Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG

2 tähteä
7,7
Hyvä
perustuu 1080 arvosteluihin
1080 arvostelua
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
66 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 1 queen-vuode
66 €
Kahden hengen, 2 parivuodetta
72 €
Queen-huone, 1 queen-vuode
76 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli -majoituskohteessa on 122 huonetta sekä sisäuima-allas. Majoituspaikasta löytyy myös pyykinpesumahdollisuudet, ympärivuorokautinen bisneskeskus ja grillausmahdollisuus/piknik-alue.

Tämä hurmaava hotelli tarjoaa useita fasiliteetteja, kuten kassakaapin, matkatavarasäilytyksen ja kuivapesun. Mikäli majoitusvieraat tahtovat noudattaa treenirutiinejaan myös kotoa poissa ollessaan, on heidän käytettävissään kuntokeskus.

Kaikki majoituskohteen hotelli huoneet ovat kodikkaasti sisustettuja ja niissä on jääkaappi. Mukavuuksiin kuuluu hiustenkuivain, astianpesukone ja mikroaaltouuni.

Hotellin läheisyydestä löytyy monia kahviloita ja ravintoloita.

7,7
Hyvä
1080 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG

la 11.7
-
su 12.7
Queen-huone, 1 queen-vuode
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
78 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Erillinen tupakointialue
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Esteetön kylpyamme
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Keittiö

  • Keittiöastiat
  • Keittiö
  • Keittokomero
  • Astianpesukone
  • Mikroaaltouuni
  • Liesi
  • Jääkone
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Ruokailualue

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Hiustenkuivain
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Lisävessa
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Suihkukaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Radio
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • CD-soitin
  • TV
  • DVD-soitin

Yleistä

  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Säilytystila saatavilla
  • Oleskelualue
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Minimarketti paikan päällä
  • Pääsy avainkortilla
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Lämmitetty uima-allas
  • Poreamme
  • Sisäuima-allas

Ulkoilma

  • Piknikalue
  • Rantatuolit
  • Grilli

Ruokailu

  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)
  • Ruokapöytä

Tekemistä

  • Eläintarha
  • Lahjatavaramyymälä
  • Lautapelit/palapelit

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus
  • Kuntosali

Perheystävällinen

  • Kirjat, DVD, lastenmusiikki

Arvostelut: Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG

7,7
Hyvä
1080 todennettua arvostelua
Upea
501
Erittäin hyvä
137
Hyvä
112
OK
61
Kohtuullinen
75
Keskinkertainen
52
Heikko
142
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

8515 Lyra Drive, Columbus, OH 43240

Mitä lähistöltä löytyy

  • Polaris Fashion Place0.6 km
  • Whetstone Park11.5 km
  • Columbus Zoo and Aquarium12.5 km
  • Columbus Crew Stadium14.7 km
  • Ohio State University14.8 km
  • Wexner Center for the Arts15.7 km
  • Ohio Stadium15.8 km
  • Greater Columbus Convention Center19 km
  • Nationwide Arena19.1 km
  • Nationwide Mutual Insurance Company19.1 km
  • Franklin Park Conservatory and Botanical Gardens19.4 km
  • American Electric Power19.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG varaukselle

  • Missä Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG sijaitsee?

    Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG osoite on 8515 Lyra Drive, ja sen etäisyys kaupungin Columbus keskustasta on 19,4 km. Hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG lähin maamerkki on Polaris Fashion Place.

  • Mitkä ovat hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG on lentokentältä?

    Hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG etäisyys on 17,2 km kentältä Columbus Port Columbuksen kansainvälinen lentoasema. Hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG etäisyys on 36 km kentältä Columbus Rickenbacker.

  • Onko hotellissä Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG huonehinnat Columbus ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Candlewood Suites Columbus North - Polaris By IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Hilton Garden Inn Columbus/Polaris7.6 Hyvä (451 arvostelua)0,1 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
2-tähden hotelli
Extended Stay America Suites - Columbus - Polaris6.9 Hyvä (871 arvostelua)0,15 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €
4-tähden hotelli
Hilton Columbus/Polaris8.4 Erinomainen (726 arvostelua)0,45 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 140 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites Columbus Polaris8.4 Erinomainen (551 arvostelua)0,64 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Kahvin-/teenkeitinalk. 125 €
2-tähden hotelli
Extended Stay America Suites - Columbus - Polaris6.9 Hyvä (871 arvostelua)0,15 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €
3-tähden hotelli
Cambria Hotel Columbus - Polaris6.9 Hyvä (580 arvostelua)1,22 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 103 €
3-tähden hotelli
Four Points by Sheraton Columbus - Polaris7.2 Hyvä (478 arvostelua)0,68 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 106 €
3-tähden hotelli
Fairfield Inn & Suites by Marriott Columbus Polaris7.7 Hyvä (376 arvostelua)0,72 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 106 €
3-tähden hotelli
Drury Inn & Suites Columbus Polaris
9.1 Erinomainen (1 161 arvostelua)1,05 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 125 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Columbus Polaris
8.9 Erinomainen (218 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 138 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites by Hilton Columbus/Polaris8.8 Erinomainen (414 arvostelua)1,19 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 108 €
3-tähden hotelli
Hyatt Place Columbus Polaris
8.7 Erinomainen (499 arvostelua)1,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 121 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
19,4 km
Columbus Port Columbuksen kansainvälinen lentoasema
17,2 km