Renaissance Wind Creek Aruba Resort

4 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 2627 arvosteluihin
2627 arvostelua
pe 18.9
-
la 19.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjoaa asiakkaittensa käyttöön yksityisen valkohiekkaisen rannan, kylpylän ja 8 ravintolaa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjoaa 468 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, kylpytakit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä. Lomakeskus tarjoaa seuraavat tilat: yksityinen ranta, satama ja kuntokeskus. Käytössäsi on 3 ulkouima-allasta, kuten myös poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,9
Erittäin hyvä
2627 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Renaissance Wind Creek Aruba Resort

pe 18.9
-
la 19.9
Tarjoukset:
285 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Resort-huone, Kahden hengen ja 50 lisää Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjouksia.
Resort-huone, 1 king-vuode
285 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 1 king-vuode
291 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, 1 king-vuode
321 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 2 parivuodetta
322 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
351 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 king-vuode
351 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
360 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
363 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
365 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 1 king-vuode
369 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 2 parivuodetta
385 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
386 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 2 parivuodetta
413 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 1 king-vuode
416 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
417 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 2 parivuodetta
420 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
445 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, tuntematon vuodetyyppi
449 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Resort-huone, 1 king-vuode
501 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Vesiurheilupalvelut (paikan päällä)
  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Infinity-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Pyörävuokraus

Arvostelut: Renaissance Wind Creek Aruba Resort

8,9
Erittäin hyvä
2627 todennettua arvostelua
Upea
1515
Erittäin hyvä
462
Hyvä
311
OK
118
Kohtuullinen
109
Keskinkertainen
50
Heikko
63
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

L. G. Smith Boulevard 82, Oranjestad

Mitä lähistöltä löytyy

  • Crystal Theater13 m
  • Oranjestad Protestant Church175 m
  • National Archaeological Museum Aruba240 m
  • Parliament Building256 m
  • Fort Zoutman297 m
  • Seaport Village Mall303 m
  • Wilhelmina Park0.4 km
  • Paarden Bay0.9 km
  • Beth Israel Synagogue1.1 km
  • Surfside Beach1.5 km
  • Tarabana Residence2 km
  • Bushiri Karting Speedway2.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Renaissance Wind Creek Aruba Resort - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

marraskuu
helmikuu
388 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 10 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 10 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Renaissance Wind Creek Aruba Resort

Missä kuussa Renaissance Wind Creek Aruba Resort hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiRenaissance Wind Creek Aruba Resort yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 441 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 752 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Renaissance Wind Creek Aruba Resort?

Halvin päivä varata Renaissance Wind Creek Aruba Resort on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 388 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 548 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Renaissance Wind Creek Aruba Resort kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Renaissance Wind Creek Aruba Resort. Tämä voi tuoda sinulle noin 32 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Renaissance Wind Creek Aruba Resort majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Renaissance Wind Creek Aruba Resort, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä marraskuuta ja helmikuuta.
  • Halvin hinta, jolla huone Renaissance Wind Creek Aruba Resort varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 388 €, kun taas kallein hinta oli 388 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Renaissance Wind Creek Aruba Resort? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 7 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Renaissance Wind Creek Aruba Resort varaukselle

  • Missä Renaissance Wind Creek Aruba Resort sijaitsee?

    Renaissance Wind Creek Aruba Resort osoite on L. G. Smith Boulevard 82, ja sen etäisyys kaupungin Oranjestad keskustasta on 1,1 km. Hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort lähin maamerkki on Crystal Theater.

  • Mitkä ovat hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Renaissance Wind Creek Aruba Resort ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Renaissance Wind Creek Aruba Resort ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Renaissance Wind Creek Aruba Resort on lentokentältä?

    Hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort etäisyys on 3,4 km kentältä Oranjestad Reina Beatrix. Hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort etäisyys on 82,9 km kentältä Punto Fijo Josefa Camejo.

  • Onko hotellissä Renaissance Wind Creek Aruba Resort uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Renaissance Wind Creek Aruba Resort on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Renaissance Wind Creek Aruba Resort hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Renaissance Wind Creek Aruba Resort huonehinnat Oranjestad ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Renaissance Wind Creek Aruba Resort huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Renaissance Wind Creek Aruba Resort tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
77 % halvempi
Trankilidad # 2
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,09 kmLangaton internet, ilmastointialk. 88 €
Loma-asunto
67 % halvempi
Dutch Caribbean Residence C
8.1 Erinomainen (8 arvostelua)0,2 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, ilmastointialk. 128 €
Loma-asunto
14 % halvempi
Fabulous 3-bedroom condo walking distance to beach!
0,25 kmUlkouima-allas, langaton internet, ilmastointialk. 329 €
Loma-asunto
61 % halvempi
Een Tropisch Pareltje op Aruba
0,27 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, grillialk. 149 €
Loma-asunto
82 % halvempi
A1 Apartments Aruba
8.6 Erinomainen (612 arvostelua)0,8 kmUlkouima-allas, Keittiö, keittokomeroalk. 70 €
Loma-asunto
81 % halvempi
Coco Cove Studio Apt
0,54 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 71 €
Loma-asunto
80 % halvempi
Cozy apartment in fantastic Oranjestad with WiFi, AC and Free Public Parking Lot
0,46 kmLangaton internet, ilmastointialk. 78 €
Loma-asunto
79 % halvempi
Bay Harbor Luxury 1 bedroom apartments
8.5 Erinomainen (82 arvostelua)0,34 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, keittokomeroalk. 80 €
Loma-asunto
77 % halvempi
Trankilidad # 2
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,09 kmLangaton internet, ilmastointialk. 88 €
Loma-asunto
Large ocean front corner unit w extra sleeping area.
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,29 kmUlkouima-allas, Parveke, ilmastointialk. 387 €
Loma-asunto
35 % halvempi
HH-2Bdr517 - Sunshine Oceanfront Condo in Aruba.
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,29 kmParveke, ilmastointialk. 249 €
Loma-asunto
45 % halvempi
All shades of Blue Ocean View Luxury Condo.
10 Erinomainen (4 arvostelua)0,29 kmParveke, ilmastointialk. 211 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,1 km
Oranjestad Reina Beatrix
3,4 km