Granada Hotel & Bistro

4 tähteä
la 25.7
-
su 26.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
218 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
218 €
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
235 €
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
253 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Granada Hotel & Bistro tarjoaa 17 huonetta, joissa on takka ja minibaari. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, kylpytakit, hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat puhelin sekä ilmaiset paikallispuhelut (voimassa saattaa olla rajoituksia). Allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,9
Erittäin hyvä
239 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Granada Hotel & Bistro

la 25.7
-
su 26.7
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
218 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
277 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
235 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
253 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
256 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
277 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
258 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 queen-vuode
265 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
268 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
321 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
269 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
277 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
272 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
287 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
274 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
277 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
307 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 1 twin-vuode
290 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Granada Hotel & Bistro palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pysäköinti

Perus

  • Langaton internet (lisämaksu)
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Minibaari
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hypoallergeeninen
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Madallettu pesuallas

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Suoratoistopalvelu

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Parveke
  • Ulkoruokailualue
  • Ulkokalusteet
  • Ulkotakka

Tekemistä

  • Patikointi
  • Pyörävuokraus
  • Lautapelit/palapelit
  • Pyöräily
  • Hevosratsastus

Yleistä

  • Hiljainen katunäkymä
  • Takka
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Herätyskello
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu

Arvostelut: Granada Hotel & Bistro

8,9
Erittäin hyvä
239 todennettua arvostelua
Upea
145
Erittäin hyvä
37
Hyvä
30
OK
9
Kohtuullinen
5
Keskinkertainen
3
Heikko
10
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

1126 Morro Street, San Luis Obispo, CA 93401

Mitä lähistöltä löytyy

  • Fremont Theater202 m
  • Mission San Luis Obispo de Tolosa308 m
  • San Luis Obispo Little Theatre310 m
  • Ah Louis Store312 m
  • San Luis Obispo Museum of Art344 m
  • History Center and Museum of San Luis Obispo County354 m
  • Dallidet Adobe and Gardens0.4 km
  • San Luis Obispo Children's Museum0.5 km
  • Monterey Street Wines0.6 km
  • Steynberg Gallery0.9 km
  • Cerro San Luis Obispo1.8 km
  • Alex G. Spanos Stadium2.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Granada Hotel & Bistro hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Granada Hotel & Bistro varaukselle

  • Missä Granada Hotel & Bistro sijaitsee?

    Granada Hotel & Bistro osoite naapurustossa Downtown on 1126 Morro Street, ja sen etäisyys kaupungin San Luis Obispo keskustasta on 0,3 km. Hotellin Granada Hotel & Bistro lähin maamerkki on Fremont Theater.

  • Mitkä ovat hotellin Granada Hotel & Bistro sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Granada Hotel & Bistro sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Granada Hotel & Bistro on lentokentältä?

    Hotellin Granada Hotel & Bistro etäisyys on 5,1 km kentältä San Luis Obispo County. Hotellin Granada Hotel & Bistro etäisyys on 46,2 km kentältä Santa Maria Public.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Granada Hotel & Bistro hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Granada Hotel & Bistro huonehinnat San Luis Obispo ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Granada Hotel & Bistro huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Granada Hotel & Bistro tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
35 % halvempiGarden Street Inn Downtown San Luis Obispo, A Kirkwood Collection Hotel8.5 Erinomainen (858 arvostelua)0,21 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 145 €
4-tähden hotelli
Hotel San Luis Obispo9.4 Erinomainen (128 arvostelua)0,22 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 367 €
4-tähden hotelli
HOTEL CERRO, Autograph Collection9.1 Erinomainen (98 arvostelua)0,26 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 350 €
Luxurious modern downtown hotel
9.4 Erinomainen (31 arvostelua)0,63 kmSnorklaus, Kahvinkeitinalk. 320 €
3-tähden hotelli
75 % halvempiLamplighter Inn & Suites5.4 OK (1 773 arvostelua)1,08 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 56 €
2-tähden hotelli
73 % halvempiDowntown Slo Inn - San Luis Obispo6.7 Hyvä (1 227 arvostelua)0,79 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 60 €
2-tähden hotelli
69 % halvempi
Olive Tree Inn & Suites
6.5 Hyvä (1 731 arvostelua)0,89 kmUlkouima-allas, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 70 €
2-tähden hotelli
67 % halvempi
Mission Inn San Luis Obispo
7.9 Hyvä (816 arvostelua)1,48 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 75 €
4-tähden hotelli
Hotel San Luis Obispo9.4 Erinomainen (128 arvostelua)0,22 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 367 €
Luxurious modern downtown hotel
9.4 Erinomainen (31 arvostelua)0,63 kmSnorklaus, Kahvinkeitinalk. 320 €
3-tähden hotelli
13 % halvempiPetit Soleil9.2 Erinomainen (131 arvostelua)0,84 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 194 €
4-tähden hotelli
HOTEL CERRO, Autograph Collection9.1 Erinomainen (98 arvostelua)0,26 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 350 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
0,3 km
San Luis Obispo County
5,1 km