Rhodian Rose Hotel

3 tähteä
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
52 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
84 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja 6 rantabaaria. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kuntokeskus, baari/aulabaari ja allasbaari. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Rhodian Rose Hotel tarjoaa 42 ilmastoitua huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Siivous on saatavilla pyynnöstä. Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,7
Erittäin hyvä
380 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Rhodian Rose Hotel

la 11.7
-
su 12.7
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
84 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
108 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Rhodian Rose Hotel palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä
  • Patikointi
  • Pääsy rannalle
  • Pyörävuokraus
  • Kalastus
  • Golf
  • Melonta
  • Pyöräily
  • Sukeltaminen
  • Sukellus
  • Snorklaus
  • Hevosratsastus
  • Keilaus
  • Vesipuisto
  • Biljardipöytä
  • Purjelautailu

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Autonvuokraus
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Minimarketti paikan päällä
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Vuodesohva
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä uima-altaalle
  • Erillinen
  • Säilytystila saatavilla

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Grilli
  • Parveke
  • Ulkokalusteet
  • Puutarha

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Allasbaari
  • Poreamme
  • Ulkouima-allas
  • Allas näköalalla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Ilmainen pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Housuprässi

Ruokailu

  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Jääkaappi

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lastenallas
  • Lasten ateriat

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Rhodian Rose Hotel

8,7
Erittäin hyvä
380 todennettua arvostelua
Upea
223
Erittäin hyvä
77
Hyvä
38
OK
16
Kohtuullinen
18
Keskinkertainen
3
Heikko
5
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Faliraki, Athinodorou Str., Faliraki

Mitä lähistöltä löytyy

  • Faliraki Beach0.6 km
  • Anthony Quinn Bay2.9 km
  • Antony Quinn Beach2.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 1476K013A0503100

Rhodian Rose Hotel - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

elokuu
elokuu
108 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Rhodian Rose Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit Rhodian Rose Hotel majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Rhodian Rose Hotel varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 108 €, kun taas kallein hinta oli 108 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Rhodian Rose Hotel? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 7 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Rhodian Rose Hotel varaukselle

  • Missä Rhodian Rose Hotel sijaitsee?

    Rhodian Rose Hotel osoite on Faliraki, Athinodorou Str., ja sen etäisyys kaupungin Faliraki keskustasta on 0,7 km. Hotellin Rhodian Rose Hotel lähin maamerkki on Faliraki Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Rhodian Rose Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Rhodian Rose Hotel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Rhodian Rose Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Rhodian Rose Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Rhodian Rose Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Rhodian Rose Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Rhodian Rose Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Rhodian Rose Hotel etäisyys on 12 km kentältä Rodos Diagoras. Hotellin Rhodian Rose Hotel etäisyys on 66,9 km kentältä Dalaman.

  • Onko hotellissä Rhodian Rose Hotel uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Rhodian Rose Hotel on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Rhodian Rose Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Rhodian Rose Hotel huonehinnat Faliraki ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Rhodian Rose Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Rhodian Rose Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
21 % halvempi
Gorgona Studios
8.6 Erinomainen (197 arvostelua)0 kmUlkouima-allas, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 75 €
3-tähden hotelli
Stamos Hotel8.1 Erinomainen (86 arvostelua)0,17 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 108 €
3-tähden hotelli
6 % halvempiOrion Hotel8.6 Erinomainen (415 arvostelua)0,18 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 89 €
Loma-asunto
Nianthy Apartments
9.4 Erinomainen (93 arvostelua)0,23 kmalk. 111 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Apartment 'Sotirakis Economy Room 41' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
0,47 kmBiljardipöytä, Parveke, ilmastointialk. 58 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Apartment 'Sotirakis Economy Room 38' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
0,57 kmBiljardipöytä, Parveke, ilmastointialk. 58 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Apartment 'Sotirakis Economy Room 42' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
0,65 kmBiljardipöytä, Parveke, ilmastointialk. 58 €
2-tähden hotelli
29 % halvempi
Iatridis Studios
9.3 Erinomainen (385 arvostelua)0,61 kmalk. 67 €
Loma-asunto
Gk Home Apartment II Part of Gk Fitness Club
10 Erinomainen (6 arvostelua)0,26 kmLangaton internet, ilmastointialk. 128 €
Loma-asunto
Nianthy Apartments
9.4 Erinomainen (93 arvostelua)0,23 kmalk. 111 €
Pado Living
9.3 Erinomainen (38 arvostelua)0,53 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 107 €
2-tähden hotelli
29 % halvempi
Iatridis Studios
9.3 Erinomainen (385 arvostelua)0,61 kmalk. 67 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,9
0,7 km
Rodos Diagoras
12,0 km