Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG

2 tähteä
8,0
Erittäin hyvä
perustuu 377 arvosteluihin
377 arvostelua
su 12.7
-
ma 13.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
77 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
77 €
Standard-huone, 1 king-vuode
90 €
King-huone, 1 king-vuode
102 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, kuntosali ja kauden mukainen ulkouima-allas. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen täysi aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoushuone ja kuivapesulapalvelu. Holiday Inn Express & Suites Lake Worth by IHG tarjoaa 69 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen sanomalehti. Huoneessa on parveke. Taulutelevisio, kaapelikanavat ja maksulliset elokuvat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy bidee, hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas ja kuntosali.
8,0
Erittäin hyvä
377 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG

su 12.7
-
ma 13.7
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
102 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
167 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lämmitys

Media ja viihde

  • Radio
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Taulu-tv
  • Maksullisia kanavia
  • Videopelejä

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Oleskelualue
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi

Kylpyhuone

  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Mikroaaltouuni

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme
  • Ulkouima-allas

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti

Ulkoilma

  • Parveke

Makuuhuone

  • Herätyskello

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG

8,0
Erittäin hyvä
377 todennettua arvostelua
Upea
174
Erittäin hyvä
52
Hyvä
40
OK
23
Kohtuullinen
30
Keskinkertainen
19
Heikko
39
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3541 Northwest Loop 820, Fort Worth, TX 76106

Mitä lähistöltä löytyy

  • Vintage Flying Museum5 km
  • Cowtown Coliseum6.4 km
  • Texas Cowboy Hall of Fame6.5 km
  • Fort Worth Stockyards6.5 km
  • Kimbell Art Museum8.4 km
  • Modern Art Museum of Fort Worth8.4 km
  • Will Rogers Memorial Center8.7 km
  • Fort Worth Botanic Garden9.2 km
  • Tarrant County Courthouse9.5 km
  • Fort Worth Japanese Garden9.6 km
  • Sundance Square Plaza9.8 km
  • Bass Performance Hall9.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG varaukselle

  • Missä Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG sijaitsee?

    Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG osoite on 3541 Northwest Loop 820, ja sen etäisyys kaupungin Fort Worth keskustasta on 11 km. Hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG lähin maamerkki on Vintage Flying Museum.

  • Mitkä ovat hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG on lentokentältä?

    Hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG etäisyys on 35,9 km kentältä Dallas/Fort Worth. Hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG etäisyys on 52,2 km kentältä Dallas Love Field.

  • Onko hotellissä Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG huonehinnat Fort Worth ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Holiday Inn Express & Suites Lake Worth Nw Loop 820 By IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
36 % halvempi
Studio 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.4 Hyvä (45 arvostelua)1,11 kmKahvinkeitin, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 67 €
2-tähden hotelli
42 % halvempi
Motel 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.2 Hyvä (133 arvostelua)1,12 kmTV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 61 €
2-tähden hotelli
25 % halvempiLa Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth - Lake Worth6.7 Hyvä (954 arvostelua)1,89 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 77 €
2-tähden hotelli
32 % halvempi
Comfort Suites Lake Worth
6.7 Hyvä (867 arvostelua)1,96 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 70 €
2-tähden hotelli
42 % halvempi
Motel 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.2 Hyvä (133 arvostelua)1,12 kmTV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 61 €
2-tähden hotelli
36 % halvempi
Studio 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.4 Hyvä (45 arvostelua)1,11 kmKahvinkeitin, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 67 €
2-tähden hotelli
32 % halvempi
Comfort Suites Lake Worth
6.7 Hyvä (867 arvostelua)1,96 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 70 €
2-tähden hotelli
25 % halvempiLa Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth - Lake Worth6.7 Hyvä (954 arvostelua)1,89 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 77 €
2-tähden hotelli
36 % halvempi
Studio 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.4 Hyvä (45 arvostelua)1,11 kmKahvinkeitin, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 67 €
2-tähden hotelli
42 % halvempi
Motel 6 Fort Worth, Tx - Lake Worth
7.2 Hyvä (133 arvostelua)1,12 kmTV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 61 €
2-tähden hotelli
25 % halvempiLa Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth - Lake Worth6.7 Hyvä (954 arvostelua)1,89 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 77 €
2-tähden hotelli
32 % halvempi
Comfort Suites Lake Worth
6.7 Hyvä (867 arvostelua)1,96 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 70 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,5
11,0 km
Dallas/Fort Worth
35,9 km