Blenheim Palms Motel

4 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 992 arvosteluihin
992 arvostelua
ti 20.10
-
ke 21.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Offering free Wi-Fi and accommodation with a patio or balcony, Blenheim Palms Motel is just 100 metres from restaurants, bars and cafes. Some accommodation offers a hot tub or spa bath. Blenheim Palms Motel is just 200 metres from Blenheim's town centre and a 5-minute walk from the Marlborough Conference Centre and ASB Theatre. Wither Hills Vineyard is 7 minutes’ drive away. All accommodation features a TV with satellite channels, a refrigerator and electric blankets. Some accommodation has a kitchenette. A private bathroom with a hairdryer is standard in all accommodation.
8,7
Erittäin hyvä
992 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Blenheim Palms Motel

ti 20.10
-
ke 21.10
Tarjoukset:
118 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone ja 0 lisää Blenheim Palms Motel tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
118 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Blenheim Palms Motel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Arvostelut: Blenheim Palms Motel

8,7
Erittäin hyvä
992 todennettua arvostelua
Upea
670
Erittäin hyvä
195
Hyvä
72
OK
28
Kohtuullinen
13
Keskinkertainen
5
Heikko
9
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

78 Charles Street, Blenheim 7201

Mitä lähistöltä löytyy

  • Seymour Square145 m
  • The Marlborough Civic Theatre159 m
  • Marlborough Lines Limited0.5 km
  • Blenheim CBD0.6 km
  • Pollard Park0.9 km
  • Horton Park0.9 km
  • Lawson's Dry Hills2.2 km
  • Hedgerows Hydroponic Strawberries3 km
  • Omaka Aviation Heritage Centre3.5 km
  • Montana Brancott5.7 km
  • St Clair Winery6 km
  • Fromm Winery8.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Blenheim Palms Motel varaukselle

  • Missä Blenheim Palms Motel sijaitsee?

    Blenheim Palms Motel osoite on 78 Charles Street, ja sen etäisyys kaupungin Blenheim keskustasta on 0,4 km. Hotellin Blenheim Palms Motel lähin maamerkki on Seymour Square.

  • Mitkä ovat hotellin Blenheim Palms Motel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Blenheim Palms Motel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Blenheim Palms Motel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Blenheim Palms Motel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Blenheim Palms Motel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Blenheim Palms Motel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Blenheim Palms Motel on lentokentältä?

    Hotellin Blenheim Palms Motel etäisyys on 7 km kentältä Blenheim. Hotellin Blenheim Palms Motel etäisyys on 18,5 km kentältä Picton Koromiko.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Blenheim Palms Motel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Blenheim Palms Motel huonehinnat Blenheim ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Blenheim Palms Motel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Blenheim Palms Motel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
The Kings Domain, Duke - Luxurious Townhouse in The Cbd!
9.6 Erinomainen (28 arvostelua)0,13 kmVain aikuisille, Näkymä kaupunkiin, Keittiöalk. 285 €
5-tähden hotelli
12 % halvempiCarnmore Chateau Marlborough9 Erinomainen (2 533 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 67 €
4-tähden hotelli
17 % halvempiScenic Hotel Marlborough8.4 Erinomainen (1 078 arvostelua)0,21 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 63 €
3-tähden hotelli
Raymar Motor Inn7.6 Hyvä (596 arvostelua)0,34 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 76 €
4-tähden hotelli
23 % halvempi
Tresco Blenheim
8.6 Erinomainen (219 arvostelua)1,15 kmLangaton internetalk. 59 €
4-tähden hotelli
17 % halvempiScenic Hotel Marlborough8.4 Erinomainen (1 078 arvostelua)0,21 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 63 €
5-tähden hotelli
12 % halvempiCarnmore Chateau Marlborough9 Erinomainen (2 533 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 67 €
4-tähden hotelli
4 % halvempi
Riverside Hotel Marlborough
8.4 Erinomainen (764 arvostelua)0,51 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 73 €
Loma-asunto
Character bungalow in the heart of Blenheim
9.8 Erinomainen (53 arvostelua)0,53 kmLangaton internet, ilmastointi, petivaatteetalk. 215 €
Loma-asunto
Central Blenheim Villa
9.8 Erinomainen (15 arvostelua)0,73 kmKeittiö, Terassi/patio, Parvekealk. 353 €
Loma-asunto
The Kings Domain, Duke - Luxurious Townhouse in The Cbd!
9.6 Erinomainen (28 arvostelua)0,13 kmVain aikuisille, Näkymä kaupunkiin, Keittiöalk. 285 €
Loma-asunto
Three Bedroom Home with a Pool & Fireplace
9.5 Erinomainen (29 arvostelua)1,83 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, ilmastointialk. 131 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

0,4 km
Blenheim
7,0 km