Ibis Berlin Neukölln

3 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
43 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 1 parivuode
43 €
Kahden hengen, 1 twin-vuode
53 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
63 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kokoushuone, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja puutarha. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Ibis Berlin City Süd tarjoaa 57 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja pimennysverhot. 42-tuumainen LED-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,5
Hyvä
1667 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Ibis Berlin Neukölln

pe 10.7
-
la 11.7
Standard-huone, 1 parivuode
43 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
69 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 vuodesohva
171 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 twin-vuode
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Ibis Berlin Neukölln palvelut

  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet
  • Pysäköinti

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi
  • Hypoallergeeninen
  • Esteetön pysäköinti
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Allergiahuone
  • Erillinen tupakointialue

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Näkymä puutarhaan
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Sisäpihanäkymä
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Kassakaappi

Ruokailu

  • Välipalabaari
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä
  • Pyörävuokraus

Ulkoilma

  • Puutarha

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Ibis Berlin Neukölln

7,5
Hyvä
1667 todennettua arvostelua
Upea
363
Erittäin hyvä
453
Hyvä
441
OK
183
Kohtuullinen
120
Keskinkertainen
52
Heikko
56
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Jahnstr. 13, 12347 Berliini

Mitä lähistöltä löytyy

  • Potsdamer Platz7 km
  • Berliinin televisiotorni7 km
  • Alexanderplatz7 km
  • Berlin City Centre7.1 km
  • Teatteri Potsdamer Platz7.1 km
  • Berliinin tuomiokirkko7.1 km
  • Friedrichstrasse7.1 km
  • Uusi museo7.3 km
  • Holokaustimuistomerkki7.4 km
  • Brandenburgin portti7.6 km
  • Berliinin muuri7.6 km
  • Valtiopäivätalo7.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Ibis Berlin Neukölln - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

heinäkuu
heinäkuu
65 €
75 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Ibis Berlin Neukölln hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit Ibis Berlin Neukölln majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Ibis Berlin Neukölln varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 75 €, kun taas kallein hinta oli 75 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Ibis Berlin Neukölln varaukselle

  • Missä Ibis Berlin Neukölln sijaitsee?

    Ibis Berlin Neukölln osoite naapurustossa Neukölln on Jahnstr. 13, ja sen etäisyys kaupungin Berliini keskustasta on 7,2 km. Hotellin Ibis Berlin Neukölln lähin maamerkki on Potsdamer Platz.

  • Mitkä ovat hotellin Ibis Berlin Neukölln sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Ibis Berlin Neukölln sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Ibis Berlin Neukölln ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Ibis Berlin Neukölln tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Ibis Berlin Neukölln on lentokentältä?

    Hotellin Ibis Berlin Neukölln etäisyys on 11,7 km kentältä Berliini Berliin Brandenburg. Hotellin Ibis Berlin Neukölln etäisyys on 142,7 km kentältä Leipzig/Halle.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Ibis Berlin Neukölln hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Ibis Berlin Neukölln huonehinnat Berliinissä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Ibis Berlin Neukölln huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Ibis Berlin Neukölln tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
Bellman Hotel
8.6 Erinomainen (861 arvostelua)0,31 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 94 €
3-tähden hotelli
26 % halvempiCentro Park Hotel Berlin-Neukölln7.3 Hyvä (1 844 arvostelua)0,41 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 46 €
3-tähden hotelli
Hotel Bohemia8.2 Erinomainen (1 336 arvostelua)0,5 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 91 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiMotel Plus Berlin7.7 Hyvä (5 404 arvostelua)0,82 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 57 €
3-tähden hotelli
26 % halvempiCentro Park Hotel Berlin-Neukölln7.3 Hyvä (1 844 arvostelua)0,41 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 46 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiMotel Plus Berlin7.7 Hyvä (5 404 arvostelua)0,82 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 57 €
2-tähden hotelli
1 % halvempi
Hotel Grand
6.5 Hyvä (451 arvostelua)1,14 kmalk. 61 €
4-tähden hotelli
Estrel Hotel Berlin8.5 Erinomainen (4 963 arvostelua)1,63 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 87 €
5-tähden hotelli
Bellman Hotel
8.6 Erinomainen (861 arvostelua)0,31 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 94 €
4-tähden hotelli
Estrel Hotel Berlin8.5 Erinomainen (4 963 arvostelua)1,63 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 87 €
3-tähden hotelli
Hotel Bohemia8.2 Erinomainen (1 336 arvostelua)0,5 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 91 €
3-tähden hotelli
7 % halvempiMotel Plus Berlin7.7 Hyvä (5 404 arvostelua)0,82 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 57 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,6
7,2 km
Berliini Berliin Brandenburg
11,7 km