İleri Hotel & Apartments

2 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 105 arvosteluihin
105 arvostelua
ke 2.9
-
to 3.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
103 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
151 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

İleri Hotel & Apartments sijaitsee Egeanmeren rannikolla vain 200 metrin päässä kauniilta Ilican rannalta. Hotellissa on ilmastoidut huoneet, turkkilainen sauna ja poreallas. Huoneet on sisustettu hyvällä maulla pehmein värein, joilla on luotu lämmin tunnelma. Kaikissa huoneissa on parveke, jolta on näköala Egeanmerelle tai kaupunkiin. Huoneistoissa on oma keittiö. İleri Hotel & Apartmentsin viehättävässä ravintolassa tarjoillaan herkullisia turkkilaisia ​​ja kansainvälisiä ruokia. American Bar tarjoaa erilaisia ​​alkoholijuomia ja alkoholittomia juomia. Cesmen keskusta on 7 km:n päässä hotellista. Asiakkaat voivat myös vierailla surffauskoulussa, jonne on matkaa vain 3 km. Izmir Adnan Menderesin lentokenttä on 90 km:n päässä hotellista.
8,5
Erittäin hyvä
105 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille İleri Hotel & Apartments

ke 2.9
-
to 3.9
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
151 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
158 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
200 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin İleri Hotel & Apartments palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Kylpylä

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Näkymä nähtävyyskohteeseen
  • Lokerot
  • Näkymä vuorille
  • Säilytystila saatavilla
  • Hiljainen katunäkymä
  • Merinäkymä
  • Oleskelualue
  • Tossut
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä kaupunkiin

Perus

  • Internet
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Keittiö

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Keittiöastiat
  • Keittiö
  • Keittokomero
  • Astianpesukone
  • Uuni
  • Mikroaaltouuni
  • Liesi
  • Leivänpaahdin
  • Ruokailualue

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Valuutanvaihto
  • Hammam (turkkilainen sauna)
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Julkinen kylpylä
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Jaettu kylpyhuone
  • Jaettu WC
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • WC
  • Vessapaperia

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Ruokailu

  • Ruokatoimituksia
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Minibaari
  • Ruokapöytä

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Ilmainen pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)
  • Katupysäköinti

Ulkoilma

  • Ulkoruokailualue
  • Ulkokalusteet
  • Terassi/patio
  • Parveke

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Tekemistä

  • Kalastus
  • Sukeltaminen
  • Sukellus
  • Purjelautailu

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Faksi
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten syöttötuoli

Kylpylä

  • Kylpylä
  • Hieronta
  • Sauna

Arvostelut: İleri Hotel & Apartments

8,5
Erittäin hyvä
105 todennettua arvostelua
Upea
56
Erittäin hyvä
21
Hyvä
14
OK
7
Kohtuullinen
5
Keskinkertainen
1
Heikko
1
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Ilica Mah 5065 Sok No 5, Cesme 35930

Mitä lähistöltä löytyy

  • Cesme Castle5.4 km
  • Fun Beach Club10 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 2022-35-0331

Useimmin kysytyt kysymykset İleri Hotel & Apartments varaukselle

  • Missä İleri Hotel & Apartments sijaitsee?

    İleri Hotel & Apartments osoite naapurustossa Ilica Mah. on Ilica Mah 5065 Sok No 5, ja sen etäisyys kaupungin Cesme keskustasta on 5,2 km. Hotellin İleri Hotel & Apartments lähin maamerkki on Cesme Castle.

  • Mitkä ovat hotellin İleri Hotel & Apartments sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin İleri Hotel & Apartments sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako İleri Hotel & Apartments ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, İleri Hotel & Apartments tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako İleri Hotel & Apartments ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, İleri Hotel & Apartments tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana İleri Hotel & Apartments on lentokentältä?

    Hotellin İleri Hotel & Apartments etäisyys on 19,6 km kentältä Chios.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä İleri Hotel & Apartments hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat İleri Hotel & Apartments huonehinnat Cesme ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin İleri Hotel & Apartments huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän İleri Hotel & Apartments tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Nars Ilica Hotel Beach
8.3 Erinomainen (50 arvostelua)0,04 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 175 €
5-tähden hotelli
Rasim Palas Oteli
8.6 Erinomainen (62 arvostelua)0,04 kmBaari/oleskelutila, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 188 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Cumbalica Garden Hotel
7.4 Hyvä (58 arvostelua)0,08 kmYksityinen ranta, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 97 €
2-tähden hotelli
46 % halvempi
Z Otel Cesme
7.4 Hyvä (91 arvostelua)0,12 kmalk. 70 €
2-tähden hotelli
70 % halvempi
Kiraz Otel
0,73 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 40 €
1-tähden hotelli
56 % halvempi
Olivia Otel Alacati
0,97 kmalk. 58 €
2-tähden hotelli
53 % halvempi
Enki Suess Alacati
7.5 Hyvä (24 arvostelua)1,5 kmUlkouima-allas, Baari/oleskelutila, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 61 €
3-tähden hotelli
52 % halvempi
Alacati Xl Luxury
7 Hyvä (2 arvostelua)0,55 kmUlkouima-allas, Baari/oleskelutila, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 63 €
2-tähden hotelli
Krem Marin Suites
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,23 kmalk. 170 €
3-tähden hotelli
46 % halvempi
Odabasi Su Alacati
10 Erinomainen (1 arvostelu)1,33 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 70 €
1-tähden hotelli
38 % halvempi
Villa Saray
9.8 Erinomainen (20 arvostelua)0,71 kmUlkouima-allas, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 80 €
Villa Lui Hotel Alacati
9.8 Erinomainen (5 arvostelua)0,87 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 143 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,8
5,2 km