to 15.10
-
pe 16.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Make yourself at home in one of the 9 guestrooms featuring espresso makers and flat-screen televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers, complimentary toiletries, and hair dryers. Conveniences include electric kettles and irons/ironing boards, and housekeeping is provided daily.Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access. Additional features at this guesthouse include concierge services and a picnic area.Featured amenities include dry cleaning/laundry services, multilingual staff, and luggage storage.With a stay at No. 73 by Coffi Co in Cardiff (Pontcanna), you'll be within a 10-minute walk of Swalec Stadium and Sophia Gardens. This 5-star guesthouse is 0.7 mi (1.2 km) from Principality Stadium and 0.8 mi (1.2 km) from Cardiff Castle.Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Swalec Stadium - 0.5 km / 0.3 mi Sophia Gardens - 0.6 km / 0.4 mi Principality Stadium - 1.3 km / 0.8 mi Cardiff Castle - 1.3 km / 0.8 mi Bute Park - 1.5 km / 0.9 mi Cardiff University - 1.5 km / 0.9 mi Cardiff Market - 1.5 km / 0.9 mi Cardiff City Hall - 1.5 km / 1 mi Queen Arcade - 1.5 km / 1 mi St. David's Hall - 1.6 km / 1 mi St. John the Baptist Church - 1.6 km / 1 mi St. David's - 1.6 km / 1 mi New Theatre - 1.8 km / 1.1 mi National Museum Cardiff - 1.8 km / 1.1 mi Cardiff City Stadium - 1.8 km / 1.1 mi The nearest airports are: Cardiff International Airport (CWL) - 19.4 km / 12 mi Bristol International Airport (BRS) - 77.5 km / 48.2 mi At No. 73 by Coffi Co, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Quench your thirst with your favorite drink at the bar/lounge. Full breakfasts are available daily from 8:00 AM to 10:00 AM for a fee.This property is closed from March 15 2021 to September 16 2021 (dates subject to change).Pets not allowed. Service animals are allowed. Service animals are exempt from fees/restrictionsNo rollaway/extra beds available. No cribs (infant beds) available. No elevators. Essential Workers Only - NO. Property is cleaned with disinfectant. Staff wears personal protective equipment. Guests are provided with free hand sanitizer. Social distancing measures are in place. Contactless check-in is available. Property confirms they are implementing enhanced cleaning measures. Individually-wrapped food options are available. Individually-wrapped food options are available for breakfast. Individually-wrapped food options are available through room service. Temperature checks are available to guests. Bed sheets and towels are washed at a temperature of at least 60°C/140°F. Commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant. Property confirms they are implementing guest safety measures. Contactless check-out is available. Property follows sanitization practices of Intertek Cristal (3rd party expert - Global)
8,6
Erittäin hyvä
1092 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille No. 73 by Coffi Co

to 15.10
-
pe 16.10

Hotellin No. 73 by Coffi Co palvelut

  • Ravintola
  • Lentokenttäkuljetus
  • Hiustenkuivain
  • Kassakaappi
  • Ilmastointi

Arvostelut: No. 73 by Coffi Co

8,6
Erittäin hyvä
1092 todennettua arvostelua
Upea
688
Erittäin hyvä
194
Hyvä
96
OK
52
Kohtuullinen
25
Keskinkertainen
15
Heikko
22
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

73 Cathedral Road, Cardiff, CF11 9HE

Mitä lähistöltä löytyy

  • Cardiff Castle0.9 km
  • Cardiff University1.1 km
  • Principality Stadium1.1 km
  • National Museum Cardiff1.2 km
  • Cardiff City Centre1.2 km
  • Cardiff Story1.3 km
  • St David's1.4 km
  • Cardiff Central Railway Station1.5 km
  • Cardiff Central Library1.5 km
  • Cardiff International Arena1.7 km
  • Llandaff Cathedral2 km
  • Roath Park2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset No. 73 by Coffi Co varaukselle

  • Missä No. 73 by Coffi Co sijaitsee?

    No. 73 by Coffi Co osoite on 73 Cathedral Road, ja sen etäisyys kaupungin Cardiff keskustasta on 1,1 km. Hotellin No. 73 by Coffi Co lähin maamerkki on Cardiff Castle.

  • Mitkä ovat hotellin No. 73 by Coffi Co sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin No. 73 by Coffi Co sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana No. 73 by Coffi Co on lentokentältä?

    Hotellin No. 73 by Coffi Co etäisyys on 14,3 km kentältä Cardiffin kansainvälinen lentoasema. Hotellin No. 73 by Coffi Co etäisyys on 34,8 km kentältä Bristol.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä No. 73 by Coffi Co hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat No. 73 by Coffi Co huonehinnat Cardiff ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin No. 73 by Coffi Co huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän No. 73 by Coffi Co tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
52 % halvempi
Elgano Guest House
8.7 Erinomainen (432 arvostelua)0,06 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
4-tähden hotelli
The Loft | 2br Duplex | Central+parking
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,1 kmalk. 196 €
3-tähden hotelli
38 % halvempiLincoln House Hotel8.7 Erinomainen (2 061 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 116 €
4-tähden hotelli
35 % halvempiJolyons @ No.108.5 Erinomainen (390 arvostelua)0,44 kmalk. 121 €
3-tähden hotelli
52 % halvempi
Elgano Guest House
8.7 Erinomainen (432 arvostelua)0,06 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
3-tähden hotelli
38 % halvempiLincoln House Hotel8.7 Erinomainen (2 061 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 116 €
4-tähden hotelli
35 % halvempiJolyons @ No.108.5 Erinomainen (390 arvostelua)0,44 kmalk. 121 €
4-tähden hotelli
The Loft | 2br Duplex | Central+parking
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,1 kmalk. 196 €
4-tähden hotelli
The Loft | 2br Duplex | Central+parking
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,1 kmalk. 196 €
3-tähden hotelli
52 % halvempi
Elgano Guest House
8.7 Erinomainen (432 arvostelua)0,06 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
3-tähden hotelli
38 % halvempiLincoln House Hotel8.7 Erinomainen (2 061 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 116 €
4-tähden hotelli
35 % halvempiJolyons @ No.108.5 Erinomainen (390 arvostelua)0,44 kmalk. 121 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
1,1 km
Cardiffin kansainvälinen lentoasema
14,3 km