Paradise Resort Vacations

3 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 541 arvosteluihin
541 arvostelua
ke 21.10
-
to 22.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

This all-suite property is 500 m from Canmore city centre and 25 km from the city of Banff. Each suite offers a gas fireplace, a balcony with a BBQ, and a fully equipped kitchen. A cable TV is included in each suite at Paradise Resort. A washer and dryer are also provided. Select suites offer mountain views. Paradise Resort Club offers access to the on-site swimming pool, water slide and hot tub in the Grande Rockies building. A fitness centre is also on site. Guests can also enjoy the game room and lounge at the adjacent Sunset Resorts Canmore property. Heated underground parking is also available. Banff National Park is 5 minutes from Paradise Resort Club. Calgary is 1 hour away by car.
8,1
Erittäin hyvä
541 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Paradise Resort Vacations

ke 21.10
-
to 22.10
Tarjoukset:
144 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Luxury-huone, King-huone ja 8 lisää Paradise Resort Vacations tarjouksia.
Luxury-huone, 1 king-vuode
144 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
171 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
212 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
220 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
291 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Paradise Resort Vacations palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Vesiliukumäki
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Pyörävuokraus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti

Arvostelut: Paradise Resort Vacations

8,1
Erittäin hyvä
541 todennettua arvostelua
Upea
206
Erittäin hyvä
104
Hyvä
99
OK
36
Kohtuullinen
46
Keskinkertainen
21
Heikko
29
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

104 - 1151 Sidney St, Canmore, AB T1W 3G1

Mitä lähistöltä löytyy

  • Elevation Place330 m
  • Cornerstone Theatre0.8 km
  • Canmore Museum and Geoscience Centre0.8 km
  • Canmore Golf and Curling Club1.6 km
  • Silvertip Golf Course1.6 km
  • Cross Zee Ranch1.6 km
  • Canmore Caverns2.5 km
  • Canmore Nordic Centre Provincial Park2.6 km
  • Mount Lady Macdonald4.3 km
  • Grassi Lakes4.6 km
  • Ha Ling Peak4.8 km
  • Squaw's Tit5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 17:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Paradise Resort Vacations

Missä kuussa Paradise Resort Vacations hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiParadise Resort Vacations yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 173 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 394 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Paradise Resort Vacations?

Halvin päivä varata Paradise Resort Vacations on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 245 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 395 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Paradise Resort Vacations kannattaa varata?

Varaa noin 2 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Paradise Resort Vacations. Tämä voi tuoda sinulle noin 27 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Paradise Resort Vacations varaukselle

  • Missä Paradise Resort Vacations sijaitsee?

    Paradise Resort Vacations osoite on 104 - 1151 Sidney St, ja sen etäisyys kaupungin Canmore keskustasta on 0,9 km. Hotellin Paradise Resort Vacations lähin maamerkki on Elevation Place.

  • Mitkä ovat hotellin Paradise Resort Vacations sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Paradise Resort Vacations sisäänkirjautumisaika on 17:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Paradise Resort Vacations ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Paradise Resort Vacations tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Paradise Resort Vacations ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Paradise Resort Vacations tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Paradise Resort Vacations on lentokentältä?

    Hotellin Paradise Resort Vacations etäisyys on 93 km kentältä Calgaryn kansainvälinen lentoasema. Hotellin Paradise Resort Vacations etäisyys on 157,2 km kentältä Red Deer.

  • Onko hotellissä Paradise Resort Vacations uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Paradise Resort Vacations on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Paradise Resort Vacations hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Paradise Resort Vacations huonehinnat Canmore ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Paradise Resort Vacations huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Paradise Resort Vacations tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
10 % halvempiSunset Resorts Canmore And Spa8.5 Erinomainen (1 018 arvostelua)0 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 120 €
Loma-asunto
Panorama Plaza 234 | Great Value
9.2 Erinomainen (69 arvostelua)0 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 229 €
Loma-asunto
39 % halvempi
Three Peaks Getaway Jacuzzi Suite - sleeps 4
9.3 Erinomainen (18 arvostelua)0 kmKeittiö, Ulkotakka, ilmastointialk. 81 €
Loma-asunto
20 % halvempi
Three Peaks Getaway 2 bedrooms & 2 bath-sleeps 6
9.1 Erinomainen (23 arvostelua)0,01 kmUlkotakka, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 107 €
Loma-asunto
55 % halvempi
Mini Getaway with Mountain Views Near Banff
8.1 Erinomainen (4 arvostelua)0,01 kmNäkymä vuorille, keittokomero, Kahvinkeitinalk. 59 €
Loma-asunto
55 % halvempi
Perfect Canmore Getaway for 4 plus Exclusive Savings
7.3 Hyvä (10 arvostelua)0,01 kmKeittokomero, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 60 €
Loma-asunto
50 % halvempi
Stylish 1br Haven in Canmoredt Near Banff Sleeps 4
7.9 Hyvä (3 arvostelua)0,01 kmNäkymä vuorille, keittokomero, Kahvinkeitinalk. 67 €
3-tähden hotelli
47 % halvempiBasecamp Lodge Canmore8.6 Erinomainen (1 648 arvostelua)0,16 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 71 €
Loma-asunto
3 Sisters Mtn View | Pool w/slide | Hot Tub | BBQ
10 Erinomainen (9 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 134 €
Loma-asunto
12 % halvempi
Amazing Views 1BR Condo with Hot Tub and Pool
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,05 kmNäkymä vuorille, Vesiliukumäki, Poreammealk. 117 €
Loma-asunto
Stunning Penthouse with Mtn Views Hot Tub and Pool
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,05 kmNäkymä vuorille, Yksityinen uima-allas, Vesiliukumäkialk. 201 €
Loma-asunto
Rockies Getaway For Families & Groups + Pool
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,12 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 274 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

0,9 km