Best Western Premier Montfleuri

4 tähteä
su 12.7
-
ma 13.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
112 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
112 €
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kattoterassi. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kahvila, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja kauden mukainen ulkouima-allas. Best Western Premier Montfleuri tarjoaa 32 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. LCD-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin. Lisäksi huoneissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,7
Erittäin hyvä
1191 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Best Western Premier Montfleuri

su 12.7
-
ma 13.7
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 2 twin-vuodetta
123 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
130 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
130 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
219 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
177 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
189 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
432 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
239 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
334 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
420 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
522 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Best Western Premier Montfleuri palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Pyyhkeet/lakanat (lisämaksullinen)
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Merinäkymä
  • Oleskelualue
  • Näkymä puutarhaan
  • Tossut
  • Solarium
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin
  • Näkymä uima-altaalle
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Jalkahieronta
  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Ruokailu

  • Minibaari
  • Lounaspaketteja
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Yksityinen sisäänkäynti

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Rantapyyhkeet
  • Puutarha

Tekemistä

  • Pääsy rannalle
  • Pyörävuokraus
  • Golf
  • Snorklaus

Uima-allas ja kylpylä

  • Hieronta
  • Ulkouima-allas
  • Allaspyyhkeet

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Säilytyslokero kannettavalle tietokoneelle
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat
  • Lapsenvahti/lastenhoito (lisämaksu)

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silitysrauta ja -lauta

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello

Arvostelut: Best Western Premier Montfleuri

8,7
Erittäin hyvä
1191 todennettua arvostelua
Upea
588
Erittäin hyvä
257
Hyvä
168
OK
65
Kohtuullinen
62
Keskinkertainen
25
Heikko
26
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3, Avenue Montfleuri, 83120 Sainte-Maxime, Var

Mitä lähistöltä löytyy

  • Nartelle Beach2 km
  • Golf de Sainte-Maxime2.6 km
  • Sainte-Maxime Golf Club3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Best Western Premier Montfleuri hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Best Western Premier Montfleuri varaukselle

  • Missä Best Western Premier Montfleuri sijaitsee?

    Best Western Premier Montfleuri osoite on 3, Avenue Montfleuri, ja sen etäisyys kaupungin Sainte-Maxime keskustasta on 0,7 km. Hotellin Best Western Premier Montfleuri lähin maamerkki on Nartelle Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Best Western Premier Montfleuri sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Best Western Premier Montfleuri sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Best Western Premier Montfleuri ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Best Western Premier Montfleuri tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Best Western Premier Montfleuri on lentokentältä?

    Hotellin Best Western Premier Montfleuri etäisyys on 46,9 km kentältä Toulon Hyeres. Hotellin Best Western Premier Montfleuri etäisyys on 60 km kentältä Nizza Côte d'Azur.

  • Onko hotellissä Best Western Premier Montfleuri uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Best Western Premier Montfleuri on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Best Western Premier Montfleuri hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Best Western Premier Montfleuri huonehinnat Sainte-Maxime ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Best Western Premier Montfleuri huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Best Western Premier Montfleuri tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Central Renovated Villa So Close To The Sea
9.1 Erinomainen (7 arvostelua)0,07 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, ilmastointialk. 1369 €
Loma-asunto
Villa Very Central ; Panoramic Sea Views ; Heated Pool ; Saint-Tropez View !
9.8 Erinomainen (13 arvostelua)0,1 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, langaton internetalk. 1353 €
Loma-asunto
Villa Very Central.. With Panoramic Sea Views ! Heated Pool, Parking.
9.4 Erinomainen (17 arvostelua)0,13 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, langaton internetalk. 586 €
Loma-asunto
Maison, vue Imprenable sur la mer , Centre Ville
7 Hyvä (2 arvostelua)0,15 kmYksityinen uima-allas, Parveke, ilmastointialk. 762 €
Loma-asunto
60 % halvempi
Sm 340-206 Sainte Maxime Centre-Ville Appartement En Mezzanine
0,23 kmYksityinen ranta, Näkymä kaupunkiin, Keittiöalk. 63 €
Loma-asunto
56 % halvempi
Cote d'Azur, Ste Maxime, view of Golfe de Saint Tropez
8 Erinomainen (16 arvostelua)0,18 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 69 €
Loma-asunto
42 % halvempi
2 Rooms With Sea View Close To Shops And Beaches
0,41 kmKahvinkeitinalk. 90 €
Loma-asunto
37 % halvempi
Le Grand Large
8.5 Erinomainen (23 arvostelua)0,18 kmRannalla, Keittiö, keittokomeroalk. 97 €
Loma-asunto
Sainte Maxime: Mansion - Ste Maxime
10 Erinomainen (14 arvostelua)0,3 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, grillialk. 197 €
Loma-asunto
Villa Sainte Maxime, near downtown, private heated pool / sea view
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,3 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, langaton internetalk. 319 €
Loma-asunto
Villa Very Central ; Panoramic Sea Views ; Heated Pool ; Saint-Tropez View !
9.8 Erinomainen (13 arvostelua)0,1 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, langaton internetalk. 1353 €
Loma-asunto
Ste Maxime, sea view Comfortable, quiet, walk to the town center and beaches
9.8 Erinomainen (47 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 257 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,4
0,7 km
Toulon Hyeres
46,9 km