Hilton Garden Inn Columbus/Dublin

3 tähteä
7,3
Hyvä
perustuu 301 arvosteluihin
301 arvostelua
to 20.8
-
pe 21.8
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, kuntosali ja ympäri vuorokauden auki oleva business center. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, business center ja kokoustila. Hilton Garden Inn Columbus/Dublin tarjoaa 100 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja designer-hygieniatuotteet. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 42-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, hierova suihkupää, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja allergiatestatut vuodevaatteet on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas ja kuntosali.
7,3
Hyvä
301 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hilton Garden Inn Columbus/Dublin

to 20.8
-
pe 21.8
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
209 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
117 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
117 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
200 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
178 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Hypoallergeeninen
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Erillinen tupakointialue

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Ravintola
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin

Yleistä

  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Tilanjakaja
  • Säilytystila saatavilla

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Kassakaappi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Leikkikenttä

Uima-allas

  • Lämmitetty uima-allas
  • Sisäuima-allas

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti

Ulkoilma

  • Terassi/patio

Makuuhuone

  • Vuodesohva

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Hilton Garden Inn Columbus/Dublin

7,3
Hyvä
301 todennettua arvostelua
Upea
145
Erittäin hyvä
48
Hyvä
31
OK
17
Kohtuullinen
19
Keskinkertainen
10
Heikko
31
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

500 Metro Place North, Dublin, OH 43017

Mitä lähistöltä löytyy

  • Daily Chores1.4 km
  • Cornhenge1.4 km
  • Giant Dancing Rabbits of Ballantrae Park3.1 km
  • Hayden Falls Park3.6 km
  • Jack Nicklaus Statue3.7 km
  • Golf Club of Dublin3.9 km
  • Muirfield Village5.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hilton Garden Inn Columbus/Dublin - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

huhtikuu
huhtikuu
107 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hilton Garden Inn Columbus/Dublin

Missä kuussa Hilton Garden Inn Columbus/Dublin hotellin hinnat ovat halvimmat?

Perustuu KAYAK-käyttäjien viimeisen 12 kuukauden aikana löytämiin hotellihintoihin.

Halvin kuukausiHilton Garden Inn Columbus/Dublin yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 75 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 140 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hilton Garden Inn Columbus/Dublin?

Perustuu KAYAK-käyttäjien viimeisen 12 kuukauden aikana löytämiin hotellihintoihin.

Halvin päivä varata Hilton Garden Inn Columbus/Dublin on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 78 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 114 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hilton Garden Inn Columbus/Dublin kannattaa varata?

Perustuu KAYAK-käyttäjien viimeisen 12 kuukauden aikana löytämiin hotellihintoihin.

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hilton Garden Inn Columbus/Dublin. Tämä voi tuoda sinulle noin 8 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Hilton Garden Inn Columbus/Dublin varaukselle

  • Missä Hilton Garden Inn Columbus/Dublin sijaitsee?

    Hilton Garden Inn Columbus/Dublin osoite on 500 Metro Place North, ja sen etäisyys kaupungin Dublin keskustasta on 1,3 km. Hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin lähin maamerkki on Daily Chores.

  • Mitkä ovat hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hilton Garden Inn Columbus/Dublin ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Columbus/Dublin tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hilton Garden Inn Columbus/Dublin on lentokentältä?

    Hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin etäisyys on 23,3 km kentältä Columbus Port Columbuksen kansainvälinen lentoasema. Hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin etäisyys on 35,2 km kentältä Columbus Rickenbacker.

  • Onko hotellissä Hilton Garden Inn Columbus/Dublin uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hilton Garden Inn Columbus/Dublin on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hilton Garden Inn Columbus/Dublin hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hilton Garden Inn Columbus/Dublin huonehinnat Dublin ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hilton Garden Inn Columbus/Dublin huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hilton Garden Inn Columbus/Dublin tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
42 % halvempiExtended Stay America Suites - Columbus - Dublin6.3 Hyvä (432 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 63 €
3-tähden hotelli
TownePlace Suites by Marriott Columbus Dublin
9 Erinomainen (148 arvostelua)0,2 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 111 €
3-tähden hotelli
Embassy Suites by Hilton Columbus Dublin8.3 Erinomainen (583 arvostelua)0,26 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 130 €
4-tähden hotelli
DoubleTree by Hilton Columbus Dublin
8.5 Erinomainen (248 arvostelua)0,32 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 110 €
2-tähden hotelli
42 % halvempiExtended Stay America Suites - Columbus - Dublin6.3 Hyvä (432 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 63 €
2-tähden hotelli
40 % halvempiRed Roof Plus+ Columbus - Dublin6.9 Hyvä (878 arvostelua)0,46 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 65 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiSonesta Simply Suites Dublin Columbus5.7 OK (520 arvostelua)0,53 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 71 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiHomewood Suites by Hilton Columbus-Dublin8.3 Erinomainen (391 arvostelua)1,84 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 84 €
3-tähden hotelli
TownePlace Suites by Marriott Columbus Dublin
9 Erinomainen (148 arvostelua)0,2 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 111 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Columbus Dublin8.9 Erinomainen (141 arvostelua)0,49 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 125 €
3-tähden hotelli
AC Hotels by Marriott Columbus Dublin8.9 Erinomainen (191 arvostelua)1,74 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 194 €
3-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Columbus Dublin
8.7 Erinomainen (114 arvostelua)1,88 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 148 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,6
1,3 km
Columbus Port Columbuksen kansainvälinen lentoasema
23,3 km