Hotel The Panache

4 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 162 arvosteluihin
162 arvostelua
pe 16.10
-
la 17.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel The Panache

pe 16.10
-
la 17.10
Tarjoukset:
36 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Premier-huone ja 2 lisää Hotel The Panache tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
49 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 parivuode
84 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hotel The Panache palvelut

  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito
  • 24h-vastaanotto
  • Valuutanvaihto
  • Ilmastointi

Arvostelut: Hotel The Panache

8,1
Erittäin hyvä
162 todennettua arvostelua
Upea
75
Erittäin hyvä
33
Hyvä
20
OK
9
Kohtuullinen
15
Keskinkertainen
3
Heikko
7
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

West Of Ram Gulam Chowk, Patna

Mitä lähistöltä löytyy

  • Ghandi Maidan220 m
  • Srikrishna Science Centre330 m
  • Biscomaun Bhawan399 m
  • Golghar0.7 km
  • Patna Museum1.1 km
  • Patna Planetarium1.3 km
  • Patna Junction Railway Station1.6 km
  • Gurdwara Ghai Ghat2.2 km
  • Moin-Ul-Haq Stadium2.5 km
  • Martyr's Memorial Patna2.8 km
  • Sanjay Gandhi Jaivik Udyan4.9 km
  • Har Mandir Sahib5.8 km

Käytännöt

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel The Panache

Missä kuussa Hotel The Panache hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHotel The Panache yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 51 €. Kallein kuukausi on tammikuu, jolloin hinta on 141 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel The Panache?

Halvin päivä varata Hotel The Panache on perjantai, ja keskimääräinen yöhinta on 49 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 84 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel The Panache varaukselle

  • Missä Hotel The Panache sijaitsee?

    Hotel The Panache osoite on West Of Ram Gulam Chowk, ja sen etäisyys kaupungin Patna keskustasta on 4,3 km. Hotellin Hotel The Panache lähin maamerkki on Ghandi Maidan.

  • Kuinka kaukana Hotel The Panache on lentokentältä?

    Hotellin Hotel The Panache etäisyys on 6,2 km kentältä Patna Lok Nayak Jayaprakashin lentoasema. Hotellin Hotel The Panache etäisyys on 98,7 km kentältä Gaya.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel The Panache hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel The Panache huonehinnat Patna ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel The Panache huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel The Panache tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
49 % halvempi
Oyo 9081 Pallavi International Hotel
0,05 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 24 €
5-tähden hotelli
Lemon Tree Premier, Patna
7.6 Hyvä (176 arvostelua)0,06 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 68 €
2-tähden hotelli
Hotel Pallavi International Patna
6.3 Hyvä (7 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 46 €
2-tähden hotelli
47 % halvempi
OYO Hotel Amantran
0,14 kmHuonepalvelualk. 25 €
2-tähden hotelli
88 % halvempi
Sai Guest House
1 Heikko (3 arvostelua)0,48 kmalk. 6 €
3-tähden hotelli
82 % halvempi
Hotel Bless Inn
1 Heikko (1 arvostelu)0,66 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 9 €
4-tähden hotelli
80 % halvempi
Spot On Hotel Atithi Stay
1 Heikko (1 arvostelu)0,41 kmalk. 9 €
3-tähden hotelli
80 % halvempi
Hotel Maple Inn
5.7 OK (83 arvostelua)0,42 kmLangaton internet, Kahvila, Taulu-tvalk. 9 €
3-tähden hotelli
37 % halvempi
Aqoss Hotel
9 Erinomainen (1 arvostelu)0,51 kmLangaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 29 €
5-tähden hotelli
Taj City Centre, Patna
8.9 Erinomainen (80 arvostelua)0,91 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 86 €
3-tähden hotelli
33 % halvempi
OYO 5047 Hotel President
8.4 Erinomainen (10 arvostelua)0,74 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 31 €
3-tähden hotelli
69 % halvempi
Collection O Rajendra Path Near Railway Station
8.3 Erinomainen (76 arvostelua)0,82 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 15 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

4,3 km
Patna Lok Nayak Jayaprakashin lentoasema
6,2 km