Comfort Inn Columbus near Fort Benning

2 tähteä
6,6
OK
perustuu 594 arvosteluihin
594 arvostelua
ke 8.7
-
to 9.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
47 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 1 king-vuode
47 €
King-huone, 1 king-vuode
73 €
Standard-huone, 1 king-vuode
74 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Sisäuima-allas, kuntosali ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti, ilmainen mannermainen aamiainen sekä ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Siivouspalvelu ei ole saatavilla. Comfort Inn Columbus near Fort Benning tarjoaa 72 huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja tallelokerot. Tyynyvalikoima on saatavilla. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat ja maksulliset elokuvat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas ja kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
6,6
OK
594 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Comfort Inn Columbus near Fort Benning

ke 8.7
-
to 9.7
Standard-huone, 1 king-vuode
47 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Oma kykpyhuone
  • Kahvinkeitin
  • Ilmastointi
  • Taulu-tv
  • TV
  • Sisäuima-allas
  • Liikekeskus
  • Internet
  • Pysäköinti

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Lisävessa
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Minibaari
  • Mikroaaltouuni
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Erillinen tupakointialue

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Pesukone

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Yleistä

  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Työtila

  • Faksi
  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Uima-allas

  • Sisäuima-allas

Arvostelut: Comfort Inn Columbus near Fort Benning

6,6
OK
594 todennettua arvostelua
Upea
193
Erittäin hyvä
82
Hyvä
65
OK
42
Kohtuullinen
66
Keskinkertainen
32
Heikko
114
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3460 Macon Road, Columbus, GA 31907

Mitä lähistöltä löytyy

  • Hilton1.9 km
  • St. Elmo2.7 km
  • Bullard-Hart House4.9 km
  • Church of the Holy Family5 km
  • Garrett-Bullock House5.1 km
  • First African Baptist Church Parsonage5.1 km
  • U.S. Post Office and Courthouse5.3 km
  • Trinity Episcopal Church5.3 km
  • Columbus Historic Riverfront Industrial District5.4 km
  • Broad Street Methodist Episcopal Church South5.4 km
  • Springer Opera House5.4 km
  • RiverCenter for the Performing Arts5.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Comfort Inn Columbus near Fort Benning hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Comfort Inn Columbus near Fort Benning varaukselle

  • Missä Comfort Inn Columbus near Fort Benning sijaitsee?

    Comfort Inn Columbus near Fort Benning osoite on 3460 Macon Road, ja sen etäisyys kaupungin Columbus keskustasta on 5,3 km. Hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning lähin maamerkki on Hilton.

  • Mitkä ovat hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Comfort Inn Columbus near Fort Benning ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Comfort Inn Columbus near Fort Benning tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Comfort Inn Columbus near Fort Benning on lentokentältä?

    Hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning etäisyys on 3,8 km kentältä Columbus Metropolitan Area. Hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning etäisyys on 126,5 km kentältä Albany Dougherty County.

  • Onko hotellissä Comfort Inn Columbus near Fort Benning uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Comfort Inn Columbus near Fort Benning on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Comfort Inn Columbus near Fort Benning hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Comfort Inn Columbus near Fort Benning huonehinnat Columbus ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Comfort Inn Columbus near Fort Benning huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Comfort Inn Columbus near Fort Benning tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
15 % halvempiHoward Johnson by Wyndham Columbus Fort Moore5.7 OK (912 arvostelua)0,34 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 59 €
Loma-asunto
Family Home w/ Firepit Near CSU - Pet Friendly- Minutes from Fort Benning
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,4 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, grillialk. 185 €
Loma-asunto
Cozy, beautiful apartment with lots of amenities! 3 miles from downtown fun!
0,43 kmLangaton internet, ilmastointi, grillialk. 70 €
Loma-asunto
Updated Midtown Retreat with Pool, Huge Kitchen & Family Outdoor Space
0,46 kmLangaton internet, ilmastointi, grillialk. 334 €
2-tähden hotelli
30 % halvempi
Southern Suites Columbus
7 Hyvä (124 arvostelua)0,62 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 49 €
2-tähden hotelli
15 % halvempiHoward Johnson by Wyndham Columbus Fort Moore5.7 OK (912 arvostelua)0,34 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 59 €
Loma-asunto
Cozy, beautiful apartment with lots of amenities! 3 miles from downtown fun!
0,43 kmLangaton internet, ilmastointi, grillialk. 70 €
Loma-asunto
Nice, and Quite House w/fence in back yard.
9.4 Erinomainen (82 arvostelua)1,2 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 112 €
Loma-asunto
Family Home w/ Firepit Near CSU - Pet Friendly- Minutes from Fort Benning
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,4 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, grillialk. 185 €
Loma-asunto
Columbus/Ft Moore Skylight Retreat
10 Erinomainen (5 arvostelua)0,77 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 293 €
Loma-asunto
3 Bedroom Comfy Beds - Close to Fort Benning, CSU and Dining
10 Erinomainen (4 arvostelua)1,09 kmKeittiö, Terassi/patio, ilmastointialk. 120 €
Loma-asunto
Midtown Family Getaway w/ Game Room & Backyard
10 Erinomainen (6 arvostelua)1,56 kmPelihuone, Biljardipöytä, langaton internetalk. 213 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,3
5,3 km
Columbus Metropolitan Area
3,8 km