Maison Eugenie

4 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
70 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
97 €
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu baari/aulabaari, mikroaaltouuni yleisissä tiloissa ja jääkaappi julkisissa tiloissa. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympärivuorokautinen huonepalvelu, concierge-palvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Maison Eugenie tarjoaa 41 huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on älytelevisio. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin ja puhelin. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja kannettava tuuletin. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,0
Erittäin hyvä
1366 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Maison Eugenie

pe 10.7
-
la 11.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
108 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
97 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
229 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
164 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
105 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
109 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 parivuode
111 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 twin-vuode
128 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
132 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
123 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
156 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
179 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
199 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
174 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
272 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
179 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
181 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
188 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
323 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat 1 yöhön, sisältävät arvonlisäveron, mutta eivät sisällä muita veroja ja maksuja.

Hotellin Maison Eugenie palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Ruokatoimituksia
  • Minibaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Kahvinkeitin

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Yleistä

  • Äänieristettyjä huoneita
  • Lokerot
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Parveke

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Pyörävuokraus
  • Lautapelit/palapelit

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Maison Eugenie

8,0
Erittäin hyvä
1366 todennettua arvostelua
Upea
509
Erittäin hyvä
301
Hyvä
205
OK
108
Kohtuullinen
94
Keskinkertainen
49
Heikko
101
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

167 Rue De Rome, 75017 Pariisi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Moulin Rouge1.4 km
  • Riemukaari2 km
  • Opéra Garnier2.1 km
  • Montmartre2.1 km
  • Champs-Elysées2.1 km
  • Place de la Concorde2.4 km
  • Opera Comique2.5 km
  • Orsayn taidemuseo3.2 km
  • Louvre3.4 km
  • Eiffelin torni3.5 km
  • Pompidou-keskus4 km
  • Saint-Sulpicen kirkko4.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Maison Eugenie hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Maison Eugenie varaukselle

  • Missä Maison Eugenie sijaitsee?

    Maison Eugenie osoite naapurustossa Batignolles on 167 Rue De Rome, ja sen etäisyys kaupungin Pariisi keskustasta on 4 km. Hotellin Maison Eugenie lähin maamerkki on Moulin Rouge.

  • Mitkä ovat hotellin Maison Eugenie sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Maison Eugenie sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Maison Eugenie ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Maison Eugenie tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Maison Eugenie on lentokentältä?

    Hotellin Maison Eugenie etäisyys on 13 km kentältä Pariisi Le Bourget.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Maison Eugenie hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Maison Eugenie huonehinnat Pariisissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Maison Eugenie huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Maison Eugenie tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Best Western Plus Opera Batignolles8.4 Erinomainen (1 939 arvostelua)0,01 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 125 €
3-tähden hotelli
Hotel Prince Monceau7.4 Hyvä (1 871 arvostelua)0,05 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 106 €
4-tähden hotelli
Batignolles Balcony
7.9 Hyvä (4 arvostelua)0,14 kmalk. 292 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiHotel Romance Malesherbes by Patrick Hayat8.1 Erinomainen (672 arvostelua)0,14 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 87 €
2-tähden hotelli
20 % halvempiRoyal Wagram6.4 Hyvä (2 593 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 71 €
3-tähden hotelli
13 % halvempiHôtel Félicité6.3 Hyvä (792 arvostelua)0,24 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 78 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiPrince Albert Wagram7.9 Hyvä (2 039 arvostelua)0,16 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 80 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiHotel Romance Malesherbes by Patrick Hayat8.1 Erinomainen (672 arvostelua)0,14 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 87 €
4-tähden hotelli
Card Hôtel
9 Erinomainen (391 arvostelua)0,29 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 148 €
5-tähden hotelli
La Fondation
8.7 Erinomainen (149 arvostelua)0,3 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 294 €
4-tähden hotelli
Best Western Plus Opera Batignolles8.4 Erinomainen (1 939 arvostelua)0,01 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 125 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiHotel Romance Malesherbes by Patrick Hayat8.1 Erinomainen (672 arvostelua)0,14 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 87 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,9
4,0 km
Pariisi Le Bourget
13,0 km