Wingate by Wyndham Lima Downtown

3 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 563 arvosteluihin
563 arvostelua
ti 29.9
-
ke 30.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu kuntosali, kokouskeskus ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Käytössäsi on omatoiminen pysäköinti ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoustila ja kuivapesulapalvelu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Wingate by Wyndham Lima Downtown tarjoaa 100 huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja kahvin-/teenkeitin. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali.
8,7
Erittäin hyvä
563 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Wingate by Wyndham Lima Downtown

ti 29.9
-
ke 30.9
Tarjoukset:
75 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Deluxe-huone ja 26 lisää Wingate by Wyndham Lima Downtown tarjouksia.
Kahden hengen, 2 parivuodetta
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown palvelut

  • Kuntokeskus
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Arvostelut: Wingate by Wyndham Lima Downtown

8,7
Erittäin hyvä
563 todennettua arvostelua
Upea
346
Erittäin hyvä
97
Hyvä
62
OK
17
Kohtuullinen
17
Keskinkertainen
12
Heikko
12
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

175 West Market Street, Lima, OH 45801

Mitä lähistöltä löytyy

  • First National Bank and Trust Building84 m
  • Union Block142 m
  • Neal Clothing Building162 m
  • Martin and Kibby Blocks167 m
  • Ohio Theatre326 m
  • Adgate Block330 m
  • Elks Lodge356 m
  • Metropolitan Block364 m
  • Renz Block0.4 km
  • Klaus Block0.5 km
  • Lima Cleaning and Pressing Company Building0.5 km
  • Armory-Latisona Building0.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Wingate by Wyndham Lima Downtown

Missä kuussa Wingate by Wyndham Lima Downtown hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiWingate by Wyndham Lima Downtown yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 86 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 160 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Wingate by Wyndham Lima Downtown?

Halvin päivä varata Wingate by Wyndham Lima Downtown on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 148 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 189 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Wingate by Wyndham Lima Downtown varaukselle

  • Missä Wingate by Wyndham Lima Downtown sijaitsee?

    Wingate by Wyndham Lima Downtown osoite on 175 West Market Street, ja sen etäisyys kaupungin Lima keskustasta on 0,3 km. Hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown lähin maamerkki on First National Bank and Trust Building.

  • Mitkä ovat hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Wingate by Wyndham Lima Downtown ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Wingate by Wyndham Lima Downtown tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Wingate by Wyndham Lima Downtown on lentokentältä?

    Hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown etäisyys on 7,6 km kentältä Lima Allen County. Hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown etäisyys on 93,6 km kentältä Dayton.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Wingate by Wyndham Lima Downtown hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Wingate by Wyndham Lima Downtown huonehinnat Lima ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Wingate by Wyndham Lima Downtown huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Wingate by Wyndham Lima Downtown tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
14 % halvempi
Downtown Lima 1 Bdrm Haven!
0,82 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 89 €
Loma-asunto
50 % halvempi
Lima Downtown 1 Bdrm Oasis
8.6 Erinomainen (9 arvostelua)1,17 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 52 €
Loma-asunto
Spacious 2bdrm in Lima's Heart
0,76 km
Loma-asunto
Hannahs Haven
9.3 Erinomainen (3 arvostelua)1,44 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 145 €
Loma-asunto
50 % halvempi
Lima Downtown 1 Bdrm Oasis
8.6 Erinomainen (9 arvostelua)1,17 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 52 €
Loma-asunto
14 % halvempi
Downtown Lima 1 Bdrm Haven!
0,82 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 89 €
Loma-asunto
Spacious 2bdrm in Lima's Heart
0,76 km
Loma-asunto
Angie's House
9.8 Erinomainen (2 arvostelua)1,91 kmalk. 142 €
Loma-asunto
50 % halvempi
Lima Downtown 1 Bdrm Oasis
8.6 Erinomainen (9 arvostelua)1,17 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 52 €
Loma-asunto
14 % halvempi
Downtown Lima 1 Bdrm Haven!
0,82 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 89 €
Loma-asunto
Angie's House
9.8 Erinomainen (2 arvostelua)1,91 kmalk. 142 €
Loma-asunto
Hannahs Haven
9.3 Erinomainen (3 arvostelua)1,44 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 145 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

0,3 km