Art Hotel & Hostel

3 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 1349 arvosteluihin
1349 arvostelua
ke 28.10
-
to 29.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Art Hotel & Hostel is located in Passau offering free Wi-Fi access. Each room here will provide you with a seating area and bed linen is included. At Art Hotel & Hostel you will find a garden and a terrace. Other facilities offered at the property include a shared lounge. The hotel/hostel is 300 metres from Passau Cathedral, 700 metres from Train Station Passau and 1 km from Passau University. Breakfast is offered from 08:30 onwards in a café across the street.
8,2
Erittäin hyvä
1349 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Art Hotel & Hostel

ke 28.10
-
to 29.10
Tarjoukset:
65 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen ja 1 lisää Art Hotel & Hostel tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Art Hotel & Hostel palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Taulu-tv
  • Internet
  • Express-uloskirjautuminen
  • Pankkiautomaatti
  • Savuton
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Allergiahuone
  • Hypoallergeeninen
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin

Arvostelut: Art Hotel & Hostel

8,2
Erittäin hyvä
1349 todennettua arvostelua
Upea
477
Erittäin hyvä
352
Hyvä
253
OK
97
Kohtuullinen
87
Keskinkertainen
32
Heikko
51
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Rindermarkt 9, 94032 Passau, Baijeri

Mitä lähistöltä löytyy

  • Fürstbischöfliches Opernhaus311 m
  • Pyhän Tapanin tuomiokirkko343 m
  • St. Paul's church0.4 km
  • Passauer Glasmuseum0.5 km
  • Kloster Niedernburg0.7 km
  • Oberhausmuseum0.8 km
  • Veste Oberhaus0.8 km
  • Drei Flusse Stadion3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Art Hotel & Hostel

Mikä on halvin viikonpäivä varata Art Hotel & Hostel?

Halvin päivä varata Art Hotel & Hostel on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 58 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 89 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Art Hotel & Hostel varaukselle

  • Missä Art Hotel & Hostel sijaitsee?

    Art Hotel & Hostel osoite on Rindermarkt 9, ja sen etäisyys kaupungin Passau keskustasta on 2,4 km. Hotellin Art Hotel & Hostel lähin maamerkki on Fürstbischöfliches Opernhaus.

  • Mitkä ovat hotellin Art Hotel & Hostel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Art Hotel & Hostel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:30.

  • Tarjoaako Art Hotel & Hostel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Art Hotel & Hostel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Art Hotel & Hostel on lentokentältä?

    Hotellin Art Hotel & Hostel etäisyys on 65,7 km kentältä Linz Hoersching. Hotellin Art Hotel & Hostel etäisyys on 93,3 km kentältä Salzburgin lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Art Hotel & Hostel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Art Hotel & Hostel huonehinnat Passau ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Art Hotel & Hostel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Art Hotel & Hostel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Art Hotel
0,01 kmalk. 70 €
4-tähden hotelli
Hotel Passauer Wolf8.5 Erinomainen (3 110 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 81 €
2-tähden hotelli
Hotel Kühbacher
8.4 Erinomainen (283 arvostelua)0,14 kmSisäuima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 128 €
4-tähden hotelli
Hotel König8.7 Erinomainen (2 313 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 80 €
3-tähden hotelli
41 % halvempi
Herdegen Rooms - Self Check-in
7.3 Hyvä (3 187 arvostelua)0,39 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 39 €
4-tähden hotelli
3 % halvempiPremier Inn Passau Weisser Hase8.5 Erinomainen (3 902 arvostelua)0,23 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 64 €
3-tähden hotelli
Art Hotel
0,01 kmalk. 70 €
4-tähden hotelli
Hotel Spitzberg Garni8.2 Erinomainen (1 280 arvostelua)0,93 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 76 €
4-tähden hotelli
Hotel Schloss Ort
9.8 Erinomainen (1 584 arvostelua)1,01 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 139 €
4-tähden hotelli
Hotel Residenz Passau8.8 Erinomainen (2 675 arvostelua)0,4 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 105 €
4-tähden hotelli
Hotel König8.7 Erinomainen (2 313 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 80 €
3-tähden hotelli
mk | hotel passau8.7 Erinomainen (4 998 arvostelua)0,63 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 80 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,3
2,4 km