The Manor At Camp John Hay

4 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 918 arvosteluihin
918 arvostelua
ti 8.9
-
ke 9.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Located in Camp John Hay, The Manor at Camp John Hay is a perfect starting point from which to explore Baguio. The property offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. Service-minded staff will welcome and guide you at The Manor at Camp John Hay. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. Recuperate from a full day of sightseeing in the comfort of your room, or take advantage of the hiking trails, yoga room, fitness center, sauna, golf course (within 3 km). The Manor at Camp John Hay is an excellent choice from which to explore Baguio or to simply relax and rejuvenate.
8,8
Erittäin hyvä
918 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Manor At Camp John Hay

ti 8.9
-
ke 9.9
Tarjoukset:
84 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Deluxe-huone ja 17 lisää The Manor At Camp John Hay tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
84 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
143 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
222 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Manor At Camp John Hay palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • 24h-vastaanotto
  • Sauna
  • Mikroaaltouuni
  • Ilmastointi
  • Keittokomero
  • Patikointi

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Liikekeskus
  • 24h-vastaanotto

Keittiö

  • Mikroaaltouuni
  • Keittokomero

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Tekemistä

  • Patikointi

Kylpylä

  • Sauna

Arvostelut: The Manor At Camp John Hay

8,8
Erittäin hyvä
918 todennettua arvostelua
Upea
562
Erittäin hyvä
184
Hyvä
73
OK
49
Kohtuullinen
21
Keskinkertainen
11
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Camp John Hay, Baguio .

Mitä lähistöltä löytyy

  • Camp John Hay1.1 km
  • The Mansion1.5 km
  • Baguio Botanical Garden1.7 km
  • Baguio Convention Center2 km
  • Session Road2 km
  • SM City Baguio2.1 km
  • Aguinaldo Museum2.2 km
  • Baguio Mountain Province Museum2.2 km
  • Mines View Park2.4 km
  • Baguio Cathedral2.4 km
  • Good Shepherd Convent2.5 km
  • Saint Louis Filigree Shop2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Manor At Camp John Hay

Missä kuussa The Manor At Camp John Hay hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Manor At Camp John Hay yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 93 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 214 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Manor At Camp John Hay?

Halvin päivä varata The Manor At Camp John Hay on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 90 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 215 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The Manor At Camp John Hay kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The Manor At Camp John Hay. Tämä voi tuoda sinulle noin 47 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset The Manor At Camp John Hay varaukselle

  • Missä The Manor At Camp John Hay sijaitsee?

    The Manor At Camp John Hay osoite on Camp John Hay, ja sen etäisyys kaupungin Baguio keskustasta on 3,1 km. Hotellin The Manor At Camp John Hay lähin maamerkki on Camp John Hay.

  • Mitkä ovat hotellin The Manor At Camp John Hay sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Manor At Camp John Hay sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako The Manor At Camp John Hay ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, The Manor At Camp John Hay tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana The Manor At Camp John Hay on lentokentältä?

    Hotellin The Manor At Camp John Hay etäisyys on 2,8 km kentältä Baguio Loakan. Hotellin The Manor At Camp John Hay etäisyys on 134,3 km kentältä Cauayan.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Manor At Camp John Hay hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Manor At Camp John Hay huonehinnat Baguio ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Manor At Camp John Hay huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Manor At Camp John Hay tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
25 % halvempiThe Forest Lodge at Camp John Hay9 Erinomainen (1 070 arvostelua)0,19 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 69 €
3-tähden hotelli
Whitehouse of the Lord of Scents
0,24 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 109 €
2-tähden hotelli
87 % halvempi
Vista de Pino
7.2 Hyvä (177 arvostelua)1,03 kmLangaton internetalk. 12 €
1-tähden hotelli
70 % halvempi
RedDoorz Premium @ Outlook Drive
8.5 Erinomainen (345 arvostelua)1,16 kmLangaton internetalk. 27 €
2-tähden hotelli
87 % halvempi
Vista de Pino
7.2 Hyvä (177 arvostelua)1,03 kmLangaton internetalk. 12 €
4-tähden hotelli
74 % halvempi
Iggy's Inn
1,2 kmalk. 24 €
2-tähden hotelli
72 % halvempi
Villa Silvina Hotel And Restaurant
8.7 Erinomainen (420 arvostelua)1,47 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 25 €
1-tähden hotelli
70 % halvempi
RedDoorz Premium @ Outlook Drive
8.5 Erinomainen (345 arvostelua)1,16 kmLangaton internetalk. 27 €
3-tähden hotelli
56 % halvempi
Baguio Lefern Hotel
9.1 Erinomainen (151 arvostelua)1,37 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 40 €
3-tähden hotelli
25 % halvempiThe Forest Lodge at Camp John Hay9 Erinomainen (1 070 arvostelua)0,19 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 69 €
2-tähden hotelli
72 % halvempi
Villa Silvina Hotel And Restaurant
8.7 Erinomainen (420 arvostelua)1,47 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 25 €
1-tähden hotelli
70 % halvempi
RedDoorz Premium @ Outlook Drive
8.5 Erinomainen (345 arvostelua)1,16 kmLangaton internetalk. 27 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,4
3,1 km