Sporta centrs Mezaparks

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 659 arvosteluihin
659 arvostelua
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
44 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa vieraille 3-tähden asumista kuten myös saunan, ilmaisen langattoman internet-yhteyden julkisissa tiloissa ja aurinkokannen. Majoituspaikasta löytyy myös matkatavarasäilytys, autonvuokrauspiste ja 24-tunnin vastaanotto.

Hotelli tarjoaa lukuisia palveluita majoitusvieraiden käytettäväksi, kuten esimerkiksi kassakaapin, terassin ja talviurheilua/talvista toimintaa. Majoitusasiakkaiden kokeiltavaksi löytyy myös monia vapaa-ajan viettomahdollisuuksia, esimerkiksi purjelautailua ja kalastusta.

Hotellissa on 24 kodikasta huonetta, joissa on useita olennaisia mukavuuksia, jotka takaavat vieraille nautinnollisen yöpymisen.

8,5
Erittäin hyvä
659 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Sporta centrs Mezaparks

pe 10.7
-
la 11.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Sporta centrs Mezaparks palvelut

  • Rannalla
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Hoitoaine

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Lounaspaketteja
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Yleistä

  • Rannalla
  • Perhehuoneita
  • Näkymä järvelle
  • Lokerot
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Tekemistä

  • Kalastus
  • Lautapelit/palapelit
  • Pöytätennis
  • Vesiurheilupalvelut (paikan päällä)
  • Purjelautailu

Terveys ja turvallisuus

  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Hyttysverkko
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • 24h-vastaanotto

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Esteetön pysäköinti

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Parveke

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat

Kuntoilu

  • Kuntokeskus
  • Tennis

Kylpylä

  • Sauna

Arvostelut: Sporta centrs Mezaparks

8,5
Erittäin hyvä
659 todennettua arvostelua
Upea
238
Erittäin hyvä
159
Hyvä
148
OK
37
Kohtuullinen
45
Keskinkertainen
13
Heikko
19
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

11 Roberta Feldmana Iela, Riika

Mitä lähistöltä löytyy

  • Riikan eläintarha1.2 km
  • Riika-areena5.1 km
  • Skonto-halli6 km
  • Latvian kansalliskirjasto6.7 km
  • Vapauden muistomerkki6.9 km
  • Latvian kansallisteatteri7 km
  • Latvian kansallisooppera7.1 km
  • Small Guild7.3 km
  • Pyhän Jaakobin katedraali7.3 km
  • Pyhän Johanneksen kirkko7.4 km
  • Riga City Centre7.4 km
  • Pyhän Pietarin kirkko7.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Sporta centrs Mezaparks hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Sporta centrs Mezaparks varaukselle

  • Missä Sporta centrs Mezaparks sijaitsee?

    Sporta centrs Mezaparks osoite on 11 Roberta Feldmana Iela, ja sen etäisyys kaupungin Riika keskustasta on 7,4 km. Hotellin Sporta centrs Mezaparks lähin maamerkki on Riikan eläintarha.

  • Mitkä ovat hotellin Sporta centrs Mezaparks sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Sporta centrs Mezaparks sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Sporta centrs Mezaparks ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Sporta centrs Mezaparks tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Sporta centrs Mezaparks ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Sporta centrs Mezaparks tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Sporta centrs Mezaparks on lentokentältä?

    Hotellin Sporta centrs Mezaparks etäisyys on 15,3 km kentältä Riika Riga Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Sporta centrs Mezaparks hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Sporta centrs Mezaparks huonehinnat Riiassa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Sporta centrs Mezaparks huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Sporta centrs Mezaparks tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
Green Island
8.6 Erinomainen (8 arvostelua)0,13 kmYksityinen ranta, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 107 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiHotel Keizarmezs7.2 Hyvä (282 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 28 €
Loma-asunto
The Paradise House
8 Erinomainen (24 arvostelua)0,74 kmKeittiö, Terassi/patio, Pesukonealk. 111 €
Loma-asunto
Lake House
8 Erinomainen (4 arvostelua)1,41 kmNäkymä järvelle, Keittiö, keittokomeroalk. 201 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiHotel Keizarmezs7.2 Hyvä (282 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 28 €
1-tähden hotelli
Green Island
8.6 Erinomainen (8 arvostelua)0,13 kmYksityinen ranta, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 107 €
Loma-asunto
39 % halvempi
The Lake Solo Studio I Self Check-in & Free Parking
9.8 Erinomainen (2 arvostelua)1,47 kmKeittokomero, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 38 €
Loma-asunto
39 % halvempi
Frendly Flat Free Wifi & Parking Kitchen Equipment Cosy
8.9 Erinomainen (31 arvostelua)1,94 kmKeittiö, Kahvinkeitin, Pesukonealk. 38 €
1-tähden hotelli
Green Island
8.6 Erinomainen (8 arvostelua)0,13 kmYksityinen ranta, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 107 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiHotel Keizarmezs7.2 Hyvä (282 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 28 €
Loma-asunto
3 % halvempi
Mežaparks, Ezera Solo Apartment, free parking
10 Erinomainen (2 arvostelua)1,47 kmKeittiö, keittokomero, Pesukonealk. 61 €
Loma-asunto
Mezapark Design Apartments
10 Erinomainen (5 arvostelua)1,65 kmKeittiö, Terassi/patio, Parvekealk. 215 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8
7,4 km
Riika Riga Intl
15,3 km