la 10.10
-
su 11.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Near Aquarium Cap Blanc When you stay at Marble Stella Maris Ibiza in Sant Antoni de Portmany, you'll be by the sea, within a 5-minute drive of Cala Grassio and Cala Gracioneta Beach. This family-friendly hotel is 1.5 mi (2.4 km) from Calo des Moro Beach and 1.8 mi (2.9 km) from San Antonio Poniente Walk. Don't miss out on the many recreational opportunities, including outdoor tennis courts, a fitness center, and a seasonal outdoor pool. Additional features at this hotel include complimentary wireless internet access, concierge services, and an arcade/game room. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and luggage storage. Free self parking is available onsite. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Cala Grassio - 0.5 km / 0.3 mi Cap Negret - 0.6 km / 0.4 mi Cala Gracioneta Beach - 1.3 km / 0.8 mi Punta Galera Beach - 1.4 km / 0.9 mi Caló des Moro - 1.6 km / 1 mi San Antonio Poniente Walk - 1.6 km / 1 mi Aquarium Cap Blanc - 2 km / 1.2 mi Calo des Moro Beach - 2.2 km / 1.4 mi Passeig de ses Fonts - 2.6 km / 1.6 mi San Antonio Marina Port - 2.6 km / 1.6 mi Church of San Antonio - 2.8 km / 1.8 mi Platja de S'Arenal - 2.8 km / 1.8 mi Egg of Columbus - 2.9 km / 1.8 mi Ibiza Karting San Antonio - 3.4 km / 2.1 mi Playa Es Puet - 4 km / 2.5 mi The preferred airport for Marble Stella Maris Ibiza is Ibiza Airport (IBZ) - 22.8 km / 14.2 mi Grab a bite to eat at Marble Restaurant, one of the hotel's many dining establishments, which include 2 restaurants and a coffee shop/cafe. Relax with your favorite drink at the bar/lounge or the poolside bar. Self-serve breakfasts are available daily from 7:30 AM to 10:30 AM for a fee. Make yourself at home in one of the 295 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers, complimentary toiletries, and hair dryers. Conveniences include laptop-compatible safes and desks, and housekeeping is provided daily.
8,0
Erittäin hyvä
1825 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Marble Stella Maris Ibiza

la 10.10
-
su 11.10

Hotellin Marble Stella Maris Ibiza palvelut

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • 24h-vastaanotto
  • Tennis
  • Jääkaappi
  • Erillinen tupakointialue
  • Biljardipöytä
  • Leikkikenttä

Arvostelut: Marble Stella Maris Ibiza

8,0
Erittäin hyvä
1825 todennettua arvostelua
Upea
846
Erittäin hyvä
396
Hyvä
292
OK
100
Kohtuullinen
81
Keskinkertainen
34
Heikko
76
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Ctra. Cap Negret 16, 07820 Sant Antoni de Portmany, Ibiza

Mitä lähistöltä löytyy

  • Cala Gracio Beach0.4 km
  • Punta Galera Beach1 km
  • Cala Salada Beach1.7 km
  • Sunset Strip1.7 km
  • Passeig de ses Fonts2.1 km
  • San Antonio Marina Port2.1 km
  • Egg of Columbus2.1 km
  • San Antonio Bay2.5 km
  • Platja de Sant Antoni2.9 km
  • Can Rich de Buscastell4.1 km
  • Church of Saint Agnes9.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Marble Stella Maris Ibiza varaukselle

  • Missä Marble Stella Maris Ibiza sijaitsee?

    Marble Stella Maris Ibiza osoite on Ctra. Cap Negret 16, ja sen etäisyys kaupungin Sant Antoni de Portmany keskustasta on 2 km. Hotellin Marble Stella Maris Ibiza lähin maamerkki on Cala Gracio Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Marble Stella Maris Ibiza sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Marble Stella Maris Ibiza sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana Marble Stella Maris Ibiza on lentokentältä?

    Hotellin Marble Stella Maris Ibiza etäisyys on 15,4 km kentältä Ibizan lentoasema. Hotellin Marble Stella Maris Ibiza etäisyys on 138,4 km kentältä Mallorca Son Sant Joan.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Marble Stella Maris Ibiza hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Marble Stella Maris Ibiza huonehinnat Sant Antoni de Portmany ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Marble Stella Maris Ibiza huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Marble Stella Maris Ibiza tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
34 % halvempi
Serendi villas
9.1 Erinomainen (6 arvostelua)0,02 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 583 €
1-tähden hotelli
89 % halvempiHostal la Torre9 Erinomainen (1 356 arvostelua)0,57 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 99 €
5-tähden hotelli
72 % halvempi
The Signature Level at TRS Ibiza Hotel - All Inclusive Adults Only - Entrance to Clubs included
8.8 Erinomainen (209 arvostelua)0,58 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, rannallaalk. 248 €
5-tähden hotelli
69 % halvempi
Oku Ibiza
9 Erinomainen (1 503 arvostelua)0,59 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 275 €
1-tähden hotelli
93 % halvempiHostal Residencia Adelino8.5 Erinomainen (1 528 arvostelua)1,6 kmUlkouima-allas, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 63 €
1-tähden hotelli
89 % halvempiHostal la Torre9 Erinomainen (1 356 arvostelua)0,57 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 99 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiHotel Abrat8.7 Erinomainen (1 486 arvostelua)1,13 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 104 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiHotel Gran Sol9.2 Erinomainen (2 648 arvostelua)1,37 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 104 €
4-tähden hotelli
37 % halvempi
Can Mossènyer
10 Erinomainen (88 arvostelua)1,36 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 554 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiHotel Gran Sol9.2 Erinomainen (2 648 arvostelua)1,37 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 104 €
4-tähden hotelli
34 % halvempi
Serendi villas
9.1 Erinomainen (6 arvostelua)0,02 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 583 €
1-tähden hotelli
89 % halvempiHostal la Torre9 Erinomainen (1 356 arvostelua)0,57 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 99 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,6
2,0 km
Ibizan lentoasema
15,4 km