epOche Hotel Zanella 1889

3 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 1373 arvosteluihin
1373 arvostelua
ke 26.8
-
to 27.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
95 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

EpOche Hotel Zanella 1889 tarjoaa asiakkaittensa käyttöön ulkouima-altaan ja yksityisen rannan, jossa on mahdollisuus purjelautailla. EpOche Hotel Zanella 1889 tarjoaa 33 huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on untuvapeitot. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,9
Erittäin hyvä
1373 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille epOche Hotel Zanella 1889

ke 26.8
-
to 27.8
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
205 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin epOche Hotel Zanella 1889 palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Minimarketti paikan päällä
  • Julkisen liikenteen liput
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Alapesuallas
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Tekemistä

  • Patikointi
  • Pyörävuokraus
  • Lautapelit/palapelit
  • Pyöräily
  • Kauneushoitola
  • Purjelautailu

Uima-allas ja kylpylä

  • Kylpylä
  • Poreamme
  • Ulkouima-allas
  • Sauna
  • Allaspyyhkeet

Ruokailu

  • Lounaspaketteja
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Puutarha

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous

Arvostelut: epOche Hotel Zanella 1889

8,9
Erittäin hyvä
1373 todennettua arvostelua
Upea
716
Erittäin hyvä
313
Hyvä
184
OK
68
Kohtuullinen
56
Keskinkertainen
18
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Via Sighele 1, 38060 Nago–Torbole, Trento

Mitä lähistöltä löytyy

  • Penede Castle0.6 km
  • Chiesa di Sant' Andrea1.4 km
  • Rocca di Riva3.8 km
  • Chiesa Parrocchiale di S. Maria Assunta3.9 km
  • Torre Apponale4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: IT022124A1UIXHRBNF, S015

epOche Hotel Zanella 1889

Mikä on halvin viikonpäivä varata epOche Hotel Zanella 1889?

Halvin päivä varata epOche Hotel Zanella 1889 on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 103 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 189 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset epOche Hotel Zanella 1889 varaukselle

  • Missä epOche Hotel Zanella 1889 sijaitsee?

    epOche Hotel Zanella 1889 osoite on Via Sighele 1, ja sen etäisyys kaupungin Nago–Torbole keskustasta on 1,4 km. Hotellin epOche Hotel Zanella 1889 lähin maamerkki on Penede Castle.

  • Mitkä ovat hotellin epOche Hotel Zanella 1889 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin epOche Hotel Zanella 1889 sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako epOche Hotel Zanella 1889 ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, epOche Hotel Zanella 1889 tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana epOche Hotel Zanella 1889 on lentokentältä?

    Hotellin epOche Hotel Zanella 1889 etäisyys on 53,6 km kentältä Verona-Villafrancan lentoasema. Hotellin epOche Hotel Zanella 1889 etäisyys on 72,9 km kentältä Bolzano.

  • Onko hotellissä epOche Hotel Zanella 1889 uima-allas?

    Kyllä, hotellissa epOche Hotel Zanella 1889 on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä epOche Hotel Zanella 1889 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat epOche Hotel Zanella 1889 huonehinnat Nago–Torbole ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin epOche Hotel Zanella 1889 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän epOche Hotel Zanella 1889 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Hotel Doria8.1 Erinomainen (654 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 115 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiToresela8.5 Erinomainen (592 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 63 €
4-tähden hotelli
Hotel Continental - Tonelli Hotels8.6 Erinomainen (727 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 137 €
1-tähden hotelli
Casa 32
9.4 Erinomainen (441 arvostelua)0,26 kmalk. 148 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiToresela8.5 Erinomainen (592 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 63 €
3-tähden hotelli
16 % halvempiHotel Isola Verde9.1 Erinomainen (2 636 arvostelua)0,41 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Baari/oleskelutilaalk. 67 €
3-tähden hotelli
Villa Stella9 Erinomainen (436 arvostelua)0,77 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 82 €
3-tähden hotelli
Glocal Torbole9.5 Erinomainen (482 arvostelua)1,08 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 100 €
1-tähden hotelli
Casa Alberto
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,44 kmalk. 108 €
3-tähden hotelli
Glocal Torbole9.5 Erinomainen (482 arvostelua)1,08 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 100 €
1-tähden hotelli
Casa 32
9.4 Erinomainen (441 arvostelua)0,26 kmalk. 148 €
4-tähden hotelli
Garda Hotel Forte Charme9.2 Erinomainen (2 359 arvostelua)0,86 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 159 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,0
1,4 km
Verona-Villafrancan lentoasema
53,6 km