Sofitel Rabat Jardin des Roses

5 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 1193 arvosteluihin
1193 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä hotellissa on 2 ravintolaa, 2 ulkouima-allasta ja täydet kylpyläpalvelut. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on sisäuima-allas, yökerho ja kuntokeskus. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Sofitel Rabat Jardin des Roses tarjoaa 229 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Huoneessa on parveke. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. LCD-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, kylpytakit, tohvelit ja designer-hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat tallelokerot ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Hierontapalvelu huoneessa, allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on 2 ulkouima-allasta, kuten myös sisäuima-allas. Asiakkaiden käytettävissä on lastenallas, kuntokeskus ja sauna. Alle 12 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,9
Erittäin hyvä
1193 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Sofitel Rabat Jardin des Roses

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
181 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Luxury-huone ja 24 lisää Sofitel Rabat Jardin des Roses tarjouksia.
Superior-huone, 1 king-vuode
181 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, 1 king-vuode
408 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
353 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
212 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
206 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
210 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
211 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
231 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
232 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
412 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
237 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, 1 king-vuode
241 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
254 €
Yhteensä per yö maksuilla
Luxury-huone, tuntematon vuodetyyppi
283 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
276 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
295 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
436 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin

Arvostelut: Sofitel Rabat Jardin des Roses

8,9
Erittäin hyvä
1193 todennettua arvostelua
Upea
673
Erittäin hyvä
163
Hyvä
120
OK
59
Kohtuullinen
62
Keskinkertainen
50
Heikko
66
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Avenue Imam Malek, Rabat 10000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Forêt du Hilton0.7 km
  • Royal Palace1.6 km
  • Palais Royal1.6 km
  • Chellah2.2 km
  • Jardin d'Essais Botaniques2.5 km
  • Rabat Archaeological Museum2.6 km
  • Rabat City Centre3.4 km
  • Mosquée Hassan3.8 km
  • Mausolée Mohammed-V3.8 km
  • Grande Mosquée3.9 km
  • Tour Hassan3.9 km
  • Andalusian Gardens4.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 10000HT0946

Sofitel Rabat Jardin des Roses

Missä kuussa Sofitel Rabat Jardin des Roses hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiSofitel Rabat Jardin des Roses yöpymiseen on maaliskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 237 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 302 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Sofitel Rabat Jardin des Roses?

Halvin päivä varata Sofitel Rabat Jardin des Roses on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 208 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 366 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Sofitel Rabat Jardin des Roses kannattaa varata?

Varaa noin 9 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Sofitel Rabat Jardin des Roses. Tämä voi tuoda sinulle noin 41 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Sofitel Rabat Jardin des Roses varaukselle

  • Missä Sofitel Rabat Jardin des Roses sijaitsee?

    Sofitel Rabat Jardin des Roses osoite on Avenue Imam Malek, ja sen etäisyys kaupungin Rabat keskustasta on 3,6 km. Hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses lähin maamerkki on Forêt du Hilton.

  • Mitkä ovat hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Sofitel Rabat Jardin des Roses ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Sofitel Rabat Jardin des Roses tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Sofitel Rabat Jardin des Roses ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Sofitel Rabat Jardin des Roses tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Sofitel Rabat Jardin des Roses on lentokentältä?

    Hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses etäisyys on 9,6 km kentältä Rabat Sale. Hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses etäisyys on 98,2 km kentältä Casablanca Mohammed V:n kansainvälinen lentoasema.

  • Onko hotellissä Sofitel Rabat Jardin des Roses uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Sofitel Rabat Jardin des Roses on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Sofitel Rabat Jardin des Roses hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Sofitel Rabat Jardin des Roses huonehinnat Rabat ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Sofitel Rabat Jardin des Roses huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Sofitel Rabat Jardin des Roses tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
52 % halvempi
Hotel Villa Aralia
8.6 Erinomainen (239 arvostelua)0,87 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 112 €
3-tähden hotelli
62 % halvempi
Le M Hôtel
8.4 Erinomainen (594 arvostelua)1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 90 €
4-tähden hotelli
74 % halvempi
Rent-inn Boutique Hotel
8.1 Erinomainen (671 arvostelua)1,06 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 60 €
4-tähden hotelli
57 % halvempi
Flower Town Hotel & Spa
8.1 Erinomainen (819 arvostelua)1,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 100 €
4-tähden hotelli
79 % halvempi
Atlas-Résidence by Rent-Inn
8.3 Erinomainen (564 arvostelua)1,09 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 50 €
4-tähden hotelli
74 % halvempi
Rent-inn Boutique Hotel
8.1 Erinomainen (671 arvostelua)1,06 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 60 €
3-tähden hotelli
62 % halvempi
Le M Hôtel
8.4 Erinomainen (594 arvostelua)1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 90 €
3-tähden hotelli
62 % halvempi
Gardenia Boutique Hotel Agdal Rabat
8.2 Erinomainen (952 arvostelua)1,13 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 90 €
4-tähden hotelli
53 % halvempi
Dally Apart Hotel
9.3 Erinomainen (203 arvostelua)1,23 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 110 €
3-tähden hotelli
59 % halvempi
Executive Boutique Hotel Rabat
8.8 Erinomainen (551 arvostelua)1,1 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 97 €
4-tähden hotelli
52 % halvempi
Hotel Villa Aralia
8.6 Erinomainen (239 arvostelua)0,87 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 112 €
3-tähden hotelli
62 % halvempi
Le M Hôtel
8.4 Erinomainen (594 arvostelua)1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 90 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,4
3,6 km
Rabat Sale
9,6 km