Alacati Roka Tas Butik Hotel

2 tähteä
9,3
Upea
perustuu 27 arvosteluihin
27 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
130 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
130 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Alacati Roka Tas Butik Hotel

ma 28.9
-
ti 29.9
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
130 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Säilytystila saatavilla

Arvostelut: Alacati Roka Tas Butik Hotel

9,3
Upea
27 todennettua arvostelua
Upea
20
Erittäin hyvä
4
Hyvä
2
OK
0
Kohtuullinen
1
Keskinkertainen
0
Heikko
0
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Alacatı Mahallesi, Alacati 35450

Mitä lähistöltä löytyy

  • Ilica Public Beach2.7 km
  • Alaçati Marina3.2 km
  • Kum Plaji5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Alacati Roka Tas Butik Hotel varaukselle

  • Missä Alacati Roka Tas Butik Hotel sijaitsee?

    Alacati Roka Tas Butik Hotel osoite naapurustossa Yeni Mecidiye Mah. on Alacatı Mahallesi, ja sen etäisyys kaupungin Alacati keskustasta on 0,8 km. Hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel lähin maamerkki on Ilica Public Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana Alacati Roka Tas Butik Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel etäisyys on 21,2 km kentältä Chios. Hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel etäisyys on 66,8 km kentältä Agios Kirykos Ikaria.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Alacati Roka Tas Butik Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Alacati Roka Tas Butik Hotel huonehinnat Alacati ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Alacati Roka Tas Butik Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Alacati Roka Tas Butik Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
Alacati Roka Tas Otel
0,08 kmUlkouima-allas, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 81 €
2-tähden hotelli
118 Alacati
8.5 Erinomainen (41 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Taulu-tvalk. 75 €
1-tähden hotelli
5Tas Boutique Hotel Alacati
9.1 Erinomainen (51 arvostelua)0,14 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 101 €
3-tähden hotelli
Derin Alacati
8.9 Erinomainen (121 arvostelua)0,15 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Baari/oleskelutilaalk. 90 €
3-tähden hotelli
63 % halvempi
Monat Otel Hacimemis
9.1 Erinomainen (11 arvostelua)0,16 kmalk. 26 €
1-tähden hotelli
54 % halvempi
Woodstock Alacati
8.7 Erinomainen (27 arvostelua)0,27 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 32 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Mai Sema Boutique Alacati
9.1 Erinomainen (27 arvostelua)0,24 kmalk. 38 €
1-tähden hotelli
42 % halvempi
Nidus Alacati
0,25 kmUlkouima-allasalk. 40 €
3-tähden hotelli
Krem
10 Erinomainen (9 arvostelua)0,23 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 110 €
27 % halvempi
Beli Köy İçi
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,24 kmIlmaisia hygieniatuotteitaalk. 50 €
3-tähden hotelli
Volta Alacati Butik Otel
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,24 kmIlmaisia hygieniatuotteitaalk. 68 €
3-tähden hotelli
Salbakos Herakleia Hotel
9.9 Erinomainen (53 arvostelua)0,2 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 105 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

0,8 km