Oakwood Apartments Roppongi Central

0 tähtiluokitusta
pe 16.10
-
la 17.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Oakwood Apartments Roppongi Central

pe 16.10
-
la 17.10

Hotellin Oakwood Apartments Roppongi Central palvelut

  • Lentokenttäkuljetus
  • Liikekeskus
  • Internet
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Säilytystila saatavilla
  • Ilmainen langaton internet

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Roppongi213 m
  • Roppongi0.5 km
  • Roppongi Hills Mori Tower0.6 km
  • Tokyo Tower1.1 km
  • Central Tokyo1.3 km
  • Shinbashi2 km
  • Tokyo Electric Power Company2.3 km
  • Shiodome2.3 km
  • Harajuku2.5 km
  • Kokyo2.9 km
  • Ginza3 km
  • Nippon Budokan3.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Oakwood Apartments Roppongi Central varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Oakwood Apartments Roppongi Central sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Oakwood Apartments Roppongi Central sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Oakwood Apartments Roppongi Central ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Oakwood Apartments Roppongi Central tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Oakwood Apartments Roppongi Central on lentokentältä?

    Hotellin Oakwood Apartments Roppongi Central etäisyys on 13,5 km kentältä Tokio Haneda.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Oakwood Apartments Roppongi Central hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Oakwood Apartments Roppongi Central huonehinnat Tokiossa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Oakwood Apartments Roppongi Central huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Oakwood Apartments Roppongi Central tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Japavista R4
9 Erinomainen (22 arvostelua)0,14 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 328 €
Loma-asunto
3 minutes from Roppongi-itchome station! A house, 2 stories, private! Conveniently located near convenience stores [8 minutes from Roppongi Station on the Hibiya Line].
0,28 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 224 €
Loma-asunto
Villa Roppongi
7.4 Hyvä (105 arvostelua)0,56 kmKeittokomero, Parveke, ilmastointialk. 146 €
Loma-asunto
Grand Concierge Roppongi
6.9 Hyvä (14 arvostelua)0,62 kmalk. 125 €
Loma-asunto
Grand Concierge Roppongi
6.9 Hyvä (14 arvostelua)0,62 kmalk. 125 €
Loma-asunto
Villa Roppongi
7.4 Hyvä (105 arvostelua)0,56 kmKeittokomero, Parveke, ilmastointialk. 146 €
Loma-asunto
3 minutes from Roppongi-itchome station! A house, 2 stories, private! Conveniently located near convenience stores [8 minutes from Roppongi Station on the Hibiya Line].
0,28 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 224 €
Loma-asunto
Japavista R4
9 Erinomainen (22 arvostelua)0,14 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 328 €
Loma-asunto
Japavista R4
9 Erinomainen (22 arvostelua)0,14 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 328 €
Loma-asunto
Villa Roppongi
7.4 Hyvä (105 arvostelua)0,56 kmKeittokomero, Parveke, ilmastointialk. 146 €
Loma-asunto
Grand Concierge Roppongi
6.9 Hyvä (14 arvostelua)0,62 kmalk. 125 €
Loma-asunto
3 minutes from Roppongi-itchome station! A house, 2 stories, private! Conveniently located near convenience stores [8 minutes from Roppongi Station on the Hibiya Line].
0,28 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 224 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

3,7 km
Tokio Haneda
13,5 km