Hotel Sealuck Pal Kofu

3 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 152 arvosteluihin
152 arvostelua
ti 1.9
-
ke 2.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hotel Sealuck Pal Kofu
Varaussivusto: Hotel Sealuck Pal Kofu
Varaussivusto: Hotel Sealuck Pal Kofu
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Rooms Make yourself at home in one of the 126 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wired and wireless Internet access keeps you connected, and satellite programming provides entertainment. Private bathrooms with shower/tub combinations feature complimentary toiletries and bidets. Conveniences include desks, and housekeeping is provided daily. Amenities This hotel offers designated smoking areas. Business}, Other Amenities Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Property Location With a stay at Hotel Sealuck Pal Kofu in Kofu, you'll be within a 5-minute drive of Yamanashi Prefectural Museum of Art and Oshihara Park. This hotel is 12.2 mi (19.7 km) from Hottarakashi Onsen Hot Spring and 15.9 mi (25.6 km) from Fuji-Hakone-Izu National Park. Dining A complimentary buffet breakfast is served daily from 6 AM to 9 AM. Check-In Checkin starts at 3:00 PM Checkin end at midnight The minimum age of Checkin 18 Extra-person charges may apply and vary depending on property policy Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed This property accepts credit cards; cash is not accepted Be prepared: check the latest COVID-19 travel requirements and measures in place for this destination before you travel. Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property; the policies listed are provided by the property Front desk staff will greet guests on arrival. For more details, please contact the property using the information on the booking confirmation. Guests arriving after 11 PM have to use the exterior telephone for check-in assistance. Check-Out Checkout is done at 10:00 AM Pets Pets not allowed General instructions No rollaway/extra beds available No cribs (infant beds) available Unicode Support true Property is cleaned with disinfectant Staff wears personal protective equipment Protective clothing is available to guests Masks are available to guests Shield between guests and staff in main contact areas Guests are provided with free hand sanitizer Social distancing measures are in place Property confirms they are implementing enhanced cleaning measures Individually-wrapped food options are available Individually-wrapped food options are available for breakfast Staff temperature checks are conducted regularly Temperature checks are available to guests Commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant Property confirms they are implementing guest safety measures Contactless check-out is available Cashless transactions are available Masks are compulsory at the property Food service has been amended for enhanced safety
8,1
Erittäin hyvä
152 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Sealuck Pal Kofu

ti 1.9
-
ke 2.9

Hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu palvelut

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Jääkaappi
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ruokailu

  • Jääkaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmastointi

Arvostelut: Hotel Sealuck Pal Kofu

8,1
Erittäin hyvä
152 todennettua arvostelua
Upea
46
Erittäin hyvä
33
Hyvä
51
OK
10
Kohtuullinen
8
Keskinkertainen
3
Heikko
1
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

3-11-9 Tokugyo, Kōfu

Mitä lähistöltä löytyy

  • Yamanashi Prefectural Museum of Art1.4 km
  • Yamanashi Prefectural University2.3 km
  • Kofu City Yuki Park Zoo3 km
  • Kai-Sumiyoshi Railway Station3 km
  • Takeda Shingen Statue3.3 km
  • Kofu Railway Station3.4 km
  • Maizuru Castle3.4 km
  • Minami-Kofu Station3.5 km
  • Yamanashi Science Center4.4 km
  • University of Yamanashi4.5 km
  • Kose Sports Park5.2 km
  • Kose Sports Stadium5.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Sealuck Pal Kofu varaukselle

  • Missä Hotel Sealuck Pal Kofu sijaitsee?

    Hotel Sealuck Pal Kofu osoite on 3-11-9 Tokugyo, ja sen etäisyys kaupungin Kōfu keskustasta on 3,2 km. Hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu lähin maamerkki on Yamanashi Prefectural Museum of Art.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Kuinka kaukana Hotel Sealuck Pal Kofu on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu etäisyys on 80 km kentältä Matsumoto. Hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu etäisyys on 100 km kentältä Mt Fuji Shizuoka.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Sealuck Pal Kofu hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Sealuck Pal Kofu huonehinnat Kōfu ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Sealuck Pal Kofu huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Sealuck Pal Kofu tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
34 % halvempiComfort Inn Kofu Showa Inter7.8 Hyvä (389 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Liikekeskusalk. 35 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Super Hotel Kofu Showa Inter
8.6 Erinomainen (216 arvostelua)0,7 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 50 €
2-tähden hotelli
Hotel Showa
5.6 OK (1 arvostelu)0,73 kmLangaton internetalk. 53 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Be Free Hotels Kofu
0,85 kmTaulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 50 €
2-tähden hotelli
51 % halvempi
Hotel Livemax Kofu
6.6 Hyvä (1 062 arvostelua)1,79 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 26 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiComfort Inn Kofu Showa Inter7.8 Hyvä (389 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Liikekeskusalk. 35 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Super Hotel Kofu Showa Inter
8.6 Erinomainen (216 arvostelua)0,7 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 50 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Be Free Hotels Kofu
0,85 kmTaulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 50 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Super Hotel Kofu Showa Inter
8.6 Erinomainen (216 arvostelua)0,7 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 50 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiComfort Inn Kofu Showa Inter7.8 Hyvä (389 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Liikekeskusalk. 35 €
3-tähden hotelli
Kaino hotel7.6 Hyvä (138 arvostelua)1,18 kmLangaton internetalk. 66 €
3-tähden hotelli
Hotel Route-Inn Court Kofu7 Hyvä (220 arvostelua)1,36 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 55 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,8
3,2 km