Hotel New Green Okachimachi

2 tähteä
7,3
Hyvä
perustuu 489 arvosteluihin
489 arvostelua
la 12.9
-
su 13.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu kokoushuone ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Siivous on saatavilla päivittäin.
7,3
Hyvä
489 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel New Green Okachimachi

la 12.9
-
su 13.9
Tarjoukset:
54 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 2 lisää Hotel New Green Okachimachi tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
54 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat eivät välttämättä sisällä turistiveroa, jonka turistit maksavat hotellilla.

Hotellin Hotel New Green Okachimachi palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pysäköinti
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Vartalosaippua
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmastointi
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Pyjamat
  • Lämmitys

Kylpyhuone

  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Suihku
  • Oma kykpyhuone

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Housuprässi

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Ravintola
  • Jääkaappi
  • Myyntiautomaatti (juomia)

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Huonepalvelu
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Media ja viihde

  • Radio
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Hissi
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Yleistä

  • Lokerot
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Makuuhuone

  • Vaatekaappi tai pukeutumistila
  • Herätyskello

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Arvostelut: Hotel New Green Okachimachi

7,3
Hyvä
489 todennettua arvostelua
Upea
107
Erittäin hyvä
84
Hyvä
131
OK
70
Kohtuullinen
66
Keskinkertainen
17
Heikko
14
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Taito-ku Ueno 5-15-1, Tokio 110-0005

Mitä lähistöltä löytyy

  • Akihabara0.7 km
  • 上野公園1.1 km
  • 日本銀行2.1 km
  • 東京ドーム2.1 km
  • 浅草寺2.2 km
  • 日本武道館2.7 km
  • 日本橋2.7 km
  • 皇居3 km
  • Tokyo Skytree Tower3.2 km
  • Ginza3.9 km
  • 東京電力4.2 km
  • Shinbashi4.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel New Green Okachimachi - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

maaliskuu
maaliskuu
198 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hotel New Green Okachimachi

Missä kuussa Hotel New Green Okachimachi hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHotel New Green Okachimachi yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 43 €. Kallein kuukausi on tammikuu, jolloin hinta on 115 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel New Green Okachimachi?

Halvin päivä varata Hotel New Green Okachimachi on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 43 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 198 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel New Green Okachimachi varaukselle

  • Missä Hotel New Green Okachimachi sijaitsee?

    Hotel New Green Okachimachi osoite naapurustossa Taitō on Taito-ku Ueno 5-15-1, ja sen etäisyys kaupungin Tokio keskustasta on 2,7 km. Hotellin Hotel New Green Okachimachi lähin maamerkki on Akihabara.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel New Green Okachimachi sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel New Green Okachimachi sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Hotel New Green Okachimachi ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel New Green Okachimachi tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel New Green Okachimachi on lentokentältä?

    Hotellin Hotel New Green Okachimachi etäisyys on 17,3 km kentältä Tokio Haneda.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel New Green Okachimachi hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel New Green Okachimachi huonehinnat Tokiossa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel New Green Okachimachi huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel New Green Okachimachi tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Monday Premium Ueno Okachimachi
8.8 Erinomainen (2 665 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 87 €
20 % halvempi
Hotel Monday Premium Ueno Okachimachi - Vacation Stay 79633v
0,1 kmalk. 47 €
32 % halvempi
Hotel Monday Premium Ueno Okachimachi - Vacation Stay 79623v
0,1 kmalk. 40 €
Hotel Monday Premium Ueno Okachimachi - Vacation Stay 79632v
0,1 kmalk. 59 €
32 % halvempi
Hotel Monday Premium Ueno Okachimachi - Vacation Stay 79623v
0,1 kmalk. 40 €
2-tähden hotelli
29 % halvempi
Hotel Livemax Akihabarakita
7.4 Hyvä (914 arvostelua)0,35 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 42 €
2-tähden hotelli
23 % halvempi
Designers Hotel Siesta
8.1 Erinomainen (524 arvostelua)0,39 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Taulu-tvalk. 45 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Okachimachi Urban Hotel
8.7 Erinomainen (1 017 arvostelua)0,35 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 47 €
4-tähden hotelli
Mimaru Tokyo Ueno Okachimachi
9.3 Erinomainen (669 arvostelua)0,41 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 181 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiKeikyu Ex Inn Akihabara9 Erinomainen (764 arvostelua)0,35 kmLangaton internet, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 58 €
3-tähden hotelli
Tora Hotel Taito D
9 Erinomainen (4 arvostelua)0,37 kmLangaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 123 €
2-tähden hotelli
Washington R&b Hotel Ueno Hirokoji8.9 Erinomainen (769 arvostelua)0,41 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 62 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,7 km
Tokio Haneda
17,3 km