Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center

3 tähteä
to 9.7
-
pe 10.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
96 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
Kahden hengen, 2 parivuodetta
98 €
King-huone, 1 king-vuode
107 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu kuntosali, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja business center. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kuivapesulapalvelu, pyykinpesutilat ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center tarjoaa 99 huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. 37-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän kiinteän internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali.
8,8
Erittäin hyvä
329 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center

to 9.7
-
pe 10.7
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
151 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
177 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
189 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Express-uloskirjautuminen
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Esteetön pysäköinti
  • Erillinen tupakointialue

Ruokailu

  • Kahvin-/teenkeitin
  • Minibaari
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Mikroaaltouuni

Perus

  • Internet
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lämmitys

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi
  • Ensiapupakkaus

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme
  • Sisäuima-allas

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Suihku

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vuodesohva

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center

8,8
Erittäin hyvä
329 todennettua arvostelua
Upea
216
Erittäin hyvä
36
Hyvä
26
OK
16
Kohtuullinen
7
Keskinkertainen
6
Heikko
22
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center varaukselle

  • Missä Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center sijaitsee?

    Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center osoite on 2925 Jefferson Davis Highway, ja sen etäisyys kaupungin Stafford keskustasta on 5 km.

  • Mitkä ovat hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center on lentokentältä?

    Hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center etäisyys on 53,4 km kentältä Washington Reagan-National. Hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center etäisyys on 53,7 km kentältä Washington Dulles Intl.

  • Onko hotellissä Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center huonehinnat Stafford ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hampton Inn Stafford/Quantico & Conference Center tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
5 % halvempiStaybridge Suites Quantico-Stafford By IHG8.7 Erinomainen (359 arvostelua)0,25 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Kahvin-/teenkeitinalk. 97 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Stafford Quantico8.9 Erinomainen (194 arvostelua)0,5 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 108 €
2-tähden hotelli
12 % halvempiHoliday Inn Express Quantico - Stafford By IHG8.7 Erinomainen (623 arvostelua)0,75 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
2-tähden hotelli
20 % halvempiComfort Inn Quantico8.5 Erinomainen (179 arvostelua)0,79 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 82 €
2-tähden hotelli
47 % halvempiSuper 8 by Wyndham Stafford6.3 Hyvä (128 arvostelua)0,9 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 54 €
2-tähden hotelli
42 % halvempiQuality Inn & Suites Quantico7.1 Hyvä (468 arvostelua)0,92 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 59 €
2-tähden hotelli
22 % halvempi
Candlewood Suites Stafford - Quantico
7.2 Hyvä (49 arvostelua)0,86 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 79 €
2-tähden hotelli
20 % halvempiComfort Inn Quantico8.5 Erinomainen (179 arvostelua)0,79 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 82 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Stafford Quantico8.9 Erinomainen (194 arvostelua)0,5 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 108 €
3-tähden hotelli
Fairfield Inn & Suites by Marriott Quantico Stafford8.9 Erinomainen (221 arvostelua)1,14 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 120 €
3-tähden hotelli
5 % halvempiStaybridge Suites Quantico-Stafford By IHG8.7 Erinomainen (359 arvostelua)0,25 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Kahvin-/teenkeitinalk. 97 €
2-tähden hotelli
12 % halvempiHoliday Inn Express Quantico - Stafford By IHG8.7 Erinomainen (623 arvostelua)0,75 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 90 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,9
5,0 km
Washington Reagan-National
53,4 km