Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels

4 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 4004 arvosteluihin
4004 arvostelua
la 19.9
-
su 20.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
66 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, 1 twin-vuode
66 €
Standard-huone, 1 twin-vuode
67 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva business center, business center ja kokoustila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on concierge-palvelut, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels tarjoaa 160 huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 55-senttinen LCD-televisio, digitaalikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,9
Erittäin hyvä
4004 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels

la 19.9
-
su 20.9
Kahden hengen, 1 twin-vuode
66 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 twin-vuode
67 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 twin-vuode
85 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
97 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
114 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
156 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
225 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Arvostelut: Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels

8,9
Erittäin hyvä
4004 todennettua arvostelua
Upea
1645
Erittäin hyvä
883
Hyvä
692
OK
291
Kohtuullinen
238
Keskinkertainen
94
Heikko
159
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Expo Ter 2 (Albertirsai ut 10), Budapest 1101

Mitä lähistöltä löytyy

  • László Papp Budapest Sports Arena1.6 km
  • Széchenyin kylpylä4 km
  • Kaupunginpuisto4.1 km
  • Sankarien aukio4.1 km
  • Unkarin kansallismuseo4.5 km
  • Great Synagogue4.6 km
  • Unkarin valtionooppera4.9 km
  • Vaci Utca5.1 km
  • Andrassy ut5.1 km
  • Pyhän Tapanin kirkko5.2 km
  • Gellert Baths5.3 km
  • Budapest City Centre5.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: SZ19000066

Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

huhtikuu
joulukuu
103 €
103 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 23 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 44 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels

Missä kuussa Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiExpo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels yöpymiseen on helmikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 70 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 118 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels?

Halvin päivä varata Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 79 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 148 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels kannattaa varata?

Varaa noin 4 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels. Tämä voi tuoda sinulle noin 26 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä huhtikuuta ja toukokuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaExpo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels torstai ja maanantai. keskiviikko on yleensä kaikkein kallein päivä.

Useimmin kysytyt kysymykset Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels varaukselle

  • Missä Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels sijaitsee?

    Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels osoite naapurustossa District X - Kőbánya on Expo Ter 2 (Albertirsai ut 10), ja sen etäisyys kaupungin Budapest keskustasta on 5 km. Hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels lähin maamerkki on László Papp Budapest Sports Arena.

  • Mitkä ovat hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels on lentokentältä?

    Hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels etäisyys on 11,8 km kentältä Budapest Ferenc Lisztin kansainvälinen. Hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels etäisyys on 143,6 km kentältä Miskolc.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels huonehinnat Budapestissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Expo Tower Hotel by Mellow Mood Hotels tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
26 % halvempiCzech Inn Hotel Ferenc8.8 Erinomainen (2 069 arvostelua)0,93 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 59 €
3-tähden hotelli
25 % halvempiHotel Veritas8.1 Erinomainen (1 121 arvostelua)1,5 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 60 €
4-tähden hotelli
21 % halvempiDanubius Hotel Arena8.6 Erinomainen (6 600 arvostelua)1,59 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 63 €
3-tähden hotelli
32 % halvempiHotel Nap6.7 Hyvä (315 arvostelua)1,85 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, TValk. 55 €
3-tähden hotelli
42 % halvempiHid Hotel6.3 Hyvä (257 arvostelua)1,86 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 46 €
3-tähden hotelli
32 % halvempiHotel Nap6.7 Hyvä (315 arvostelua)1,85 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, TValk. 55 €
4-tähden hotelli
26 % halvempiCzech Inn Hotel Ferenc8.8 Erinomainen (2 069 arvostelua)0,93 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 59 €
3-tähden hotelli
25 % halvempiHotel Veritas8.1 Erinomainen (1 121 arvostelua)1,5 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 60 €
4-tähden hotelli
26 % halvempiCzech Inn Hotel Ferenc8.8 Erinomainen (2 069 arvostelua)0,93 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 59 €
4-tähden hotelli
21 % halvempiDanubius Hotel Arena8.6 Erinomainen (6 600 arvostelua)1,59 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 63 €
3-tähden hotelli
25 % halvempiHotel Veritas8.1 Erinomainen (1 121 arvostelua)1,5 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 60 €
3-tähden hotelli
32 % halvempiHotel Nap6.7 Hyvä (315 arvostelua)1,85 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, TValk. 55 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,0 km
Budapest Ferenc Lisztin kansainvälinen
11,8 km