Thor Guesthouse

2 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 701 arvosteluihin
701 arvostelua
la 17.10
-
su 18.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Vierasmaja tarjoaa matkatavarasäilytyksen, lippupalvelun ja 24-tunnin vastaanoton. Lisäksi useampaa kieltä taitava henkilökunta on valmiina tarjoamaan paikallisopastusta. Nähtävyyskierrosjärjestelyitä voi hoitaa palvelupisteellä.

Vierasmajassa on 8 huonetta, jotka on varustettu kaikilla välttämättömyyksillä varmistaen mukavan oleskelun vieraille.

Aivan majoituskohteen lähellä on useita vaihtoehtoja niille vieraille, jotka tutustuvat mielellään paikallisiin kahviloihin ja ravintoloihin.

8,3
Erittäin hyvä
701 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Thor Guesthouse

la 17.10
-
su 18.10

Hotellin Thor Guesthouse palvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Hissi
  • Säilytystila saatavilla

Arvostelut: Thor Guesthouse

8,3
Erittäin hyvä
701 todennettua arvostelua
Upea
327
Erittäin hyvä
105
Hyvä
154
OK
52
Kohtuullinen
39
Keskinkertainen
15
Heikko
9
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Skolavordustig 16, Reykjavik 101

Mitä lähistöltä löytyy

  • Hallgrímskirkja0.4 km
  • Reykjavik Cathedral0.4 km
  • The Sun Voyager0.5 km
  • Radhus Reykjavíkur0.6 km
  • The Living Art Museum0.6 km
  • Icelandic Phallological Museum0.8 km
  • National Museum of Iceland0.9 km
  • Landakoskirkja0.9 km
  • Landsbókasafn Íslands1 km
  • Iceland Academy of the Arts1.1 km
  • Háskóli Íslands1.2 km
  • Decode Genetics1.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Thor Guesthouse varaukselle

  • Missä Thor Guesthouse sijaitsee?

    Thor Guesthouse osoite naapurustossa Miðborg on Skolavordustig 16, ja sen etäisyys kaupungin Reykjavik keskustasta on 0,6 km. Hotellin Thor Guesthouse lähin maamerkki on Hallgrímskirkja.

  • Mitkä ovat hotellin Thor Guesthouse sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Thor Guesthouse sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Thor Guesthouse on lentokentältä?

    Hotellin Thor Guesthouse etäisyys on 1,7 km kentältä Reykjavik Domestic.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Thor Guesthouse hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Thor Guesthouse huonehinnat Reykjavikissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Thor Guesthouse huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Thor Guesthouse tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Ódinsvé8.3 Erinomainen (2 233 arvostelua)0,1 kmSnorklaus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 131 €
3-tähden hotelli
Center Hotels Skjaldbreið8.2 Erinomainen (1 830 arvostelua)0,11 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 178 €
3-tähden hotelli
Hotel Fron8.5 Erinomainen (4 273 arvostelua)0,12 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 121 €
4-tähden hotelli
Canopy by Hilton Reykjavik City Centre9 Erinomainen (1 083 arvostelua)0,16 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 243 €
3-tähden hotelli
Center Hotels Klöpp8.1 Erinomainen (2 134 arvostelua)0,19 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 109 €
3-tähden hotelli
Hotel Fron8.5 Erinomainen (4 273 arvostelua)0,12 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 121 €
4-tähden hotelli
Hotel Ódinsvé8.3 Erinomainen (2 233 arvostelua)0,1 kmSnorklaus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 131 €
4-tähden hotelli
Þingholt by Center Hotels8.5 Erinomainen (1 817 arvostelua)0,23 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 149 €
3-tähden hotelli
Reykjavik Residence Suites
9.2 Erinomainen (11 arvostelua)0,21 kmLangaton internet, Liikekeskus, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 326 €
4-tähden hotelli
Reykjavik Residence Apartment Hotel9.2 Erinomainen (3 536 arvostelua)0,22 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 160 €
4-tähden hotelli
Canopy by Hilton Reykjavik City Centre9 Erinomainen (1 083 arvostelua)0,16 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 243 €
4-tähden hotelli
ION City Hotel, Reykjavik, a Member of Design Hotels8.9 Erinomainen (358 arvostelua)0,16 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 228 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

10,0
0,6 km
Reykjavik Domestic
1,7 km