Square Hotel

3 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 1269 arvosteluihin
1269 arvostelua
to 6.8
-
pe 7.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
128 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Baari/aulabaari, kahvila ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on kokoushuone, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Square Hotel tarjoaa 26 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen sanomalehti arkipäivisin ja hiustenkuivaaja. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu. 52-senttinen taulutelevisio, digitaalikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää ja hierova suihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
8,9
Erittäin hyvä
1269 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Square Hotel

to 6.8
-
pe 7.8
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Square Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Hiljainen katunäkymä
  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Lounaspaketteja
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Myyntiautomaatti (juomia)

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • 24 tunnin vartiointi

Makuuhuone

  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsiystävällinen buffet

Tekemistä

  • Lautapelit/palapelit

Arvostelut: Square Hotel

8,9
Erittäin hyvä
1269 todennettua arvostelua
Upea
777
Erittäin hyvä
290
Hyvä
136
OK
29
Kohtuullinen
19
Keskinkertainen
6
Heikko
12
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Groeningestraat 39, Kortrijk 8500

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kortrijk 130261 m
  • Broel Towers268 m
  • Kortrijk Beguinage280 m
  • Broel Museum309 m
  • Saint Martin's Church330 m
  • Grote Markt365 m
  • K in Kortrijk0.4 km
  • Belfry of Courtray0.5 km
  • AZ Groeninge-Campus Reepkaai0.7 km
  • Our Lady's Hospital and Church0.7 km
  • Guldensporen Stadium1.5 km
  • Kortrijk Xpo2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Square Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Square Hotel varaukselle

  • Missä Square Hotel sijaitsee?

    Square Hotel osoite on Groeningestraat 39, ja sen etäisyys kaupungin Kortrijk keskustasta on 0,5 km. Hotellin Square Hotel lähin maamerkki on Kortrijk 1302.

  • Mitkä ovat hotellin Square Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Square Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Square Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Square Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Square Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Square Hotel etäisyys on 31,4 km kentältä Lille Lesquin. Hotellin Square Hotel etäisyys on 49,7 km kentältä Oostende Ostende-Bruges.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Square Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Square Hotel huonehinnat Kortrijk ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Square Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Square Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Messeyne9 Erinomainen (1 529 arvostelua)0,14 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 182 €
5-tähden hotelli
Cobergher Hotel
9.7 Erinomainen (267 arvostelua)0,34 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 264 €
4-tähden hotelli
Broel4
9.6 Erinomainen (585 arvostelua)0,36 kmVain aikuisille, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 178 €
4-tähden hotelli
Hotel Damier8.5 Erinomainen (1 666 arvostelua)0,48 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 165 €
4-tähden hotelli
34 % halvempiWu Wei6.4 Hyvä (928 arvostelua)1,21 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 85 €
3-tähden hotelli
26 % halvempi
ibis Kortrijk Centrum
7.8 Hyvä (951 arvostelua)0,53 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 94 €
3-tähden hotelli
9 % halvempiThe Market by Parkhotel8 Erinomainen (1 734 arvostelua)0,53 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 116 €
3-tähden hotelli
Business By Parkhotel -Annex-
8.5 Erinomainen (215 arvostelua)0,69 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 152 €
5-tähden hotelli
Cobergher Hotel
9.7 Erinomainen (267 arvostelua)0,34 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 264 €
4-tähden hotelli
Broel4
9.6 Erinomainen (585 arvostelua)0,36 kmVain aikuisille, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 178 €
5-tähden hotelli
Cobergher Longstay
9.4 Erinomainen (132 arvostelua)0,79 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 255 €
4-tähden hotelli
Hotel Messeyne9 Erinomainen (1 529 arvostelua)0,14 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 182 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,9
0,5 km
Oostende Ostende-Bruges
49,7 km