Hotel Balsa Inn

3 tähteä
Cajamarca 555, Puno, Peru
Puno, Peru
+51 5136 3144
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1246 arvosteluihin
1246 arvostelua
to 9.7
-
pe 10.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
35 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
42 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
51 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvila. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen buffetaamiainen ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on business center, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Hotel Balsa Inn tarjoaa 28 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu. Vuoteissa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. 32-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,5
Erittäin hyvä
1246 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Balsa Inn

to 9.7
-
pe 10.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
51 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Balsa Inn palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Pyyhkeet/lakanat (lisämaksullinen)
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Hiilimonoksidihälytin
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Suoratoistopalvelu
  • TV

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Ruokailu

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Arvostelut: Hotel Balsa Inn

8,5
Erittäin hyvä
1246 todennettua arvostelua
Upea
683
Erittäin hyvä
267
Hyvä
199
OK
46
Kohtuullinen
26
Keskinkertainen
14
Heikko
11
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Cajamarca 555, Puno

Mitä lähistöltä löytyy

  • Puno Cathedral96 m
  • Puno Plaza de Armas126 m
  • Titicaca National Reservation6.3 km
  • Sillustani19.3 km
  • Taquile Island37.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 13:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Hotel Balsa Inn hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Balsa Inn varaukselle

  • Missä Hotel Balsa Inn sijaitsee?

    Hotel Balsa Inn osoite on Cajamarca 555, ja sen etäisyys kaupungin Puno keskustasta on 0,9 km. Hotellin Hotel Balsa Inn lähin maamerkki on Puno Cathedral.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Balsa Inn sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Balsa Inn sisäänkirjautumisaika on 13:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Hotel Balsa Inn ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Balsa Inn tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Balsa Inn on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Balsa Inn etäisyys on 43,9 km kentältä Juliaca.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Balsa Inn hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Balsa Inn huonehinnat Puno ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Balsa Inn huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Balsa Inn tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Royal Inn Hotel Puno8.7 Erinomainen (186 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 55 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiAndenes Del Titicaca7.6 Hyvä (347 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 17 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiHotel Hacienda Plaza de Armas8.8 Erinomainen (2 110 arvostelua)0,1 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 36 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiConde de Lemos Hotel8.2 Erinomainen (1 377 arvostelua)0,12 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 36 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiAndenes Del Titicaca7.6 Hyvä (347 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 17 €
3-tähden hotelli
42 % halvempi
Hostal Acuarius Puno
8.4 Erinomainen (196 arvostelua)0,24 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 22 €
3-tähden hotelli
33 % halvempiKaaro Hotel El Buho8.5 Erinomainen (999 arvostelua)0,39 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 26 €
3-tähden hotelli
30 % halvempi
Kaaro Hotel Puno
8.3 Erinomainen (1 737 arvostelua)0,25 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 27 €
3-tähden hotelli
Tierra Viva Puno Plaza9 Erinomainen (1 838 arvostelua)0,21 kmLangaton internet, Liikekeskus, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 44 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiHotel Hacienda Plaza de Armas8.8 Erinomainen (2 110 arvostelua)0,1 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 36 €
4-tähden hotelli
Royal Inn Hotel Puno8.7 Erinomainen (186 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 55 €
3-tähden hotelli
16 % halvempiCasona Plaza Hotel Centro8.7 Erinomainen (1 239 arvostelua)0,19 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 32 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8
0,9 km
Juliaca
43,9 km