Fourteen Roses Beach Hotel

3 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 2250 arvosteluihin
2250 arvostelua
pe 2.10
-
la 3.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
24 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
24 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
29 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
29 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on allasbaari, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Fourteen Roses Beach Hotel tarjoaa 40 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja ilmainen pullovesi. Huoneessa on parveke. Huoneissa on oleskelualue. Kaapelikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
8,1
Erittäin hyvä
2250 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Fourteen Roses Beach Hotel

pe 2.10
-
la 3.10
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
24 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
29 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
29 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
29 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
50 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
34 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
51 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 twin-vuodetta
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, 2 twin-vuodetta
46 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Fourteen Roses Beach Hotel palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Fourteen Roses Beach Hotel

8,1
Erittäin hyvä
2250 todennettua arvostelua
Upea
658
Erittäin hyvä
479
Hyvä
502
OK
206
Kohtuullinen
182
Keskinkertainen
97
Heikko
136
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Jl. Melasti, Intan Lane No.1, Kuta

Mitä lähistöltä löytyy

  • Mendira Beach362 m
  • Kuta Beach0.9 km
  • Legian Beach0.9 km
  • Hard Rock Cafe1.5 km
  • Seminyak Beach1.5 km
  • Bali Kuta Resort and Convention Center1.7 km
  • Kuta Square1.7 km
  • Bodyworks Seminyak1.8 km
  • Downtown Kuta1.8 km
  • Pantai Segara1.8 km
  • Kuta Theater2.1 km
  • Waterbom Park2.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 55110, 9120003701639

Fourteen Roses Beach Hotel

Missä kuussa Fourteen Roses Beach Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiFourteen Roses Beach Hotel yöpymiseen on huhtikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 25 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 68 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Fourteen Roses Beach Hotel?

Halvin päivä varata Fourteen Roses Beach Hotel on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 25 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 47 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Fourteen Roses Beach Hotel varaukselle

  • Missä Fourteen Roses Beach Hotel sijaitsee?

    Fourteen Roses Beach Hotel osoite naapurustossa Legian on Jl. Melasti, Intan Lane No.1, ja sen etäisyys kaupungin Kuta keskustasta on 1,7 km. Hotellin Fourteen Roses Beach Hotel lähin maamerkki on Mendira Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Fourteen Roses Beach Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Fourteen Roses Beach Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Fourteen Roses Beach Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Fourteen Roses Beach Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Fourteen Roses Beach Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Fourteen Roses Beach Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Fourteen Roses Beach Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Fourteen Roses Beach Hotel etäisyys on 4,6 km kentältä Denpasar Bali Ngurah Rai. Hotellin Fourteen Roses Beach Hotel etäisyys on 101,2 km kentältä Banyuwangi Blimbingsari.

  • Onko hotellissä Fourteen Roses Beach Hotel uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Fourteen Roses Beach Hotel on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Fourteen Roses Beach Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Fourteen Roses Beach Hotel huonehinnat Kuta ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Fourteen Roses Beach Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Fourteen Roses Beach Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Legian Beach Hotel8.6 Erinomainen (2 975 arvostelua)0,04 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 66 €
1-tähden hotelli
52 % halvempi
Pondok Mesari Redpartner Near Legian Beach
5.5 OK (10 arvostelua)0,12 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 11 €
4-tähden hotelli
Legian Beach Villas
8.8 Erinomainen (37 arvostelua)0,15 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 144 €
5-tähden hotelli
Pullman Bali Legian Beach8.4 Erinomainen (2 035 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 96 €
2-tähden hotelli
68 % halvempi
Townhouse Oak Legian Near Legian Beach
7.4 Hyvä (17 arvostelua)0,34 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 8 €
2-tähden hotelli
68 % halvempi
Indopurejoy House - Komala Indah Cottages
4.3 OK (447 arvostelua)0,38 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 8 €
3-tähden hotelli
64 % halvempi
Ammara Legian By Vilarisi - 8 Minute Walk To The Beach
7.6 Hyvä (48 arvostelua)0,32 kmUlkouima-allas, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 8 €
3-tähden hotelli
64 % halvempi
Collection O at Jalan Padma near Legian Beach
7.7 Hyvä (158 arvostelua)0,34 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 8 €
3-tähden hotelli
The Mahata
9.4 Erinomainen (976 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 33 €
5-tähden hotelli
The Magani Hotel and Spa9.2 Erinomainen (2 205 arvostelua)0,19 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 50 €
3-tähden hotelli
Rama Garden Hotel9 Erinomainen (821 arvostelua)0,32 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 56 €
4-tähden hotelli
Legian Beach Villas
8.8 Erinomainen (37 arvostelua)0,15 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 144 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,7 km
Denpasar Bali Ngurah Rai
4,6 km