 km