Bakung Sari Resort and Spa

3 tähteä
7,1
Hyvä
perustuu 3066 arvosteluihin
3066 arvostelua
ke 21.10
-
to 22.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Lomanviettopaikka -majoituskohteessa on 101 modernia huonetta sekä ulkouima-allas. Majoituspaikasta löytyy myös kahvibaari, 24-tunnin huonepalvelu ja lasten allas.

Tämä perinteinen lomanviettopaikka tarjoaa monia palveluita, kuten lentokenttäkuljetuksen, valet-pysäköintipalvelun ja 24-tuntisen vastaanoton. Majoituskohteessa sijaitseva spa- ja hyvinvointikeskus tarjoaa runsaasti erilaisia kasvo- ja vartalohoitoja. Lomanviettopaikka majoitusliikkeen tarjontaan kuuluvat mm. Autonvuokrauspiste, valuutanvaihto ja concierge-palvelu.

Lomanviettopaikan ilmastoidut huoneet ovat valoisia, ja niissä on oma kylpyhuone, minibaari ja jääkaappi. Vierailijoille on tarjolla myös puhelin, langaton internet-yhteys huoneissa ja kaapit huoneessa.

Lomanviettopaikan vieraat voivat nauttia ainutlaatuisesta ruokailukokemuksesta majoituspaikan omassa ravintolassa, jonka sijainti on ihanteellinen niiden vieraiden näkökulmasta, jotka haluavat pysyä lähettyvillä aterian aikaan. Majoituskohteen omassa baarissa voi nauttia virkistävästä drinkistä. Lähiympäristöstä löytyy myös paljon paikkoja syömiseen ja kahvitteluun.

7,1
Hyvä
3066 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Bakung Sari Resort and Spa

ke 21.10
-
to 22.10
Tarjoukset:
9 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Deluxe-huone ja 9 lisää Bakung Sari Resort and Spa tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
9 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
17 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
23 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
14 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
15 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
23 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
15 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Bakung Sari Resort and Spa palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Arvostelut: Bakung Sari Resort and Spa

7,1
Hyvä
3066 todennettua arvostelua
Upea
620
Erittäin hyvä
492
Hyvä
636
OK
358
Kohtuullinen
392
Keskinkertainen
201
Heikko
367
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Jl. Singasari, Kuta 80361

Mitä lähistöltä löytyy

  • Downtown Kuta296 m
  • Kuta Theater385 m
  • Kuta Square397 m
  • Waterbom Park0.6 km
  • Pantai Segara0.6 km
  • Hard Rock Cafe0.7 km
  • Bali Kuta Resort and Convention Center0.8 km
  • Discovery Shopping Mall0.8 km
  • Jalan Legian1 km
  • Mal Bali Galeria1.1 km
  • Kuta Beach1.2 km
  • Febri's Spa1.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 1236000672342, 55110

Bakung Sari Resort and Spa - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

helmikuu
maaliskuu
13 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 6 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 6 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Bakung Sari Resort and Spa

Missä kuussa Bakung Sari Resort and Spa hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiBakung Sari Resort and Spa yöpymiseen on toukokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 11 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 17 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Bakung Sari Resort and Spa?

Halvin päivä varata Bakung Sari Resort and Spa on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 11 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 14 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Bakung Sari Resort and Spa kannattaa varata?

Varaa noin 2 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Bakung Sari Resort and Spa. Tämä voi tuoda sinulle noin 14 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Bakung Sari Resort and Spa majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Bakung Sari Resort and Spa, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä helmikuu ja maaliskuu.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Bakung Sari Resort and Spa? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 4 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Bakung Sari Resort and Spa varaukselle

  • Missä Bakung Sari Resort and Spa sijaitsee?

    Bakung Sari Resort and Spa osoite on Jl. Singasari, ja sen etäisyys kaupungin Kuta keskustasta on 0,3 km. Hotellin Bakung Sari Resort and Spa lähin maamerkki on Downtown Kuta.

  • Mitkä ovat hotellin Bakung Sari Resort and Spa sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Bakung Sari Resort and Spa sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Bakung Sari Resort and Spa ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Bakung Sari Resort and Spa tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Bakung Sari Resort and Spa ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Bakung Sari Resort and Spa tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Bakung Sari Resort and Spa on lentokentältä?

    Hotellin Bakung Sari Resort and Spa etäisyys on 2,8 km kentältä Denpasar Bali Ngurah Rai. Hotellin Bakung Sari Resort and Spa etäisyys on 102,7 km kentältä Banyuwangi Blimbingsari.

  • Onko hotellissä Bakung Sari Resort and Spa uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Bakung Sari Resort and Spa on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Bakung Sari Resort and Spa hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Bakung Sari Resort and Spa huonehinnat Kuta ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Bakung Sari Resort and Spa huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Bakung Sari Resort and Spa tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Bakungsari Hotel
0,04 kmalk. 17 €
Loma-asunto
Mahe Garden Inn And Villas by Kamara
6.9 Hyvä (550 arvostelua)0,1 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, Keittiöalk. 14 €
3-tähden hotelli
Hotel The Flora Kuta Bali8.1 Erinomainen (1 922 arvostelua)0,11 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 14 €
2-tähden hotelli
Airy Kuta Bakung Sari Bali
0,14 kmLangaton internetalk. 22 €
1-tähden hotelli
33 % halvempi
Guest House Simalem
5.1 OK (25 arvostelua)0,24 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 8 €
3-tähden hotelli
17 % halvempi
Taxa Uma Guest House
7.4 Hyvä (531 arvostelua)0,26 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 9 €
2-tähden hotelli
17 % halvempi
S 8 Suardana Hotel
0,29 kmalk. 9 €
2-tähden hotelli
8 % halvempiPuri Dibia Kuta Hotel & Apartment6.5 Hyvä (42 arvostelua)0,27 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 10 €
4-tähden hotelli
Kuta Beach Club Hotel8.7 Erinomainen (2 745 arvostelua)0,26 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 38 €
3-tähden hotelli
Cara Cara Inn
8.7 Erinomainen (4 091 arvostelua)0,36 kmUlkouima-allas, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 12 €
3-tähden hotelli
The Pavilion Hotel Kuta8.5 Erinomainen (2 625 arvostelua)0,36 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 17 €
4-tähden hotelli
Royal Regantris Kuta8.3 Erinomainen (3 108 arvostelua)0,22 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 19 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,9
0,3 km
Denpasar Bali Ngurah Rai
2,8 km