Xian Grand Soluxe International Hotel

4 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1104 arvosteluihin
1104 arvostelua
ti 13.10
-
ke 14.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Xian Grand Soluxe International Hotel features a garden, restaurant and bar in the centre of Xi'an. Well located in the Xincheng district, this hotel offers massage services, as well as a sauna. The accommodation provides a 24-hour front desk, airport transfers, room service and free WiFi throughout the property. Xi'an Xianyang International Airport is 34 km away.
8,5
Erittäin hyvä
1104 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Xian Grand Soluxe International Hotel

ti 13.10
-
ke 14.10
Tarjoukset:
31 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Queen-huone ja 4 lisää Xian Grand Soluxe International Hotel tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvila
  • Pysäköintipalvelu
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Arvostelut: Xian Grand Soluxe International Hotel

8,5
Erittäin hyvä
1104 todennettua arvostelua
Upea
531
Erittäin hyvä
251
Hyvä
189
OK
55
Kohtuullinen
38
Keskinkertainen
24
Heikko
16
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

177 Jiefang Road, Xi'an 710004

Mitä lähistöltä löytyy

  • Gao Grand Courtyard2.3 km
  • Wolong Temple2.4 km
  • Bell Tower2.4 km
  • Beilin Museum2.6 km
  • Xi'an Bell Tower and Drum Tower2.6 km
  • Great Mosque of Xi'an2.8 km
  • Fortifications of Xi'an3.5 km
  • Shaanxi Province Stadium5.1 km
  • Shaanxi History Museum5.6 km
  • Dayan Pagoda Northern Square5.9 km
  • Giant Wild Goose Pagoda6 km
  • Xi'an Qujiang Haiyang World6.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Xian Grand Soluxe International Hotel

Missä kuussa Xian Grand Soluxe International Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiXian Grand Soluxe International Hotel yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 28 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 35 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Xian Grand Soluxe International Hotel?

Halvin päivä varata Xian Grand Soluxe International Hotel on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 31 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 56 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Xian Grand Soluxe International Hotel varaukselle

  • Missä Xian Grand Soluxe International Hotel sijaitsee?

    Xian Grand Soluxe International Hotel osoite naapurustossa Xincheng on 177 Jiefang Road, ja sen etäisyys kaupungin Xi'an keskustasta on 3,6 km. Hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel lähin maamerkki on Gao Grand Courtyard.

  • Mitkä ovat hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Xian Grand Soluxe International Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Xian Grand Soluxe International Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Xian Grand Soluxe International Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Xian Grand Soluxe International Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Xian Grand Soluxe International Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel etäisyys on 27,3 km kentältä Xi'an.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Xian Grand Soluxe International Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Xian Grand Soluxe International Hotel huonehinnat Xi'an ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Xian Grand Soluxe International Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Xian Grand Soluxe International Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
62 % halvempi
Xi'an Yuejia Apartment Hotel (Xi'an Railway Station)
0,09 kmalk. 12 €
2-tähden hotelli
71 % halvempi
Xinmengyuan Boutique Hotel (Railway Station Branch)
0,09 kmalk. 9 €
3-tähden hotelli
29 % halvempiJiefang Hotel6.5 Hyvä (39 arvostelua)0,11 kmalk. 22 €
3-tähden hotelli
41 % halvempi
Starway Hotel Xi'an Railway Station Airport Shuttle
9.2 Erinomainen (1 arvostelu)0,12 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 18 €
2-tähden hotelli
79 % halvempi
Jiefang Hotel (Xi'an Railway Station Branch)
0,62 kmalk. 7 €
2-tähden hotelli
76 % halvempi
Hexie Binguan
0,37 kmalk. 8 €
2-tähden hotelli
74 % halvempi
OYO Fangxin Hotel
0,14 kmalk. 9 €
2-tähden hotelli
71 % halvempi
Xinmengyuan Boutique Hotel (Railway Station Branch)
0,09 kmalk. 9 €
4-tähden hotelli
Lu Ming Bieyuan,Xi'an-Courtyard Stay by the Ancient City Wall with Garden Views and a Multifunctional Hall
9.7 Erinomainen (19 arvostelua)0,6 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 73 €
4-tähden hotelli
Younch Hotel Xian
9.6 Erinomainen (48 arvostelua)0,6 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 180 €
3-tähden hotelli
41 % halvempi
Starway Hotel Xi'an Railway Station Airport Shuttle
9.2 Erinomainen (1 arvostelu)0,12 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 18 €
3-tähden hotelli
9 % halvempi
Ji Hotel Xi'an Wulukou Metro Station
8.5 Erinomainen (19 arvostelua)0,6 kmLangaton internet, Liikekeskusalk. 28 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

3,6 km
Xi'an
27,3 km