Golf Residence- Families and Couples Only

4 tähteä
5,2
Kohtuullinen
perustuu 14 arvosteluihin
14 arvostelua
ke 5.8
-
to 6.8
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa 4-tähden asumista kuten myös valuutanvaihtopalvelun, pelihuoneen ja 24-tunnin vastaanoton. Sen sijainti on keskeinen niiden vieraiden näkökulmasta, jotka vierailla paikallisnähtävyyksissä.

Vieraat voivat nautiskella ulkoilmasta terassilla tai juoda virvokkeita baarissa. Mikäli vierailijat tahtovat pitää huolta kunnostaan myös kotoa poissa ollessaan, on heidän käytettävissään kuntosali.

Hotellissa on 233 modernia huonetta, jotka on varustettu kaikilla välttämättömyyksillä varmistaen mukavan oleskelun vieraille.

Majoituspaikan omiin ruokailumahdollisuuksiin kuuluu muun muassa ravintola, joka on ihanteellinen paikka nauttia ateria.

Ne hotellin vierailijat, jotka haluavat syödä ulkona, voivat valita lukuisista ravintoloista, jotka sijaitsevat lähellä.

5,2
Kohtuullinen
14 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Golf Residence- Families and Couples Only

ke 5.8
-
to 6.8
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
45 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 twin-vuode
49 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
58 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
160 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Golf Residence- Families and Couples Only palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Ulkouima-allas
  • Sisäuima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • TV
  • Internet
  • Yökerho
  • Kylpylä

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Viihdehenkilökunta
  • Valuutanvaihto
  • Minimarketti paikan päällä
  • 24h-vastaanotto

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Grilli
  • Parveke
  • Yksityinen ranta
  • Puutarha

Tekemistä

  • Golf
  • Iltaviihde
  • Kauneushoitola
  • Vesipuisto
  • Purjelautailu
  • Yökerho

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Allasbaari
  • Kylpylä
  • Sisäuima-allas
  • Ulkouima-allas

Kylpyhuone

  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lastenkerho
  • Lasten ulkoleikkivälineet
  • Leikkikenttä

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Hissi
  • Erillinen tupakointialue

Ruokailu

  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila

Kuntoilu

  • Aerobic
  • Kuntokurssit

Media ja viihde

  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Yleistä

  • Perhehuoneita

Arvostelut: Golf Residence- Families and Couples Only

5,2
Kohtuullinen
14 todennettua arvostelua
Upea
2
Erittäin hyvä
1
Hyvä
2
OK
2
Kohtuullinen
1
Keskinkertainen
0
Heikko
6
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Route Touristique, Hammam Sousse 4011

Mitä lähistöltä löytyy

  • Grande Mosque3.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Golf Residence- Families and Couples Only hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Golf Residence- Families and Couples Only varaukselle

  • Missä Golf Residence- Families and Couples Only sijaitsee?

    Golf Residence- Families and Couples Only osoite on Route Touristique, ja sen etäisyys kaupungin Hammam Sousse keskustasta on 3,3 km. Hotellin Golf Residence- Families and Couples Only lähin maamerkki on Grande Mosque.

  • Mitkä ovat hotellin Golf Residence- Families and Couples Only sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Golf Residence- Families and Couples Only sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Golf Residence- Families and Couples Only ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Golf Residence- Families and Couples Only tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Golf Residence- Families and Couples Only on lentokentältä?

    Hotellin Golf Residence- Families and Couples Only etäisyys on 20,6 km kentältä Monastir Habib Bourguiba. Hotellin Golf Residence- Families and Couples Only etäisyys on 24,9 km kentältä Enfidha-Hammamet Int.

  • Onko hotellissä Golf Residence- Families and Couples Only uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Golf Residence- Families and Couples Only on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Golf Residence- Families and Couples Only hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Golf Residence- Families and Couples Only huonehinnat Hammam Sousse ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Golf Residence- Families and Couples Only huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Golf Residence- Families and Couples Only tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
52 % halvempiHouria Palace6 Hyvä (174 arvostelua)0,3 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 28 €
3-tähden hotelli
15 % halvempiEl Kantaoui Center4.7 OK (197 arvostelua)0,39 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Sisäuima-allasalk. 49 €
4-tähden hotelli
Hasdrubal Thalassa & Spa Port El Kantaoui7.4 Hyvä (308 arvostelua)0,44 kmYksityinen ranta, vain aikuisille, snorklausalk. 107 €
4-tähden hotelli
33 % halvempiHannibal Palace7 Hyvä (176 arvostelua)0,56 kmRavintola, Huonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 39 €
4-tähden hotelli
52 % halvempiHouria Palace6 Hyvä (174 arvostelua)0,3 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 28 €
4-tähden hotelli
33 % halvempiHannibal Palace7 Hyvä (176 arvostelua)0,56 kmRavintola, Huonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 39 €
3-tähden hotelli
18 % halvempiSoviva Resort - Families Only4.5 OK (240 arvostelua)1,52 kmHuonepalvelu, Kahvilaalk. 47 €
3-tähden hotelli
15 % halvempiEl Kantaoui Center4.7 OK (197 arvostelua)0,39 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Sisäuima-allasalk. 49 €
5-tähden hotelli
Marhaba Palace9.3 Erinomainen (1 321 arvostelua)0,8 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 222 €
5-tähden hotelli
Iberostar Selection Diar El Andalous9.2 Erinomainen (1 226 arvostelua)1,54 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Sisäuima-allasalk. 177 €
5-tähden hotelli
Concorde Green Park Palace7.5 Hyvä (366 arvostelua)0,87 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Sisäuima-allasalk. 150 €
4-tähden hotelli
Hasdrubal Thalassa & Spa Port El Kantaoui7.4 Hyvä (308 arvostelua)0,44 kmYksityinen ranta, vain aikuisille, snorklausalk. 107 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,4
3,3 km
Monastir Habib Bourguiba
20,6 km