su 25.10
-
ma 26.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Near Glynn Place Mall When you stay at Oneway Brunswick in Brunswick, you'll be near the airport and within a short 5-minute drive from Glynn Place Mall. This hotel is 12.4 mi (19.9 km) from Saint Simons Island Pier and 20.3 mi (32.6 km) from Driftwood Beach. Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and concierge services. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Glynn Place Mall - 4.2 km / 2.6 mi Selden Park - 5.6 km / 3.5 mi Southeast Georgia Health System-Brunswick Campus - 7 km / 4.4 mi Mary Ross Waterfront Park - 8.4 km / 5.2 mi SoGlo Gallery Brunswick Actors' Theatre - 8.5 km / 5.3 mi Historic Ritz Theatre/Golden Isles Arts and Humanities Association - 8.5 km / 5.3 mi Brunswick City Hall - 8.6 km / 5.3 mi Oak Grove Island Golf Club - 8.9 km / 5.5 mi Lover's Oak - 10.2 km / 6.3 mi Marshes of Glynn Overlook Park - 11.1 km / 6.9 mi James Oglethorpe Monument - 12.1 km / 7.5 mi Liberty Ship Park - 12.7 km / 7.9 mi Hofwyl-Broadfield Plantation State Historic Site - 13 km / 8 mi Hofwyl-Broadfield Plantation - 15.1 km / 9.4 mi Emerald Princess II Casino - 16.3 km / 10.1 mi The nearest major airport is Brunswick, GA (BQK-Golden Isles) - 7.3 km / 4.5 mi Stay in one of 65 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms with shower/tub combinations are provided. Conveniences include phones with free local calls, and housekeeping is provided on request.
6,6
OK
210 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Oneway Brunswick

su 25.10
-
ma 26.10
Tarjoukset:
27 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 6 lisää Oneway Brunswick tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
27 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
39 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
49 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
57 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Arvostelut: Oneway Brunswick

6,6
OK
210 todennettua arvostelua
Upea
67
Erittäin hyvä
28
Hyvä
25
OK
20
Kohtuullinen
21
Keskinkertainen
7
Heikko
42
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

450 Warren Mason Boulevard, Brunswick, GA 32520

Mitä lähistöltä löytyy

  • Heritage Oaks Golf Course6.7 km
  • Blythe Island State Park7.3 km
  • Historic Ritz Theatre7.9 km
  • Brunswick Historic City Hall8.4 km
  • Hofwyl-Broadfield Plantation11.4 km
  • Fort Frederica National Monument11.8 km
  • Emerald Princess II Casino12.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Oneway Brunswick

Mikä on halvin viikonpäivä varata Oneway Brunswick?

Halvin päivä varata Oneway Brunswick on perjantai, ja keskimääräinen yöhinta on 13 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 96 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Oneway Brunswick varaukselle

  • Missä Oneway Brunswick sijaitsee?

    Oneway Brunswick osoite on 450 Warren Mason Boulevard, ja sen etäisyys kaupungin Brunswick keskustasta on 8,1 km. Hotellin Oneway Brunswick lähin maamerkki on Heritage Oaks Golf Course.

  • Mitkä ovat hotellin Oneway Brunswick sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Oneway Brunswick sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Oneway Brunswick on lentokentältä?

    Hotellin Oneway Brunswick etäisyys on 6,7 km kentältä Brunswick Glynco Jetport. Hotellin Oneway Brunswick etäisyys on 82,3 km kentältä Jacksonville.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Oneway Brunswick hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Oneway Brunswick huonehinnat Brunswick ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Oneway Brunswick huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Oneway Brunswick tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
57 % halvempiDays Inn by Wyndham Brunswick/St. Simons Area5.8 OK (924 arvostelua)0,12 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 41 €
2-tähden hotelli
34 % halvempiThe Paragon of Golden Isles6.3 Hyvä (943 arvostelua)0,39 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 64 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiWingate by Wyndham Brunswick GA / I-958.2 Erinomainen (1 992 arvostelua)0,44 kmUlkouima-allas, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 74 €
2-tähden hotelli
52 % halvempi
Rodeway Inn
0,61 kmLangaton internet, Liikekeskusalk. 46 €
2-tähden hotelli
57 % halvempiDays Inn by Wyndham Brunswick/St. Simons Area5.8 OK (924 arvostelua)0,12 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 41 €
2-tähden hotelli
57 % halvempiSuburban Studios Brunswick of I-954.2 OK (153 arvostelua)0,86 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 41 €
2-tähden hotelli
52 % halvempi
Rodeway Inn
0,61 kmLangaton internet, Liikekeskusalk. 46 €
2-tähden hotelli
48 % halvempiSuper 8 by Wyndham Brunswick/St Simons Island Area5.8 OK (556 arvostelua)0,67 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 50 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Four Points by Sheraton Brunswick
8.4 Erinomainen (330 arvostelua)0,82 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 76 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiWingate by Wyndham Brunswick GA / I-958.2 Erinomainen (1 992 arvostelua)0,44 kmUlkouima-allas, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 74 €
2-tähden hotelli
37 % halvempiWoodspring Suites Brunswick7.8 Hyvä (236 arvostelua)0,83 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 60 €
2-tähden hotelli
23 % halvempi
Comfort Inn & Suites Brunswick I-95
7 Hyvä (286 arvostelua)0,74 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 74 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,3
8,1 km
Brunswick Glynco Jetport
6,7 km