The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre

3 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 2366 arvosteluihin
2366 arvostelua
pe 30.10
-
la 31.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

See hotel page For your business or leisure stays, Patrizia Vallera welcome you in a calm and warm atmosphere. Close to the station and the town centre, stay in one of our 29 rooms (1 to 4 people) and enjoy our friendly buffet breakfast. Don't hesitate to ask our team for services on request: private garage, twin or connecting rooms, air conditioning or not, luggage storage or recommendations for outings.
8,6
Erittäin hyvä
2366 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre

pe 30.10
-
la 31.10
Tarjoukset:
64 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen ja 2 lisää The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre palvelut

  • Kokous-/Bankettitilat
  • Langaton internet
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Hissi
  • Mannermainen aamiainen
  • Säilytystila saatavilla

Arvostelut: The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre

8,6
Erittäin hyvä
2366 todennettua arvostelua
Upea
1342
Erittäin hyvä
633
Hyvä
243
OK
71
Kohtuullinen
44
Keskinkertainen
7
Heikko
26
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

21 Rue Armand Barbes, 87000 Limoges, Haute-Vienne

Mitä lähistöltä löytyy

  • Limoges-Bénédictins Station0.5 km
  • Eglise Saint Pierre du Queyroix0.7 km
  • Eglise St-Michel Des Lions0.8 km
  • Musée National Adrien Dubouché0.9 km
  • Place de la Motte0.9 km
  • Quartier de la Boucherie1 km
  • Cathédrale Saint-Étienne de Limoges1 km
  • Le Souterrain de La Regle1 km
  • Chapel of St-Aurelien1.1 km
  • Musee Municipal de l'Eveche1.1 km
  • Jardin botanique de l'Evêché1.2 km
  • Palais des Sports de Beaublanc1.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 328179726

The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre?

Halvin päivä varata The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre on perjantai, ja keskimääräinen yöhinta on 60 €. Kallein päivä on maanantai, jolloin hinta on 94 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre varaukselle

  • Missä The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre sijaitsee?

    The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre osoite on 21 Rue Armand Barbes, ja sen etäisyys kaupungin Limoges keskustasta on 0,7 km. Hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre lähin maamerkki on Limoges-Bénédictins Station.

  • Mitkä ovat hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre on lentokentältä?

    Hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre etäisyys on 7 km kentältä Limoges Bellegarde. Hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre etäisyys on 79,2 km kentältä Perigueux.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre huonehinnat Limoges ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Originals City - Hotel Saint-Martial, Limoges Centre tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
17 % halvempiContact Hôtel des Deux Moulins Limoges - Proche de la gare8.7 Erinomainen (1 205 arvostelua)0,19 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 65 €
3-tähden hotelli
36 % halvempiCampanile Limoges Centre - Gare8.7 Erinomainen (3 894 arvostelua)0,2 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 50 €
1-tähden hotelli
Hôtel de Paris8.2 Erinomainen (1 606 arvostelua)0,34 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 96 €
2-tähden hotelli
48 % halvempi
ibis budget Limoges
7.5 Hyvä (4 412 arvostelua)0,34 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 41 €
2-tähden hotelli
48 % halvempi
ibis budget Limoges
7.5 Hyvä (4 412 arvostelua)0,34 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 41 €
2-tähden hotelli
41 % halvempiB&B HOTEL Limoges Gare8.2 Erinomainen (2 620 arvostelua)0,58 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 47 €
3-tähden hotelli
36 % halvempiCampanile Limoges Centre - Gare8.7 Erinomainen (3 894 arvostelua)0,2 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 50 €
3-tähden hotelli
26 % halvempi
Le Phenix Hotel Limoge
7.7 Hyvä (19 arvostelua)0,56 kmVain aikuisille, Taulu-tv, TValk. 58 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiContact Hôtel des Deux Moulins Limoges - Proche de la gare8.7 Erinomainen (1 205 arvostelua)0,19 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 65 €
3-tähden hotelli
36 % halvempiCampanile Limoges Centre - Gare8.7 Erinomainen (3 894 arvostelua)0,2 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 50 €
4-tähden hotelli
Mercure Limoges Centre8.5 Erinomainen (1 105 arvostelua)0,58 kmVain aikuisille, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 81 €
4-tähden hotelli
6 % halvempiBrit Hotel Limoges Centre Gare - Hotel & Spa8.4 Erinomainen (1 867 arvostelua)0,48 kmSisäuima-allas, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 74 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,3
0,7 km
Limoges Bellegarde
7,0 km