Pai Phu Fah Resort

3 tähteä
7,3
Hyvä
perustuu 438 arvosteluihin
438 arvostelua
ma 12.10
-
ti 13.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Make yourself at home in one of the 11 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and complimentary bottled water, and housekeeping is provided daily.Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access. Additional amenities at this hotel include tour/ticket assistance, a picnic area, and barbecue grills.Featured amenities include dry cleaning/laundry services, luggage storage, and laundry facilities. Guests may use a roundtrip airport shuttle for a surcharge, and free self parking is available onsite.Located in Pai, Pai Phu Fah is within a 5-minute drive of Chedi Phra That Mae Yen and Walking Street. This hotel is 0.8 mi (1.3 km) from Wat Klang and 0.9 mi (1.4 km) from Wat Luang.Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Chedi Phra That Mae Yen - 0.8 km / 0.5 mi Walking Street - 1.3 km / 0.8 mi Wat Klang - 1.3 km / 0.8 mi Wat Luang - 1.4 km / 0.9 mi Pai Hospital - 1.8 km / 1.1 mi Rim Pai Market - 2 km / 1.2 mi Wat Sri Don Chai - 3.7 km / 2.3 mi Wat Nam Hu - 4.9 km / 3.1 mi Santichon Chinese Village - 5.9 km / 3.7 mi Tha Pai Hot Springs - 6.9 km / 4.3 mi Yoon Lai View Point - 7.1 km / 4.4 mi Pai Memorial Bridge - 10.7 km / 6.7 mi Mo Paeng Waterfalls - 11 km / 6.9 mi Kho Kuu So Bridge - 11.7 km / 7.2 mi Sai Ngam Hot Spring - 17.5 km / 10.9 mi For lunch or dinner, stop by Mongna, a restaurant that specializes in Thai cuisine. You can also grab snacks at the coffee shop/café. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. English breakfasts are available daily from 8 AM to noon for a fee.Pets not allowed. Service animals not allowedNo cribs (infant beds) available
7,3
Hyvä
438 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Pai Phu Fah Resort

ma 12.10
-
ti 13.10

Hotellin Pai Phu Fah Resort palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Express-uloskirjautuminen
  • Ilmastointi
  • Erillinen tupakointialue

Arvostelut: Pai Phu Fah Resort

7,3
Hyvä
438 todennettua arvostelua
Upea
123
Erittäin hyvä
69
Hyvä
91
OK
61
Kohtuullinen
40
Keskinkertainen
19
Heikko
35
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

172 Moo.1 T. Maehee, Pai 58130

Mitä lähistöltä löytyy

  • Chedi Phra That Mae Yen0.6 km
  • Wat Klang1.1 km
  • Pai Night Market1.2 km
  • Wat Luang1.3 km
  • Wat Nam Hoo4 km
  • Tha Pai Hot Springs5.6 km
  • Mo Paeng Waterfalls8.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Pai Phu Fah Resort varaukselle

  • Missä Pai Phu Fah Resort sijaitsee?

    Pai Phu Fah Resort osoite on 172 Moo.1 T. Maehee, ja sen etäisyys kaupungin Pai keskustasta on 1,4 km. Hotellin Pai Phu Fah Resort lähin maamerkki on Chedi Phra That Mae Yen.

  • Mitkä ovat hotellin Pai Phu Fah Resort sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Pai Phu Fah Resort sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Pai Phu Fah Resort ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Pai Phu Fah Resort tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Pai Phu Fah Resort on lentokentältä?

    Hotellin Pai Phu Fah Resort etäisyys on 2,4 km kentältä Pai. Hotellin Pai Phu Fah Resort etäisyys on 50,2 km kentältä Mae Hong Son.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Pai Phu Fah Resort hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Pai Phu Fah Resort huonehinnat Pai ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Pai Phu Fah Resort huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Pai Phu Fah Resort tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
92 % halvempi
Khun Nai Tern Sai - Adults Only
8.5 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 13 €
3-tähden hotelli
76 % halvempi
Chang Pai Hill
8.2 Erinomainen (485 arvostelua)0,26 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 38 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiPai Panalee The Nature Boutique Hotel8.9 Erinomainen (330 arvostelua)0,56 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 18 €
3-tähden hotelli
81 % halvempi
Re Connect Pai - Keys Resort
8.4 Erinomainen (343 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 29 €
2-tähden hotelli
92 % halvempi
Khun Nai Tern Sai - Adults Only
8.5 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 13 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiPai Panalee The Nature Boutique Hotel8.9 Erinomainen (330 arvostelua)0,56 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 18 €
2-tähden hotelli
88 % halvempi
Luxury Farm House
9 Erinomainen (1 029 arvostelua)0,68 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 19 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiBaantawan Pai's Boutique Guesthouse8.1 Erinomainen (473 arvostelua)0,7 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 19 €
2-tähden hotelli
88 % halvempi
Luxury Farm House
9 Erinomainen (1 029 arvostelua)0,68 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 19 €
3-tähden hotelli
88 % halvempiPai Panalee The Nature Boutique Hotel8.9 Erinomainen (330 arvostelua)0,56 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 18 €
2-tähden hotelli
92 % halvempi
Khun Nai Tern Sai - Adults Only
8.5 Erinomainen (35 arvostelua)0,03 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 13 €
3-tähden hotelli
81 % halvempi
Re Connect Pai - Keys Resort
8.4 Erinomainen (343 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 29 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

6,6
1,4 km