Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites

4 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 1449 arvosteluihin
1449 arvostelua
la 11.7
-
su 12.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
90 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
King-huone, 1 king-vuode
95 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ravintola, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja baari/aulabaari kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva business center, kahvila ja valet-pysäköinti. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites tarjoaa 295 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 55-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja puhelin. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,2
Erittäin hyvä
1449 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites

la 11.7
-
su 12.7
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
243 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
194 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
257 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
232 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
235 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
378 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
187 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
260 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
202 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
739 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
221 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
236 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
346 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
401 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
523 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
541 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Liikekeskus

Perus

  • Internet
  • Langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Esteetön kylpyamme
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • Höyhenetön tyyny
  • WC, jossa on käsituet

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Parveke
  • Yksityinen ranta
  • Puutarha

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Sähköauton latausasema
  • Pysäköinti
  • Pysäköintipalvelu
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Tekemistä

  • Patikointi
  • Pyörävuokraus
  • Vesiurheilupalvelut (paikan päällä)

Terveys ja turvallisuus

  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Hiilimonoksidihälytin
  • Kassakaappi

Uima-allas

  • Lämmitetty uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Allas näköalalla

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites

8,2
Erittäin hyvä
1449 todennettua arvostelua
Upea
599
Erittäin hyvä
209
Hyvä
164
OK
113
Kohtuullinen
147
Keskinkertainen
67
Heikko
156
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

2800 Shore Drive, Virginia Beach, VA 23451

Mitä lähistöltä löytyy

  • Adam Thoroughgood House4.6 km
  • First Landing State Park4.8 km
  • Chic's Beach5.2 km
  • Cape Henry Lighthouse5.6 km
  • Lynnhaven House6.8 km
  • Ferry Plantation House7.1 km
  • Francis Land House8 km
  • Upper Wolfsnare8.5 km
  • Virginia Beach Town Center9.8 km
  • Virginia Museum of Contemporary Art10.2 km
  • Virginia Beach Boardwalk11.1 km
  • Virginia Aquarium and Marine Science Center12.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites varaukselle

  • Missä Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites sijaitsee?

    Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites osoite naapurustossa North Virginia Beach on 2800 Shore Drive, ja sen etäisyys kaupungin Virginia Beach keskustasta on 10,5 km. Hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites lähin maamerkki on Adam Thoroughgood House.

  • Mitkä ovat hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites on lentokentältä?

    Hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites etäisyys on 11,9 km kentältä Norfolk. Hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites etäisyys on 44,8 km kentältä Newport News Intl.

  • Onko hotellissä Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites huonehinnat Virginia Beach ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Delta Hotels by Marriott Virginia Beach Waterfront Suites tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

8 % halvempi
Just What You Were Looking For! Pool, Close to Virginia Beach Fishing Pier
8.6 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Kahvinkeitinalk. 176 €
Comfort and Convenience! Onsite Pool, Close to Cape Henry Lighthouse
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 227 €
8 % halvempi
Relax and Unwind! Onsite Pool, Near Cape Henry Lighthouse
0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 176 €
6 % halvempi
Convenient Stay in Virginia! Onsite Pool, Fitness, Near First Landing State Park
0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 180 €
2-tähden hotelli
60 % halvempiTravelodge by Wyndham Virginia Beach Bay Beach5.8 OK (736 arvostelua)0,62 kmSnorklaus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 77 €
8 % halvempi
Just What You Were Looking For! Pool, Close to Virginia Beach Fishing Pier
8.6 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Kahvinkeitinalk. 176 €
8 % halvempi
Relax and Unwind! Onsite Pool, Near Cape Henry Lighthouse
0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 176 €
6 % halvempi
Convenient Stay in Virginia! Onsite Pool, Fitness, Near First Landing State Park
0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 180 €
Comfort and Convenience! Onsite Pool, Close to Cape Henry Lighthouse
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 227 €
8 % halvempi
Just What You Were Looking For! Pool, Close to Virginia Beach Fishing Pier
8.6 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Kahvinkeitinalk. 176 €
2-tähden hotelli
60 % halvempiTravelodge by Wyndham Virginia Beach Bay Beach5.8 OK (736 arvostelua)0,62 kmSnorklaus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 77 €
8 % halvempi
Relax and Unwind! Onsite Pool, Near Cape Henry Lighthouse
0,03 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 176 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
10,5 km
Norfolk
11,9 km