Nikos Villas Apartments

4 tähteä
9,2
Upea
perustuu 694 arvosteluihin
694 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Kiinteistö -majoituskohteessa on 32 huoneistoa sekä ulkouima-allas. Se tarjoaa vieraille myös lentokenttäkuljetuksen, pysäköintipalvelun ja aurinkokannen.

Tämän 3-tähden kiinteistön asiakkaat voivat suunnitella retkiä järjestävän henkilökunnan avustuksella kiertoajeluita itselleen. Sen lisäksi useampaa kieltä taitava henkilökunta on valmiina tarjoamaan tietoa paikallisista alueista.

Huoneistot kiinteistössä ovat mukavia ja niistä löytyy jääkaappi ja keittiö. Mukavuuksiin kuuluu puhelin, radio ja hiustenkuivain.

Kiinteistö tarjoaa keskeisellä paikalla olevan kahvilan, joka on kuin tehty niille vieraille, jotka haluavat syödä välipaloja ilman, että he lähtevät pois itse majoituspaikasta. Majoituskohteen oma baari on mainio paikka niille vierailijoille, jotka tahtovat rentoutua drinkin äärellä päivän päätteeksi. Läheltä löytyy myös lukuisia syömäpaikkoja.

Kiinteistön sijainti mahdollistaa helpon pääsyn moniin nähtävyyksiin.

9,2
Upea
694 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Nikos Villas Apartments

ti 27.10
-
ke 28.10

Hotellin Nikos Villas Apartments palvelut

  • Huonepalvelu
  • Kahvila
  • Lentokenttäkuljetus
  • Internet
  • Pysäköinti
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Kassakaappi
  • Valuutanvaihto

Arvostelut: Nikos Villas Apartments

9,2
Upea
694 todennettua arvostelua
Upea
556
Erittäin hyvä
59
Hyvä
38
OK
14
Kohtuullinen
14
Keskinkertainen
6
Heikko
7
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Oia, Oia

Mitä lähistöltä löytyy

  • Maritime Museum1.2 km
  • Mnemossyne Artists House1.2 km
  • Oia Castle1.3 km
  • Tramonto ad Oia1.4 km
  • Ammoudi1.6 km
  • Paradisos2.1 km
  • Baxedes Beach2.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:30 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Nikos Villas Apartments varaukselle

  • Missä Nikos Villas Apartments sijaitsee?

    Nikos Villas Apartments osoite on Oia, ja sen etäisyys kaupungin Oia keskustasta on 0,9 km. Hotellin Nikos Villas Apartments lähin maamerkki on Maritime Museum.

  • Mitkä ovat hotellin Nikos Villas Apartments sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Nikos Villas Apartments sisäänkirjautumisaika on 14:30 ja uloskirjautumisaika 11:30.

  • Kuinka kaukana Nikos Villas Apartments on lentokentältä?

    Hotellin Nikos Villas Apartments etäisyys on 10,8 km kentältä Firá Santorínin lentoasema. Hotellin Nikos Villas Apartments etäisyys on 66,7 km kentältä Parikia Paros.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Nikos Villas Apartments hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Nikos Villas Apartments huonehinnat Oia ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Nikos Villas Apartments huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Nikos Villas Apartments tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
43 % halvempi
Rimida Villas- Adults Only
9.6 Erinomainen (883 arvostelua)0,03 kmVain aikuisille, snorklaus, Huonepalvelualk. 161 €
3-tähden hotelli
56 % halvempi
Enalion Suites
9.4 Erinomainen (469 arvostelua)0,06 kmSnorklaus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 124 €
5-tähden hotelli
Kirini Santorini
0,06 kmalk. 692 €
2-tähden hotelli
77 % halvempi
Pension The Flower
9.7 Erinomainen (795 arvostelua)0,08 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 65 €
2-tähden hotelli
77 % halvempi
Pension The Flower
9.7 Erinomainen (795 arvostelua)0,08 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 65 €
5-tähden hotelli
67 % halvempi
Captain John Oia - Caldera & Sunset View
9.4 Erinomainen (562 arvostelua)0,17 kmSnorklaus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 94 €
1-tähden hotelli
58 % halvempi
North Wind Luxury Suites
9.4 Erinomainen (549 arvostelua)0,11 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Baari/oleskelutilaalk. 119 €
3-tähden hotelli
57 % halvempi
Sole d'oro Luxury Suites
9.6 Erinomainen (165 arvostelua)0,11 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 122 €
5-tähden hotelli
Perivolas Hotel9.8 Erinomainen (315 arvostelua)0,11 kmVain aikuisille, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 482 €
4-tähden hotelli
4 % halvempiIkies Santorini9.8 Erinomainen (307 arvostelua)0,15 kmVain aikuisille, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 272 €
3-tähden hotelli
Echoes Luxury Suites
9.8 Erinomainen (364 arvostelua)0,19 kmVain aikuisille, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 334 €
2-tähden hotelli
77 % halvempi
Pension The Flower
9.7 Erinomainen (795 arvostelua)0,08 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 65 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

10,0
0,9 km
Firá Santorínin lentoasema
10,8 km