Park Lane Hotel

3 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
54 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 1 queen-vuode
54 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, kuntosali ja baari/aulabaari. Käytössäsi on myös omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, sauna ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Park Lane Hotel tarjoaa 15 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 43-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on sauna ja kuntosali.
8,9
Erittäin hyvä
1829 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Park Lane Hotel

pe 10.7
-
la 11.7
Queen-huone, 1 queen-vuode
54 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
126 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Park Lane Hotel palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Vartalosaippua
  • Pyyhkeet/lakanat (lisämaksullinen)
  • Roskakoreja

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Sisäpihanäkymä
  • Lokerot
  • Säilytystila saatavilla
  • Hiljainen katunäkymä
  • Oleskelualue
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä kaupunkiin

Palvelut ja mukavuudet

  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Kokoustilat
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Ruokatoimituksia
  • Lounaspaketteja
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Minibaari
  • Aamiainen huoneessa
  • Jääkaappi
  • Myyntiautomaatti (juomia)

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Suihkukaappi

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hypoallergeeninen
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Erillinen tupakointialue
  • Esteetön pysäköinti
  • Allergiahuone
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Hyttysverkko
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Maksullisia kanavia
  • Radio
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • TV

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Taittosänky
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Vaatteiden kuivausteline

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus

Ulkoilma

  • Puutarha
  • Parveke

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Lautapelit/palapelit

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti/lastenhoito (lisämaksu)

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Kylpylä

  • Sauna

Arvostelut: Park Lane Hotel

8,9
Erittäin hyvä
1829 todennettua arvostelua
Upea
1365
Erittäin hyvä
252
Hyvä
117
OK
37
Kohtuullinen
24
Keskinkertainen
14
Heikko
21
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

93V, Mihail Kogalniceanu Str., Chișinău

Mitä lähistöltä löytyy

  • Lacul Valea Morilor0.6 km
  • National History Museum0.7 km
  • Parlamentul Republicii Moldova0.8 km
  • Stefan Cel Mare Park0.8 km
  • Presidential Palace0.8 km
  • Biserica Schimbarea la Față0.9 km
  • Government House1 km
  • Holy Gates1 km
  • Kishinev Cathedral1.2 km
  • Cathedral Park1.2 km
  • Pushkin Museum1.6 km
  • Rose Valley3.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Park Lane Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Park Lane Hotel varaukselle

  • Missä Park Lane Hotel sijaitsee?

    Park Lane Hotel osoite on 93V, Mihail Kogalniceanu Str., ja sen etäisyys kaupungin Chișinău keskustasta on 2,8 km. Hotellin Park Lane Hotel lähin maamerkki on Lacul Valea Morilor.

  • Mitkä ovat hotellin Park Lane Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Park Lane Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Park Lane Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Park Lane Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Park Lane Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Park Lane Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Park Lane Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Park Lane Hotel etäisyys on 13,8 km kentältä Chișinăun kansainvälinen lentoasema. Hotellin Park Lane Hotel etäisyys on 92,2 km kentältä Iasi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Park Lane Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Park Lane Hotel huonehinnat Chișinău ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Park Lane Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Park Lane Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Regency Hotel8.9 Erinomainen (633 arvostelua)0,31 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 131 €
5-tähden hotelli
Savoy Hotel8.6 Erinomainen (153 arvostelua)0,35 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 125 €
3-tähden hotelli
Luna Hotel
9.2 Erinomainen (1 085 arvostelua)0,51 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 80 €
4-tähden hotelli
Thomas Albert Hotel9.2 Erinomainen (1 374 arvostelua)0,59 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 82 €
3-tähden hotelli
Luna Hotel
9.2 Erinomainen (1 085 arvostelua)0,51 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 80 €
4-tähden hotelli
Thomas Albert Hotel9.2 Erinomainen (1 374 arvostelua)0,59 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 82 €
3-tähden hotelli
Hotel Nobel
6 Hyvä (63 arvostelua)0,94 kmRavintola, Huonepalvelualk. 95 €
5-tähden hotelli
Gregory Boutique Hotel Chisinau
9.8 Erinomainen (919 arvostelua)0,66 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 110 €
5-tähden hotelli
Gregory Boutique Hotel Chisinau
9.8 Erinomainen (919 arvostelua)0,66 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 110 €
3-tähden hotelli
Luna Hotel
9.2 Erinomainen (1 085 arvostelua)0,51 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 80 €
4-tähden hotelli
Thomas Albert Hotel9.2 Erinomainen (1 374 arvostelua)0,59 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 82 €
4-tähden hotelli
VisPas Hotel9.2 Erinomainen (249 arvostelua)0,98 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 154 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8
2,8 km
Chișinăun kansainvälinen lentoasema
13,8 km