Hotel Etoile Maillot

4 tähteä
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
116 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, baari/aulabaari ja sauna. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kokouskeskus, kylpyläpalvelut ja business center. Hotel Etoile Maillot tarjoaa 42 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Taulutelevisio, satelliittikanavat ja maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy kylpytakit, tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat tallelokerot ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Hierontapalvelu huoneessa, allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on sauna. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,8
Erittäin hyvä
1671 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Etoile Maillot

la 11.7
-
su 12.7
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
174 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
326 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
176 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
301 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
563 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
186 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
188 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
257 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
379 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
203 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
225 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
204 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
206 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
230 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
213 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
384 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
243 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
302 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
498 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
391 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
431 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Etoile Maillot palvelut

  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Valuutanvaihto
  • Hammam (turkkilainen sauna)
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Säilytystila saatavilla
  • Oleskelualue
  • Tossut
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä kaupunkiin

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Minibaari
  • Välipalabaari
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Kahvinkeitin

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Lisäkylpyhuone
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Suihkukaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Radio
  • Kirjasto
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hypoallergeeninen
  • Savuton
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi
  • Allergiahuone

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Kylpylä
  • Höyrysauna
  • Hieronta
  • Sauna

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Tekemistä

  • Pyörävuokraus
  • Kasino
  • Lautapelit/palapelit
  • Ruoanlaittokurssit

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsiystävällinen buffet
  • Lapsenvahti/lastenhoito (lisämaksu)

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus

Ulkoilma

  • Puutarha
  • Terassi/patio

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Arvostelut: Hotel Etoile Maillot

8,8
Erittäin hyvä
1671 todennettua arvostelua
Upea
1044
Erittäin hyvä
312
Hyvä
164
OK
58
Kohtuullinen
39
Keskinkertainen
15
Heikko
40
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

143 Avenue De Malakoff, 75116 Pariisi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Riemukaari0.8 km
  • Eiffelin torni2 km
  • Champs-Elysées2.3 km
  • Place de la Concorde3 km
  • Opéra Garnier3.5 km
  • Orsayn taidemuseo3.6 km
  • Moulin Rouge3.7 km
  • Opera Comique4 km
  • Louvre4.2 km
  • Montmartre4.5 km
  • Saint-Sulpicen kirkko4.6 km
  • Pompidou-keskus5.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Etoile Maillot - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

helmikuu
helmikuu
167 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Hotel Etoile Maillot hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Etoile Maillot varaukselle

  • Missä Hotel Etoile Maillot sijaitsee?

    Hotel Etoile Maillot osoite naapurustossa Trocadero on 143 Avenue De Malakoff, ja sen etäisyys kaupungin Pariisi keskustasta on 5 km. Hotellin Hotel Etoile Maillot lähin maamerkki on Riemukaari.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Etoile Maillot sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Etoile Maillot sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hotel Etoile Maillot ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Etoile Maillot tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Etoile Maillot on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Etoile Maillot etäisyys on 15,5 km kentältä Pariisi Le Bourget.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Etoile Maillot hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Etoile Maillot huonehinnat Pariisissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Etoile Maillot huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Etoile Maillot tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
5 % halvempiHôtel Toujours & Spa8.9 Erinomainen (1 190 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 151 €
4-tähden hotelli
6 % halvempiHôtel Pergolèse Paris Champs Elysées8.1 Erinomainen (1 578 arvostelua)0,19 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 150 €
4-tähden hotelli
Hotel Duret Paris Champs Elysées8 Erinomainen (496 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 163 €
4-tähden hotelli
Champs Elysées
9.4 Erinomainen (31 arvostelua)0,21 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 687 €
3-tähden hotelli
43 % halvempiFertel Maillot8.3 Erinomainen (142 arvostelua)0,3 kmTaulu-tv, Kaapeli- tai satelliittitelevisio, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 91 €
3-tähden hotelli
28 % halvempiL'Adresse7.4 Hyvä (1 685 arvostelua)0,29 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 114 €
4-tähden hotelli
26 % halvempiHotel Etoile Saint Ferdinand by Happyculture8.6 Erinomainen (2 373 arvostelua)0,35 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
3-tähden hotelli
23 % halvempiHotel Harvey8.9 Erinomainen (782 arvostelua)0,33 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 123 €
4-tähden hotelli
Champs Elysées
9.4 Erinomainen (31 arvostelua)0,21 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 687 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiHôtel Toujours & Spa8.9 Erinomainen (1 190 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 151 €
3-tähden hotelli
23 % halvempiHotel Harvey8.9 Erinomainen (782 arvostelua)0,33 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 123 €
4-tähden hotelli
3 % halvempiHotel Le 10 Bis8.6 Erinomainen (912 arvostelua)0,33 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 154 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,5
5,0 km
Pariisi Le Bourget
15,5 km